Tanie loty na trasie Polska – Liverpool od 33 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Liverpool-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Liverpool
Najkrótszy czas lotu2h 30minNajszybszy lot Polska-Liverpool zajmuje 2h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Liverpool. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Liverpool-John Lennon, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Liverpool-John Lennon i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Liverpool-John Lennon.
Liverpool — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Liverpool: Liverpool-John Lennon (LPL)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Liverpool?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Liverpool?

Ryanair

Ryanair, Wizz Air i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Liverpool.

Która trasa podróży Polska – Liverpool jest najtańsza?

Kraków Balice - Liverpool-John Lennon

Wybierz trasę Kraków Balice - Liverpool-John Lennon, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Liverpool.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Liverpool

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Liverpool, zmieniając zakładki
Ryanair
11 mar
KRK05:00Kraków Balice
2h 45min
LPL07:45Liverpool-John Lennon
13 mar
LPL15:10Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK17:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
4 mar
KRK15:40Kraków Balice
2h 45min
LPL18:25Liverpool-John Lennon
6 mar
LPL14:10Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK16:40Kraków Balice
Wizz Air
9 kwi
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
2h 45min
LPL15:55Liverpool-John Lennon
19 kwi
LPL15:40Liverpool-John Lennon
2h 25min
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
11 mar
KRK05:00Kraków Balice
2h 45min
LPL07:45Liverpool-John Lennon
13 mar
LPL15:10Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK17:40Kraków Balice
Ryanair
23 lut
KRK16:30Kraków Balice
2h 45min
LPL19:15Liverpool-John Lennon
27 lut
LPL14:10Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK16:40Kraków Balice
Ryanair
18 lut
KRK05:00Kraków Balice
2h 45min
LPL07:45Liverpool-John Lennon
20 lut
LPL14:10Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK16:40Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Liverpool w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Liverpool w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
2 lut
WMI01:20Warszawa Modlin
2h 50min
LPL04:10Liverpool-John Lennon
Wizz Air
22 lut
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
LPL03:55Liverpool-John Lennon
Ryanair
17 mar
POZ17:35Poznań Ławica
2h 25min
LPL20:00Liverpool-John Lennon

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Liverpool

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Liverpool
Ryanair
2 lut
WMI01:20Warszawa Modlin
2h 50min
LPL04:10Liverpool-John Lennon
9 lut
LPL03:35Liverpool-John Lennon
2h 25min
WMI06:00Warszawa Modlin
Ryanair
2 lut
WMI01:20Warszawa Modlin
2h 50min
LPL04:10Liverpool-John Lennon
25 lut
LPL11:15Liverpool-John Lennon
2h 25min
WMI13:40Warszawa Modlin
Ryanair
4 lut
WMI09:00Warszawa Modlin
2h 50min
LPL11:50Liverpool-John Lennon
9 lut
LPL03:35Liverpool-John Lennon
2h 25min
WMI06:00Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
2 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
11h 45min
2 przesiadki
LPL19:15Liverpool-John Lennon
9 lut
LPL14:25Liverpool-John Lennon
26h 45min
1 przesiadka
WAW17:10Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
2 lut
WMI01:20Warszawa Modlin
2h 50min
LPL04:10Liverpool-John Lennon
4 lut
LPL11:15Liverpool-John Lennon
2h 25min
WMI13:40Warszawa Modlin
Ryanair
4 lut
WMI09:00Warszawa Modlin
2h 50min
LPL11:50Liverpool-John Lennon
6 lut
LPL15:25Liverpool-John Lennon
2h 25min
WMI17:50Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Liverpool

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Liverpool z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 140 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 151 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
easyJet
CenaOd 214 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0

Loty Ryanair: Polska – Liverpool

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Liverpool
Ryanair
2 lut
WMI01:20Warszawa Modlin
2h 50min
LPL04:10Liverpool-John Lennon
9 lut
LPL03:35Liverpool-John Lennon
2h 25min
WMI06:00Warszawa Modlin
Ryanair
11 mar
KRK05:00Kraków Balice
2h 45min
LPL07:45Liverpool-John Lennon
13 mar
LPL15:10Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK17:40Kraków Balice
Ryanair
11 mar
KRK05:00Kraków Balice
2h 45min
LPL07:45Liverpool-John Lennon
13 mar
LPL15:10Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK17:40Kraków Balice

Loty Lufthansa: Polska – Liverpool

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Liverpool
Lufthansa
20 maj
WRO06:50Wrocław-Strachowice
7h 05min
1 przesiadka
LPL13:55Liverpool-John Lennon
22 maj
LPL04:45Liverpool-John Lennon
11h 55min
1 przesiadka
WRO16:40Wrocław-Strachowice
Lufthansa
20 maj
WRO06:50Wrocław-Strachowice
7h 05min
1 przesiadka
LPL13:55Liverpool-John Lennon
22 maj
LPL04:45Liverpool-John Lennon
13h 20min
2 przesiadki
WRO18:05Wrocław-Strachowice
Lufthansa
20 maj
WRO02:10Wrocław-Strachowice
11h 45min
2 przesiadki
LPL13:55Liverpool-John Lennon
22 maj
LPL04:45Liverpool-John Lennon
13h 20min
2 przesiadki
WRO18:05Wrocław-Strachowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Liverpool-John Lennon oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Liverpool-John Lennon, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Wizz Air, i easyJet.


Alternatywne trasy Polska-Liverpool

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena37 zł
Loty Katowice - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena41 zł
Loty Kraków - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena33 zł
Loty Wrocław - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena37 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Liverpool

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Liverpool