Tanie loty na trasie Reykjavik – Katowice od 130 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 1.2
wt 8.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Katowice-Reykjavik

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Reykjavik-Katowice
Znaleziono najlepszą cenę1 730 złNajlepsza oferta na podróż Reykjavik – Katowice w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 730 zł. Najlepsza cena lotu Reykjavik – Katowice w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 130 zł.
Najkrótszy czas lotu4h 00minNajszybszy lot Reykjavik-Katowice zajmuje 4h 00min.
Loty bezpośredniewt i sobBezpośrednie loty Reykjavik-Katowice – wtorek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Katowice — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Jak znaleźć najtańsze loty Reykjavik - Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Reykjavik – Katowice?

Wizz Air

Wizz Air to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Reykjavik-Katowice.

Która trasa podróży Reykjavik – Katowice jest najtańsza?

Reykjavik Keflavik Intl - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Reykjavik Keflavik Intl - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Reykjavik - Katowice.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Reykjavik - Katowice

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Reykjavik - Katowice, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 mar
KEF05:25Reykjavik Keflavik Intl
27h 45min
2 przesiadki
KTW09:10Katowice-Pyrzowice
8 mar
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
4h 25min
KEF14:35Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
1 mar
KEF14:15Reykjavik Keflavik Intl
4h 00min
KTW18:15Katowice-Pyrzowice
8 mar
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
4h 25min
KEF14:35Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
1 mar
KEF14:15Reykjavik Keflavik Intl
4h 00min
KTW18:15Katowice-Pyrzowice
8 mar
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
4h 25min
KEF14:35Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
1 mar
KEF05:25Reykjavik Keflavik Intl
27h 45min
2 przesiadki
KTW09:10Katowice-Pyrzowice
8 mar
KTW10:20Katowice-Pyrzowice
20h 40min
1 przesiadka
KEF07:00Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
1 mar
KEF04:40Reykjavik Keflavik Intl
25h 30min
1 przesiadka
KTW06:10Katowice-Pyrzowice
8 mar
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
4h 25min
KEF14:35Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
28 lut
KEF20:10Reykjavik Keflavik Intl
35h 15min
2 przesiadki
KTW07:25Katowice-Pyrzowice
8 mar
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
4h 25min
KEF14:35Reykjavik Keflavik Intl

Znajdź najtańsze oferty lotów Reykjavik - Katowice w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Reykjavik – Katowice w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
15 mar
KEF15:20Reykjavik Keflavik Intl
15h 50min
1 przesiadka
KTW07:10Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
15 kwi
KEF15:30Reykjavik Keflavik Intl
4h 00min
KTW19:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
1 mar
KEF10:55Reykjavik Keflavik Intl
29h 50min
1 przesiadka
KTW16:45Katowice-Pyrzowice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Reykjavik – Katowice

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Reykjavik – Katowice
Kilka linii lotniczych
1 lut
KEF15:45Reykjavik Keflavik Intl
4h 00min
KTW19:45Katowice-Pyrzowice
7 lut
KTW16:45Katowice-Pyrzowice
12h 15min
1 przesiadka
KEF05:00Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
1 lut
KEF04:40Reykjavik Keflavik Intl
28h 30min
1 przesiadka
KTW09:10Katowice-Pyrzowice
7 lut
KTW16:45Katowice-Pyrzowice
12h 15min
1 przesiadka
KEF05:00Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
1 lut
KEF05:25Reykjavik Keflavik Intl
34h 00min
2 przesiadki
KTW15:25Katowice-Pyrzowice
7 lut
KTW16:45Katowice-Pyrzowice
12h 15min
1 przesiadka
KEF05:00Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
1 lut
KEF05:25Reykjavik Keflavik Intl
34h 00min
2 przesiadki
KTW15:25Katowice-Pyrzowice
7 lut
KTW11:20Katowice-Pyrzowice
17h 40min
2 przesiadki
KEF05:00Reykjavik Keflavik Intl

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Reykjavik – Katowice

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Reykjavik – Katowice z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 566 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2

Loty Wizz Air: Reykjavik – Katowice

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Reykjavik – Katowice
Wizz Air
1 mar
KEF14:15Reykjavik Keflavik Intl
4h 00min
KTW18:15Katowice-Pyrzowice
8 mar
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
4h 25min
KEF14:35Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
1 mar
KEF14:15Reykjavik Keflavik Intl
4h 00min
KTW18:15Katowice-Pyrzowice
8 mar
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
4h 25min
KEF14:35Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
28 lut
KEF20:10Reykjavik Keflavik Intl
35h 15min
2 przesiadki
KTW07:25Katowice-Pyrzowice
8 mar
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
4h 25min
KEF14:35Reykjavik Keflavik Intl

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Reykjavik – Katowice-Pyrzowice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Reykjavik – Katowice-Pyrzowice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Wizz Air.

  • Reykjavik – Katowice-Pyrzowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Reykjavik i Katowice-Pyrzowice dzieli dystans 2835,0 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 4h 00min.


Alternatywne trasy Reykjavik-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Reykjavik - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena390 zł
Loty Reykjavik - Warszawa
Najkrótszy czas lotu11h 05min
Najniższa cena333 zł
Loty Reykjavik - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena638 zł
Loty Reykjavik - Wrocław
Najkrótszy czas lotu25h 40min
Najniższa cena500 zł

Loty podobne do tych na trasie Reykjavik – Katowice

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Reykjavik – Katowice