Cheap flights z San Diego do Gdańsk from 2 150 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 28.11
pon. 5.12

Informacje o trasie Gdańsk-San Diego

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń San Diego-Gdańsk

Znaleziono najlepszą cenę

2 150 zł

Najkrótszy czas lotu

19h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Gdańsk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot San Diego - Gdańsk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 2 150 zł. Najlepsza oferta na lot San Diego - Gdańsk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 17 104 zł.
Najszybszy lot San Diego-Gdańsk zajmuje 19h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów San Diego-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko San Diego - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty San Diego - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty San Diego – Gdańsk są najtańsze?

Wrzesień. Najtańsza pora roku na lot San Diego - Gdańsk to Wrzesień. Najdroższa pora to Maj.

Która trasa podróży San Diego – Gdańsk jest najtańsza?

San Diego - Gdańsk Rębiechowo. Wybierz trasę San Diego - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami San Diego - Gdańsk.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie San Diego - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty San Diego - Gdańsk, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
29 mar
SAN15:00San Diego
19h 40min
1 przesiadka
GDN10:40Gdańsk Rębiechowo
10 kwi
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
19h 30min
1 przesiadka
SAN22:05San Diego
3 627 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
29 mar
SAN13:15San Diego
14h 10min
1 przesiadka
GDN03:25Gdańsk Rębiechowo
14 kwi
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
23h 27min
2 przesiadki
SAN02:17San Diego
3 763 zł
Znajdź podobne
KLM
29 mar
SAN09:32San Diego
19h 08min
2 przesiadki
GDN04:40Gdańsk Rębiechowo
14 kwi
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
18h 52min
2 przesiadki
SAN21:17San Diego
3 782 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
29 mar
SAN07:45San Diego
27h 10min
2 przesiadki
GDN10:55Gdańsk Rębiechowo
11 kwi
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
22h 52min
3 przesiadki
SAN01:02San Diego
5 222 zł
Znajdź podobne
Air Canada
29 mar
SAN07:50San Diego
40h 50min
3 przesiadki
GDN00:40Gdańsk Rębiechowo
10 kwi
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
36h 45min
3 przesiadki
SAN15:35San Diego
5 986 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 mar
SAN03:10San Diego
26h 55min
2 przesiadki
GDN06:05Gdańsk Rębiechowo
10 kwi
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
39h 33min
2 przesiadki
SAN00:43San Diego
3 773 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów San Diego - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów San Diego – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
27 gru
SAN16:40San Diego
37h 20min
3 przesiadki
GDN06:00Gdańsk Rębiechowo
2 150 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 gru
SAN12:20San Diego
18h 35min
1 przesiadka
GDN06:55Gdańsk Rębiechowo
3 236 zł
Znajdź podobne
KLM
25 gru
SAN06:51San Diego
20h 44min
2 przesiadki
GDN03:35Gdańsk Rębiechowo
3 286 zł
Znajdź podobne

Loty Scandinavian Airlines: San Diego – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot San Diego – Gdańsk
Scandinavian Airlines
29 mar
SAN07:45San Diego
27h 10min
2 przesiadki
GDN10:55Gdańsk Rębiechowo
11 kwi
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
22h 52min
3 przesiadki
SAN01:02San Diego
5 222 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
29 mar
SAN07:45San Diego
27h 10min
2 przesiadki
GDN10:55Gdańsk Rębiechowo
14 kwi
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
22h 52min
3 przesiadki
SAN01:02San Diego
5 450 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
30 mar
SAN07:45San Diego
27h 10min
2 przesiadki
GDN10:55Gdańsk Rębiechowo
11 kwi
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
22h 52min
3 przesiadki
SAN01:02San Diego
6 177 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: San Diego – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty KLM na lot San Diego – Gdańsk
KLM
29 mar
SAN09:32San Diego
19h 08min
2 przesiadki
GDN04:40Gdańsk Rębiechowo
14 kwi
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
18h 52min
2 przesiadki
SAN21:17San Diego
3 782 zł
Znajdź podobne
KLM
29 mar
SAN02:40San Diego
19h 35min
2 przesiadki
GDN22:15Gdańsk Rębiechowo
11 kwi
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
22h 25min
2 przesiadki
SAN00:50San Diego
4 027 zł
Znajdź podobne

  • San Diego – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    San Diego – Gdańsk Rębiechowo – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 9441,9 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 14h 10min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy San Diego-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty San Francisco - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 00min
Najniższa cena1 914 zł
Loty Los Angeles - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 40min
Najniższa cena1 804 zł
Loty Oakland, Kalifornia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu21h 10min
Najniższa cena2 100 zł
Loty Santa Ana - Kraków
Najkrótszy czas lotu18h 23min
Najniższa cena2 114 zł
Loty Ontario - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 53min
Najniższa cena2 114 zł
Loty Santa Ana - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 20min
Najniższa cena2 164 zł
Loty Los Angeles - Kraków
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena1 900 zł
Loty San Jose - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 50min
Najniższa cena2 027 zł
Loty San Francisco - Kraków
Najkrótszy czas lotu18h 00min
Najniższa cena3 286 zł
Loty Los Angeles - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu15h 30min
Najniższa cena1 973 zł
Loty Los Angeles - Katowice
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena1 995 zł
Loty Burbank - Warszawa
Najkrótszy czas lotu25h 30min
Najniższa cena3 973 zł

Loty podobne do tych na trasie San Diego – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy San Diego – Gdańsk

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu San Diego – Gdańsk. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty na trasie San Diego – Gdańsk z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów San Diego – Gdańsk, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów San Diego – Gdańsk, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.