Cheap flights z Region Zatoki San Francisco do Poznań from 1 886 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 7.2
wt. 14.2

Informacje o trasie Poznań-Region Zatoki San Francisco

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Region Zatoki San Francisco-Poznań

Znaleziono najlepszą cenę

1 907 zł

Najkrótszy czas lotu

16h 33min

Loty bezpośrednie

Brak

Poznań — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Region Zatoki San Francisco - Poznań w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 907 zł. Najlepsza oferta na lot Region Zatoki San Francisco - Poznań w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 8 138 zł.
Najszybszy lot Region Zatoki San Francisco-Poznań zajmuje 16h 33min.
Nie ma bezpośrednich lotów Region Zatoki San Francisco-Poznań. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko San Francisco - Lotnisko Poznań Ławica, Lotnisko San Jose - Lotnisko Poznań Ławica i Lotnisko Santa Rosa Sonoma County - Lotnisko Poznań Ławica.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Region Zatoki San Francisco - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Region Zatoki San Francisco – Poznań jest najtańsza?

San Francisco - Poznań Ławica. Wybierz trasę San Francisco - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Region Zatoki San Francisco - Poznań.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Region Zatoki San Francisco - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Region Zatoki San Francisco - Poznań, zmieniając zakładki
Lufthansa
22 lut
SFO15:35San Francisco
17h 55min
1 przesiadka
POZ09:30Poznań Ławica
28 mar
POZ02:05Poznań Ławica
21h 55min
1 przesiadka
SFO00:00San Francisco
1 886 zł
Znajdź podobne
KLM
13 lut
SFO17:30San Francisco
29h 15min
2 przesiadki
POZ22:45Poznań Ławica
22 lut
POZ08:15Poznań Ławica
31h 55min
1 przesiadka
SFO16:10San Francisco
1 959 zł
Znajdź podobne
Delta
13 lut
OAK02:38Oakland
44h 07min
2 przesiadki
POZ22:45Poznań Ławica
22 lut
POZ08:15Poznań Ławica
44h 09min
2 przesiadki
OAK04:24Oakland
2 002 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 kwi
SFO03:45San Francisco
24h 50min
2 przesiadki
POZ04:35Poznań Ławica
16 kwi
POZ14:15Poznań Ławica
34h 53min
2 przesiadki
SFO01:08San Francisco
3 543 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 lut
SFO03:25San Francisco
16h 40min
2 przesiadki
POZ20:05Poznań Ławica
28 mar
POZ09:10Poznań Ławica
14h 50min
1 przesiadka
SFO00:00San Francisco
1 942 zł
Znajdź podobne
KLM
13 lut
SFO17:30San Francisco
29h 15min
2 przesiadki
POZ22:45Poznań Ławica
22 lut
POZ08:15Poznań Ławica
19h 57min
2 przesiadki
SFO04:12San Francisco
2 002 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Region Zatoki San Francisco - Poznań w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
7 maj
SFO19:20San Francisco
49h 15min
3 przesiadki
POZ20:35Poznań Ławica
1 907 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 maj
SFO15:55San Francisco
26h 50min
2 przesiadki
POZ18:45Poznań Ławica
2 373 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 maj
SFO13:45San Francisco
20h 35min
1 przesiadka
POZ10:20Poznań Ławica
3 081 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Region Zatoki San Francisco – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Region Zatoki San Francisco – Poznań
KLM
9 lut
SFO08:05San Francisco
16h 30min
2 przesiadki
POZ00:35Poznań Ławica
23 lut
POZ08:05Poznań Ławica
20h 07min
2 przesiadki
SFO04:12San Francisco
2 002 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
9 lut
SFO15:35San Francisco
17h 55min
1 przesiadka
POZ09:30Poznań Ławica
23 lut
POZ01:05Poznań Ławica
21h 40min
1 przesiadka
SFO22:45San Francisco
3 185 zł
Znajdź podobne
KLM
9 lut
SFO07:05San Francisco
17h 30min
2 przesiadki
POZ00:35Poznań Ławica
23 lut
POZ08:05Poznań Ławica
32h 05min
1 przesiadka
SFO16:10San Francisco
2 175 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lut
SFO03:25San Francisco
27h 55min
3 przesiadki
POZ07:20Poznań Ławica
23 lut
POZ00:40Poznań Ławica
22h 05min
3 przesiadki
SFO22:45San Francisco
4 712 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lut
SFO07:06San Francisco
17h 29min
2 przesiadki
POZ00:35Poznań Ławica
23 lut
POZ09:45Poznań Ławica
35h 00min
3 przesiadki
SFO20:45San Francisco
5 364 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Region Zatoki San Francisco – Poznań

