Tanie loty na trasie Portland – Gdańsk od 3 483 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Informacje o trasie Gdańsk-Portland

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Portland-Gdańsk
Znaleziono najlepszą cenę13 992 złNajlepsza cena za lot Portland – Gdańsk znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 13 992 zł
Najkrótszy czas lotu22h 25minNajszybszy lot Portland-Gdańsk zajmuje 22h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Portland-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Portland - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Gdańsk — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Portland - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Portland – Gdańsk są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Portland - Gdańsk to Sierpień. Najdroższa pora to Październik.

Która trasa podróży Portland – Gdańsk jest najtańsza?

Portland - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Portland - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Portland - Gdańsk.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Portland - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Portland - Gdańsk, zmieniając zakładki
Lufthansa
2 maj
PDX10:50Portland
21h 50min
2 przesiadki
GDN08:40Gdańsk Rębiechowo
24 maj
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
17h 20min
2 przesiadki
PDX02:30Portland
3 483 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 maj
PDX06:30Portland
18h 15min
3 przesiadki
GDN00:45Gdańsk Rębiechowo
24 maj
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
17h 20min
2 przesiadki
PDX02:30Portland
3 555 zł
Znajdź podobne
KLM
2 maj
PDX02:10Portland
20h 05min
2 przesiadki
GDN22:15Gdańsk Rębiechowo
24 maj
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
32h 35min
1 przesiadka
PDX16:20Portland
3 728 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 maj
PDX20:05Portland
34h 25min
2 przesiadki
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
24 maj
GDN16:05Gdańsk Rębiechowo
35h 34min
2 przesiadki
PDX03:39Portland
3 824 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
3 lip
PDX10:15Portland
22h 25min
2 przesiadki
GDN08:40Gdańsk Rębiechowo
27 lip
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
17h 20min
2 przesiadki
PDX02:30Portland
3 828 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 maj
PDX20:05Portland
34h 25min
2 przesiadki
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
24 maj
GDN05:00Gdańsk Rębiechowo
22h 25min
3 przesiadki
PDX03:25Portland
3 941 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Portland – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Portland – Gdańsk
Lufthansa
2 maj
PDX10:50Portland
21h 50min
2 przesiadki
GDN08:40Gdańsk Rębiechowo
24 maj
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
17h 20min
2 przesiadki
PDX02:30Portland
3 483 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
3 lip
PDX10:15Portland
22h 25min
2 przesiadki
GDN08:40Gdańsk Rębiechowo
27 lip
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
17h 20min
2 przesiadki
PDX02:30Portland
3 828 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Portland – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Portland – Gdańsk
KLM
2 maj
PDX02:10Portland
20h 05min
2 przesiadki
GDN22:15Gdańsk Rębiechowo
24 maj
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
32h 35min
1 przesiadka
PDX16:20Portland
3 728 zł
Znajdź podobne
KLM
3 lip
PDX09:05Portland
19h 50min
1 przesiadka
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
27 lip
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
22h 55min
2 przesiadki
PDX01:20Portland
6 725 zł
Znajdź podobne
KLM
3 lip
PDX09:05Portland
24h 25min
1 przesiadka
GDN09:30Gdańsk Rębiechowo
27 lip
GDN14:05Gdańsk Rębiechowo
26h 15min
1 przesiadka
PDX16:20Portland
9 577 zł
Znajdź podobne

  • Portland – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Portland – Gdańsk Rębiechowo zajmuje ok. 8319,0 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 18h 15min.


Alternatywne trasy Portland-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Portland - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena2 378 zł
Loty Portland - Kraków
Najkrótszy czas lotu16h 05min
Najniższa cena2 559 zł
Loty Portland - Wrocław
Najkrótszy czas lotu22h 25min
Najniższa cena2 089 zł
Loty Medford - Kraków
Najkrótszy czas lotu20h 35min
Najniższa cena2 330 zł
Loty Medford - Katowice
Najkrótszy czas lotu36h 48min
Najniższa cena9 705 zł
Loty Medford - Warszawa
Najkrótszy czas lotu45h 35min
Najniższa cena4 977 zł

Loty podobne do tych na trasie Portland – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Portland – Gdańsk