Cheap flights z Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp do Boston from 1 667 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 5.10
śr. 12.10

Informacje o trasie Boston-Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp-Boston

Znaleziono najlepszą cenę

2 284 zł

Najkrótszy czas lotu

28h 55min

Loty bezpośrednie

Brak

Boston — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp - Boston w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 2 284 zł. Najlepsza oferta na lot Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp - Boston w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 10 567 zł.
Najszybszy lot Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp-Boston zajmuje 28h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp-Boston. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp - Lotnisko Boston Logan Intl.
Są 2 lotniska w pobliżu Boston: Boston Logan Intl (BOS), Boston Harbor SPB (BNH)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp - Boston?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp – Boston są najtańsze?

Lipiec. Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp - Boston to Lipiec. Najdroższa pora to Luty.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp - Boston

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp - Boston, zmieniając zakładki
Delta
9 gru
TRF01:20Oslo Sandefjord-Torp
13h 05min
1 przesiadka
BOS14:25Boston Logan Intl
10 sty
BOS09:05Boston Logan Intl
17h 40min
2 przesiadki
TRF02:45Oslo Sandefjord-Torp
1 667 zł
Znajdź podobne
KLM
18 paź
TRF12:25Oslo Sandefjord-Torp
30h 15min
1 przesiadka
BOS18:40Boston Logan Intl
25 paź
BOS16:25Boston Logan Intl
13h 30min
1 przesiadka
TRF05:55Oslo Sandefjord-Torp
1 687 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
10 gru
TRF02:00Oslo Sandefjord-Torp
14h 25min
1 przesiadka
BOS16:25Boston Logan Intl
30 gru
BOS12:25Boston Logan Intl
10h 15min
1 przesiadka
TRF22:40Oslo Sandefjord-Torp
2 667 zł
Znajdź podobne
ITA Airways
7 lis
TRF09:30Oslo Sandefjord-Torp
28h 55min
2 przesiadki
BOS14:25Boston Logan Intl
11 lis
BOS12:25Boston Logan Intl
14h 35min
2 przesiadki
TRF03:00Oslo Sandefjord-Torp
2 960 zł
Znajdź podobne
Delta
9 gru
TRF01:20Oslo Sandefjord-Torp
17h 42min
2 przesiadki
BOS19:02Boston Logan Intl
10 sty
BOS11:00Boston Logan Intl
15h 45min
2 przesiadki
TRF02:45Oslo Sandefjord-Torp
1 692 zł
Znajdź podobne
KLM
3 lis
TRF10:30Oslo Sandefjord-Torp
29h 00min
1 przesiadka
BOS15:30Boston Logan Intl
8 lis
BOS13:40Boston Logan Intl
13h 20min
1 przesiadka
TRF03:00Oslo Sandefjord-Torp
1 831 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp - Boston w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp – Boston w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France, Delta i KLM.
Delta
15 gru
TRF01:20Oslo Sandefjord-Torp
13h 05min
1 przesiadka
BOS14:25Boston Logan Intl
2 284 zł
Znajdź podobne
KLM
5 paź
TRF12:25Oslo Sandefjord-Torp
30h 15min
1 przesiadka
BOS18:40Boston Logan Intl
3 731 zł
Znajdź podobne
Air France
5 paź
TRF12:25Oslo Sandefjord-Torp
25h 45min
2 przesiadki
BOS14:10Boston Logan Intl
4 338 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp – Boston

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp – Boston
KLM
5 paź
TRF12:25Oslo Sandefjord-Torp
27h 05min
1 przesiadka
BOS15:30Boston Logan Intl
12 paź
BOS12:55Boston Logan Intl
17h 00min
1 przesiadka
TRF05:55Oslo Sandefjord-Torp
1 642 zł
Znajdź podobne
KLM
5 paź
TRF12:25Oslo Sandefjord-Torp
30h 15min
1 przesiadka
BOS18:40Boston Logan Intl
14 paź
BOS16:25Boston Logan Intl
13h 30min
1 przesiadka
TRF05:55Oslo Sandefjord-Torp
2 244 zł
Znajdź podobne
KLM
6 paź
TRF12:25Oslo Sandefjord-Torp
30h 15min
1 przesiadka
BOS18:40Boston Logan Intl
9 paź
BOS16:25Boston Logan Intl
13h 30min
1 przesiadka
TRF05:55Oslo Sandefjord-Torp
2 881 zł
Znajdź podobne
KLM
6 paź
TRF12:25Oslo Sandefjord-Torp
30h 15min
1 przesiadka
BOS18:40Boston Logan Intl
9 paź
BOS12:55Boston Logan Intl
17h 00min
1 przesiadka
TRF05:55Oslo Sandefjord-Torp
3 060 zł
Znajdź podobne

Loty Scandinavian Airlines: Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp – Boston

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp – Boston
Scandinavian Airlines
10 gru
TRF02:00Oslo Sandefjord-Torp
14h 25min
1 przesiadka
BOS16:25Boston Logan Intl
30 gru
BOS12:25Boston Logan Intl
10h 15min
1 przesiadka
TRF22:40Oslo Sandefjord-Torp
2 667 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
11 gru
TRF02:00Oslo Sandefjord-Torp
14h 25min
1 przesiadka
BOS16:25Boston Logan Intl
30 gru
BOS12:25Boston Logan Intl
10h 15min
1 przesiadka
TRF22:40Oslo Sandefjord-Torp
2 677 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
10 gru
TRF02:00Oslo Sandefjord-Torp
14h 25min
1 przesiadka
BOS16:25Boston Logan Intl
29 gru
BOS12:25Boston Logan Intl
23h 35min
1 przesiadka
TRF12:00Oslo Sandefjord-Torp
10 075 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp – Boston

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp – Boston
Delta
9 gru
TRF01:20Oslo Sandefjord-Torp
13h 05min
1 przesiadka
BOS14:25Boston Logan Intl
10 sty
BOS09:05Boston Logan Intl
17h 40min
2 przesiadki
TRF02:45Oslo Sandefjord-Torp
1 667 zł
Znajdź podobne
Delta
9 gru
TRF01:20Oslo Sandefjord-Torp
17h 42min
2 przesiadki
BOS19:02Boston Logan Intl
10 sty
BOS11:00Boston Logan Intl
15h 45min
2 przesiadki
TRF02:45Oslo Sandefjord-Torp
1 692 zł
Znajdź podobne
Delta
12 lis
TRF09:30Oslo Sandefjord-Torp
10h 35min
1 przesiadka
BOS20:05Boston Logan Intl
17 lis
BOS09:00Boston Logan Intl
18h 00min
2 przesiadki
TRF03:00Oslo Sandefjord-Torp
2 119 zł
Znajdź podobne

  • Oslo Sandefjord-Torp – Boston Logan Intl – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Oslo Sandefjord-Torp i Boston Logan Intl dzieli dystans 5613,5 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 10h 35min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp-Boston

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Oslo - Boston
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena1 647 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp – Boston

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp – Boston

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Boston jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Oslo – Boston i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Oslo – Boston tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Oslo – Boston dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Oslo – Boston, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.