Tanie loty na trasie Sofia – Wrocław od 52 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Wrocław-Sofia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Sofia-Wrocław
Najkrótszy czas lotu13h 10minNajszybszy lot Sofia-Wrocław zajmuje 13h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Sofia-Wrocław. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Sofia - Lotnisko Wrocław-Strachowice.
Wrocław — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Jak znaleźć najtańsze loty Sofia - Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Sofia – Wrocław są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Która trasa podróży Sofia – Wrocław jest najtańsza?

Sofia - Wrocław-Strachowice

Wybierz trasę Sofia - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Sofia - Wrocław.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Sofia - Wrocław

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Sofia - Wrocław, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
23 mar
SOF06:50Sofia
25h 25min
2 przesiadki
WRO08:15Wrocław-Strachowice
28 mar
WRO07:10Wrocław-Strachowice
14h 45min
1 przesiadka
SOF21:55Sofia
Ryanair
23 mar
SOF06:50Sofia
25h 25min
2 przesiadki
WRO08:15Wrocław-Strachowice
28 mar
WRO07:10Wrocław-Strachowice
33h 30min
2 przesiadki
SOF16:40Sofia
Kilka linii lotniczych
23 mar
SOF18:25Sofia
13h 50min
1 przesiadka
WRO08:15Wrocław-Strachowice
28 mar
WRO07:10Wrocław-Strachowice
14h 45min
1 przesiadka
SOF21:55Sofia
Kilka linii lotniczych
24 mar
SOF12:45Sofia
32h 20min
2 przesiadki
WRO21:05Wrocław-Strachowice
28 mar
WRO07:10Wrocław-Strachowice
14h 45min
1 przesiadka
SOF21:55Sofia
Kilka linii lotniczych
24 mar
SOF12:45Sofia
32h 20min
2 przesiadki
WRO21:05Wrocław-Strachowice
28 mar
WRO07:10Wrocław-Strachowice
14h 45min
1 przesiadka
SOF21:55Sofia
Ryanair
24 mar
SOF12:45Sofia
32h 20min
2 przesiadki
WRO21:05Wrocław-Strachowice
28 mar
WRO07:10Wrocław-Strachowice
27h 25min
2 przesiadki
SOF10:35Sofia

Znajdź najtańsze oferty lotów Sofia - Wrocław w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Sofia – Wrocław w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
26 sty
SOF01:40Sofia
14h 15min
1 przesiadka
WRO15:55Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
31 sty
SOF17:40Sofia
18h 15min
2 przesiadki
WRO11:55Wrocław-Strachowice
Ryanair
31 sty
SOF16:00Sofia
16h 15min
1 przesiadka
WRO08:15Wrocław-Strachowice

Loty Ryanair: Sofia – Wrocław

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Sofia – Wrocław
Ryanair
23 mar
SOF06:50Sofia
25h 25min
2 przesiadki
WRO08:15Wrocław-Strachowice
28 mar
WRO07:10Wrocław-Strachowice
33h 30min
2 przesiadki
SOF16:40Sofia
Ryanair
24 mar
SOF12:45Sofia
32h 20min
2 przesiadki
WRO21:05Wrocław-Strachowice
28 mar
WRO07:10Wrocław-Strachowice
27h 25min
2 przesiadki
SOF10:35Sofia
Ryanair
23 mar
SOF06:50Sofia
25h 25min
2 przesiadki
WRO08:15Wrocław-Strachowice
28 mar
WRO07:10Wrocław-Strachowice
27h 25min
2 przesiadki
SOF10:35Sofia

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Sofia – Wrocław-Strachowice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Sofia – Wrocław-Strachowice, takie jak LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Sofia – Wrocław-Strachowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Sofia i Wrocław-Strachowice dzieli dystans 1048,8 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 6h 50min.


Alternatywne trasy Sofia-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Sofia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena183 zł
Loty Sofia - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena167 zł
Loty Sofia - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena683 zł
Loty Sofia - Poznań
Najkrótszy czas lotu10h 30min
Najniższa cena838 zł

Loty podobne do tych na trasie Sofia – Wrocław

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Sofia – Wrocław