Tanie loty Singapur - Kraków od 2 477 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Kraków-Singapur

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Singapur-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę18 684 złNajlepsza cena za lot Singapur – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 18 684 zł
Najkrótszy czas lotu18h 40minNajszybszy lot Singapur-Kraków zajmuje 18h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Singapur-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Singapur-Changi - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Singapur - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Singapur – Kraków jest najtańsza?

Singapur-Changi - Kraków Balice

Wybierz trasę Singapur-Changi - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Singapur - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Singapur - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Singapur - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
23 gru
SIN12:10Singapur-Changi
25h 00min
2 przesiadki
KRK13:10Kraków Balice
9 sty
KRK11:50Kraków Balice
21h 45min
2 przesiadki
SIN09:35Singapur-Changi
2 632 zł
Znajdź podobne
KLM
2 lut
SIN20:35Singapur-Changi
16h 35min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
7 lut
KRK11:50Kraków Balice
40h 45min
2 przesiadki
SIN04:35Singapur-Changi
2 719 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
3 lut
SIN18:55Singapur-Changi
19h 50min
1 przesiadka
KRK14:45Kraków Balice
7 lut
KRK08:25Kraków Balice
20h 40min
1 przesiadka
SIN05:05Singapur-Changi
4 721 zł
Znajdź podobne
SWISS
2 lut
SIN19:05Singapur-Changi
20h 40min
1 przesiadka
KRK15:45Kraków Balice
7 lut
KRK04:30Kraków Balice
25h 30min
1 przesiadka
SIN06:00Singapur-Changi
4 725 zł
Znajdź podobne
KLM
2 lut
SIN20:35Singapur-Changi
16h 35min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
7 lut
KRK11:50Kraków Balice
40h 45min
2 przesiadki
SIN04:35Singapur-Changi
2 723 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 gru
SIN18:35Singapur-Changi
29h 30min
2 przesiadki
KRK00:05Kraków Balice
9 sty
KRK00:45Kraków Balice
26h 50min
3 przesiadki
SIN03:35Singapur-Changi
2 944 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Singapur - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Singapur – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Emirates, Finnair i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
11 gru
SIN21:00Singapur-Changi
28h 15min
2 przesiadki
KRK01:15Kraków Balice
6 051 zł
Znajdź podobne
Emirates
7 gru
SIN19:30Singapur-Changi
17h 35min
1 przesiadka
KRK13:05Kraków Balice
6 756 zł
Znajdź podobne
Finnair
13 gru
SIN18:45Singapur-Changi
25h 10min
1 przesiadka
KRK19:55Kraków Balice
6 771 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Singapur-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Singapur - Kraków
Najkrótszy czas lotu18h 40min
Najniższa cena2 477 zł

Podobne loty: Singapur – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Singapur – Kraków