Tanie loty na trasie Sofia – Gdańsk od 115 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Gdańsk-Sofia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Sofia-Gdańsk
Znaleziono najlepszą cenę2 713 złNajlepsza oferta na podróż Sofia – Gdańsk w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 713 zł. Najlepsza cena lotu Sofia – Gdańsk w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 115 zł.
Najkrótszy czas lotu9h 00minNajszybszy lot Sofia-Gdańsk zajmuje 9h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Sofia-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Sofia - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Gdańsk — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Sofia - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Sofia – Gdańsk są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Sofia - Gdańsk to Luty. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Sofia – Gdańsk są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Sofia – Gdańsk?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Sofia-Gdańsk.

Która trasa podróży Sofia – Gdańsk jest najtańsza?

Sofia - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Sofia - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Sofia - Gdańsk.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Sofia - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Sofia - Gdańsk, zmieniając zakładki
LOT
15 kwi
SOF01:35Sofia
3h 40min
1 przesiadka
GDN05:15Gdańsk Rębiechowo
18 kwi
GDN14:05Gdańsk Rębiechowo
18h 50min
1 przesiadka
SOF08:55Sofia
Kilka linii lotniczych
15 kwi
SOF18:25Sofia
17h 45min
2 przesiadki
GDN12:10Gdańsk Rębiechowo
18 kwi
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo
4h 10min
1 przesiadka
SOF12:15Sofia
Kilka linii lotniczych
15 kwi
SOF09:30Sofia
25h 00min
2 przesiadki
GDN10:30Gdańsk Rębiechowo
18 kwi
GDN03:00Gdańsk Rębiechowo
42h 45min
2 przesiadki
SOF21:45Sofia

Znajdź najtańsze oferty lotów Sofia - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Sofia – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
24 lut
SOF01:30Sofia
16h 25min
1 przesiadka
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
24 lut
SOF18:25Sofia
13h 40min
2 przesiadki
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
24 lut
SOF14:00Sofia
17h 55min
3 przesiadki
GDN07:55Gdańsk Rębiechowo
1 140 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Sofia – Gdańsk

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Sofia – Gdańsk z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 406 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Sofia – Gdańsk Rębiechowo oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Sofia – Gdańsk Rębiechowo, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.

  • Sofia – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Gdańsk Rębiechowo i Sofia są od siebie oddalone o 1339,2 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 3h 40min.


Alternatywne trasy Sofia-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Sofia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena183 zł
Loty Sofia - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena167 zł
Loty Sofia - Wrocław
Najkrótszy czas lotu13h 10min
Najniższa cena274 zł
Loty Sofia - Poznań
Najkrótszy czas lotu10h 30min
Najniższa cena838 zł

Loty podobne do tych na trasie Sofia – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Sofia – Gdańsk