Tanie loty na trasie Poznań – Indonezja od 2 810 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Indonezja-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Indonezja
Znaleziono najlepszą cenę11 441 złNajlepsza cena za lot Poznań – Indonezja znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 11 441 zł
Najkrótszy czas lotu23h 05minNajszybszy lot Poznań-Indonezja zajmuje 23h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Indonezja. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Dżakarta-Soekarno-Hatta i Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Denpasar.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Indonezja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Poznań – Indonezja jest najtańsza?

Poznań Ławica - Dżakarta-Soekarno-Hatta

Wybierz trasę Poznań Ławica - Dżakarta-Soekarno-Hatta, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Indonezja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Indonezja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Indonezja, zmieniając zakładki
KLM
30 mar
POZ10:15Poznań Ławica
23h 10min
2 przesiadki
DPS09:25Denpasar
14 kwi
DPS16:35Denpasar
23h 10min
2 przesiadki
POZ15:45Poznań Ławica
2 870 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 mar
POZ10:15Poznań Ławica
23h 10min
1 przesiadka
DPS09:25Denpasar
14 kwi
DPS16:00Denpasar
23h 45min
2 przesiadki
POZ15:45Poznań Ławica
3 145 zł
Znajdź podobne
KLM
18 mar
POZ10:20Poznań Ławica
23h 00min
2 przesiadki
DPS09:20Denpasar
5 kwi
DPS12:25Denpasar
27h 20min
3 przesiadki
POZ15:45Poznań Ławica
2 902 zł
Znajdź podobne
KLM
18 mar
POZ10:20Poznań Ławica
23h 00min
2 przesiadki
DPS09:20Denpasar
5 kwi
DPS16:35Denpasar
23h 10min
2 przesiadki
POZ15:45Poznań Ławica
2 922 zł
Znajdź podobne
KLM
30 mar
POZ10:15Poznań Ławica
23h 10min
2 przesiadki
DPS09:25Denpasar
14 kwi
DPS15:20Denpasar
48h 25min
3 przesiadki
POZ15:45Poznań Ławica
2 930 zł
Znajdź podobne
KLM
21 mar
POZ10:20Poznań Ławica
38h 45min
3 przesiadki
DPS01:05Denpasar
5 kwi
DPS12:25Denpasar
27h 20min
3 przesiadki
POZ15:45Poznań Ławica
2 942 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Poznań – Indonezja

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Poznań – Indonezja
KLM
30 mar
POZ10:15Poznań Ławica
23h 10min
2 przesiadki
DPS09:25Denpasar
14 kwi
DPS16:35Denpasar
23h 10min
2 przesiadki
POZ15:45Poznań Ławica
2 870 zł
Znajdź podobne
KLM
18 mar
POZ10:20Poznań Ławica
23h 00min
2 przesiadki
DPS09:20Denpasar
5 kwi
DPS12:25Denpasar
27h 20min
3 przesiadki
POZ15:45Poznań Ławica
2 902 zł
Znajdź podobne
KLM
18 mar
POZ10:20Poznań Ławica
23h 00min
2 przesiadki
DPS09:20Denpasar
5 kwi
DPS16:35Denpasar
23h 10min
2 przesiadki
POZ15:45Poznań Ławica
2 922 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Poznań-Indonezja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Denpasar
Najkrótszy czas lotu18h 30min
Najniższa cena2 727 zł
Loty Kraków - Denpasar
Najkrótszy czas lotu25h 15min
Najniższa cena2 890 zł
Loty Gdańsk - Denpasar
Najkrótszy czas lotu22h 35min
Najniższa cena2 866 zł
Loty Warszawa - Dżakarta
Najkrótszy czas lotu16h 55min
Najniższa cena2 767 zł
Loty Wrocław - Denpasar
Najkrótszy czas lotu19h 20min
Najniższa cena2 778 zł
Loty Katowice - Denpasar
Najkrótszy czas lotu22h 45min
Najniższa cena3 931 zł
Loty Kraków - Dżakarta
Najkrótszy czas lotu19h 30min
Najniższa cena2 794 zł
Loty Rzeszów - Denpasar
Najkrótszy czas lotu30h 00min
Najniższa cena7 211 zł
Loty Poznań - Denpasar
Najkrótszy czas lotu23h 10min
Najniższa cena2 870 zł
Loty Bydgoszcz - Denpasar
Najkrótszy czas lotu26h 50min
Najniższa cena4 377 zł
Loty Wrocław - Dżakarta
Najkrótszy czas lotu30h 30min
Najniższa cena3 225 zł
Loty Warszawa - Medan
Najkrótszy czas lotu39h 00min
Najniższa cena2 842 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Indonezja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Indonezja