Tanie loty na trasie Stavanger – Katowice od 53 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Informacje o trasie Katowice-Stavanger

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Stavanger-Katowice

Znaleziono najlepszą cenę

53 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

Katowice — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Stavanger - Katowice w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 53 zł. Najlepsza oferta na lot Stavanger - Katowice w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 862 zł.
Najszybszy lot Stavanger-Katowice zajmuje 2h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Stavanger-Katowice. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Stavanger Sola - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Jak znaleźć najtańsze loty Stavanger - Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Stavanger – Katowice są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Stavanger - Katowice to Marzec. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Stavanger – Katowice są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Która trasa podróży Stavanger – Katowice jest najtańsza?

Stavanger Sola - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Stavanger Sola - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Stavanger - Katowice.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Stavanger - Katowice

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Stavanger - Katowice, zmieniając zakładki
Wizz Air
12 cze
SVG19:20Stavanger Sola
2h 05min
KTW21:25Katowice-Pyrzowice
19 cze
KTW16:00Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG18:10Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
12 cze
SVG19:20Stavanger Sola
2h 05min
KTW21:25Katowice-Pyrzowice
20 cze
KTW06:40Katowice-Pyrzowice
11h 55min
1 przesiadka
SVG18:35Stavanger Sola
Wizz Air
23 cze
SVG17:55Stavanger Sola
2h 00min
KTW19:55Katowice-Pyrzowice
26 cze
KTW16:00Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG18:10Stavanger Sola
Wizz Air
23 cze
SVG17:55Stavanger Sola
2h 00min
KTW19:55Katowice-Pyrzowice
26 cze
KTW16:00Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG18:10Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
12 cze
SVG19:20Stavanger Sola
2h 05min
KTW21:25Katowice-Pyrzowice
17 cze
KTW02:10Katowice-Pyrzowice
11h 30min
2 przesiadki
SVG13:40Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
13 cze
SVG02:30Stavanger Sola
8h 45min
1 przesiadka
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
19 cze
KTW16:00Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG18:10Stavanger Sola

Znajdź najtańsze oferty lotów Stavanger - Katowice w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Stavanger – Katowice w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
16 cze
SVG17:55Stavanger Sola
2h 00min
KTW19:55Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
16 cze
SVG17:55Stavanger Sola
2h 00min
KTW19:55Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
15 cze
SVG12:30Stavanger Sola
6h 45min
1 przesiadka
KTW19:15Katowice-Pyrzowice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Stavanger – Katowice

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Stavanger – Katowice
Wizz Air
25 maj
SVG14:35Stavanger Sola
2h 05min
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
28 maj
KTW02:10Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG04:20Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
26 maj
SVG17:00Stavanger Sola
17h 10min
2 przesiadki
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
28 maj
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
11h 40min
1 przesiadka
SVG14:05Stavanger Sola
1 521 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 maj
SVG05:30Stavanger Sola
4h 45min
1 przesiadka
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
28 maj
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
11h 40min
1 przesiadka
SVG14:05Stavanger Sola
3 573 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 maj
SVG17:00Stavanger Sola
17h 10min
2 przesiadki
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
28 maj
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
9h 35min
2 przesiadki
SVG12:00Stavanger Sola
3 042 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 maj
SVG07:30Stavanger Sola
11h 30min
2 przesiadki
KTW19:00Katowice-Pyrzowice
28 maj
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
11h 40min
1 przesiadka
SVG14:05Stavanger Sola
3 665 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 maj
SVG03:40Stavanger Sola
6h 35min
2 przesiadki
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
28 maj
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
9h 35min
2 przesiadki
SVG12:00Stavanger Sola
5 191 zł
Znajdź podobne

Loty Wizz Air: Stavanger – Katowice

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Stavanger – Katowice
Wizz Air
12 cze
SVG19:20Stavanger Sola
2h 05min
KTW21:25Katowice-Pyrzowice
19 cze
KTW16:00Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG18:10Stavanger Sola
Wizz Air
23 cze
SVG17:55Stavanger Sola
2h 00min
KTW19:55Katowice-Pyrzowice
26 cze
KTW16:00Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG18:10Stavanger Sola
Wizz Air
23 cze
SVG17:55Stavanger Sola
2h 00min
KTW19:55Katowice-Pyrzowice
26 cze
KTW16:00Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG18:10Stavanger Sola

  • Stavanger Sola – Katowice-Pyrzowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Stavanger Sola – Katowice-Pyrzowice – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1287,2 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 2h 00min.



Alternatywne trasy Stavanger-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Oslo - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena27 zł
Loty Oslo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena27 zł
Loty Oslo - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena88 zł
Loty Stavanger - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena212 zł
Loty Oslo - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena44 zł
Loty Ålesund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena203 zł
Loty Trondheim - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena438 zł
Loty Stavanger - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena287 zł
Loty Oslo - Szczecin
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena115 zł
Loty Trondheim - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena234 zł
Loty Oslo - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena75 zł
Loty Trondheim - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena310 zł

Loty podobne do tych na trasie Stavanger – Katowice

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Stavanger – Katowice

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Stavanger – Katowice.

Wszystkie wyszukiwania lotów Stavanger – Katowice na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Stavanger – Katowice momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Stavanger – Katowice, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.