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Region Zatoki San Francisco – Poznań
KLM
13 lut
SFO17:30San Francisco
29h 15min
2 przesiadki
POZ22:45Poznań Ławica
22 lut
POZ08:15Poznań Ławica
31h 55min
1 przesiadka
SFO16:10San Francisco
1 959 zł
Znajdź podobne
KLM
13 lut
SFO17:30San Francisco
29h 15min
2 przesiadki
POZ22:45Poznań Ławica
22 lut
POZ08:15Poznań Ławica
19h 57min
2 przesiadki
SFO04:12San Francisco
2 002 zł
Znajdź podobne
KLM
9 lut
SFO07:05San Francisco
17h 30min
2 przesiadki
POZ00:35Poznań Ławica
23 lut
POZ08:05Poznań Ławica
32h 05min
1 przesiadka
SFO16:10San Francisco
2 175 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Region Zatoki San Francisco – Poznań

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Region Zatoki San Francisco – Poznań
Delta
13 lut
OAK02:38Oakland
44h 07min
2 przesiadki
POZ22:45Poznań Ławica
22 lut
POZ08:15Poznań Ławica
44h 09min
2 przesiadki
OAK04:24Oakland
2 002 zł
Znajdź podobne
Delta
15 lut
SFO12:22San Francisco
34h 13min
2 przesiadki
POZ22:35Poznań Ławica
1 mar
POZ08:15Poznań Ławica
21h 12min
2 przesiadki
SFO05:27San Francisco
2 024 zł
Znajdź podobne
Delta
5 kwi
SFO08:44San Francisco
16h 01min
2 przesiadki
POZ00:45Poznań Ławica
15 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
30h 35min
1 przesiadka
SFO16:50San Francisco
2 701 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Region Zatoki San Francisco-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty San Francisco - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 45min
Najniższa cena1 873 zł
Loty San Jose - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 50min
Najniższa cena2 110 zł
Loty Oakland, Kalifornia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu21h 10min
Najniższa cena2 015 zł
Loty San Francisco - Kraków
Najkrótszy czas lotu17h 10min
Najniższa cena2 641 zł
Loty San Francisco - Wrocław
Najkrótszy czas lotu14h 30min
Najniższa cena1 855 zł
Loty San Francisco - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu13h 10min
Najniższa cena1 868 zł
Loty San Jose - Kraków
Najkrótszy czas lotu19h 04min
Najniższa cena3 573 zł
Loty Oakland, Kalifornia - Kraków
Najkrótszy czas lotu19h 10min
Najniższa cena3 366 zł
Loty Oakland, Kalifornia - Wrocław
Najkrótszy czas lotu22h 10min
Najniższa cena1 998 zł
Loty Oakland, Kalifornia - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu19h 55min
Najniższa cena2 956 zł
Loty Oakland, Kalifornia - Katowice
Najkrótszy czas lotu22h 10min
Najniższa cena5 636 zł
Loty Oakland, Kalifornia - Poznań
Najkrótszy czas lotu26h 45min
Najniższa cena2 002 zł

Loty podobne do tych na trasie Region Zatoki San Francisco – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Region Zatoki San Francisco – Poznań

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Region Zatoki San Francisco – Poznań.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Region Zatoki San Francisco – Poznań, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Region Zatoki San Francisco – Poznań. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Region Zatoki San Francisco – Poznań. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.