Tanie loty na trasie Republika Południowej Afryki – Poznań od 2 191 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Informacje o trasie Poznań-Republika Południowej Afryki

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Republika Południowej Afryki-Poznań
Najkrótszy czas lotu19h 00minNajszybszy lot Republika Południowej Afryki-Poznań zajmuje 19h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Republika Południowej Afryki-Poznań. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Johannesburg - Lotnisko Poznań Ławica.
Poznań — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Republika Południowej Afryki - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Republika Południowej Afryki – Poznań jest najtańsza?

Johannesburg - Poznań Ławica

Wybierz trasę Johannesburg - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Republika Południowej Afryki - Poznań.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Republika Południowej Afryki - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Republika Południowej Afryki - Poznań, zmieniając zakładki
Lufthansa
10 mar
JNB14:40Johannesburg
19h 20min
1 przesiadka
POZ10:00Poznań Ławica
10 maj
POZ02:20Poznań Ławica
26h 10min
1 przesiadka
JNB04:30Johannesburg
2 191 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 mar
JNB11:30Johannesburg
31h 05min
3 przesiadki
POZ18:35Poznań Ławica
10 maj
POZ03:00Poznań Ławica
24h 10min
3 przesiadki
JNB03:10Johannesburg
3 446 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 mar
JNB14:40Johannesburg
18h 00min
2 przesiadki
POZ08:40Poznań Ławica
10 maj
POZ02:20Poznań Ławica
26h 10min
1 przesiadka
JNB04:30Johannesburg
2 265 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 mar
JNB14:40Johannesburg
18h 00min
2 przesiadki
POZ08:40Poznań Ławica
10 maj
POZ09:05Poznań Ławica
19h 25min
2 przesiadki
JNB04:30Johannesburg
2 338 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 mar
JNB11:30Johannesburg
31h 05min
3 przesiadki
POZ18:35Poznań Ławica
10 maj
POZ10:55Poznań Ławica
18h 55min
2 przesiadki
JNB05:50Johannesburg
3 507 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Republika Południowej Afryki – Poznań

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Republika Południowej Afryki – Poznań
Lufthansa
10 mar
JNB14:40Johannesburg
19h 20min
1 przesiadka
POZ10:00Poznań Ławica
10 maj
POZ02:20Poznań Ławica
26h 10min
1 przesiadka
JNB04:30Johannesburg
2 191 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 mar
JNB14:40Johannesburg
18h 00min
2 przesiadki
POZ08:40Poznań Ławica
10 maj
POZ02:20Poznań Ławica
26h 10min
1 przesiadka
JNB04:30Johannesburg
2 265 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 mar
JNB14:40Johannesburg
18h 00min
2 przesiadki
POZ08:40Poznań Ławica
10 maj
POZ09:05Poznań Ławica
19h 25min
2 przesiadki
JNB04:30Johannesburg
2 338 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Republika Południowej Afryki-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Johannesburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 35min
Najniższa cena1 627 zł
Loty Johannesburg - Wrocław
Najkrótszy czas lotu19h 00min
Najniższa cena2 138 zł
Loty Johannesburg - Kraków
Najkrótszy czas lotu23h 00min
Najniższa cena2 142 zł
Loty Johannesburg - Poznań
Najkrótszy czas lotu19h 00min
Najniższa cena2 514 zł
Loty Johannesburg - Lublin
Najkrótszy czas lotu40h 55min
Najniższa cena2 412 zł

Loty podobne do tych na trasie Republika Południowej Afryki – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Republika Południowej Afryki – Poznań