Tanie loty na trasie Polska – Jordania od 52 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Jordania-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Jordania
Najkrótszy czas lotu3h 50minNajszybszy lot Polska-Jordania zajmuje 3h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Jordania. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Amman Queen Alia Intl, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Amman Queen Alia Intl i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Amman Queen Alia Intl.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Jordania?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Jordania?

Ryanair

Aegean Airlines, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Jordania.

Która trasa podróży Polska – Jordania jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Amman Queen Alia Intl

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Amman Queen Alia Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Jordania.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Jordania

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Jordania, zmieniając zakładki
Ryanair
31 sty
WMI13:45Warszawa Modlin
15h 05min
1 przesiadka
AMM04:50Amman Queen Alia Intl
11 lut
AMM16:10Amman Queen Alia Intl
4h 05min
WMI20:15Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
8 lut
KRK07:15Kraków Balice
22h 15min
2 przesiadki
AMM05:30Amman Queen Alia Intl
12 lut
AMM12:25Amman Queen Alia Intl
28h 55min
1 przesiadka
KRK17:20Kraków Balice
Ryanair
11 lut
WMI10:55Warszawa Modlin
3h 50min
AMM14:45Amman Queen Alia Intl
18 lut
AMM16:10Amman Queen Alia Intl
4h 05min
WMI20:15Warszawa Modlin
Ryanair
14 lut
WMI09:00Warszawa Modlin
3h 50min
AMM12:50Amman Queen Alia Intl
21 lut
AMM14:15Amman Queen Alia Intl
4h 05min
WMI18:20Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
8 lut
WMI13:05Warszawa Modlin
16h 25min
2 przesiadki
AMM05:30Amman Queen Alia Intl
17 lut
AMM06:35Amman Queen Alia Intl
12h 50min
1 przesiadka
WMI19:25Warszawa Modlin
Ryanair
14 lut
WMI13:45Warszawa Modlin
15h 05min
1 przesiadka
AMM04:50Amman Queen Alia Intl
21 lut
AMM14:15Amman Queen Alia Intl
4h 05min
WMI18:20Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Jordania w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Jordania w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
31 sty
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
21h 20min
1 przesiadka
AMM04:50Amman Queen Alia Intl
Ryanair
31 sty
WMI13:45Warszawa Modlin
15h 05min
1 przesiadka
AMM04:50Amman Queen Alia Intl
Ryanair
31 sty
WMI13:45Warszawa Modlin
15h 05min
1 przesiadka
AMM04:50Amman Queen Alia Intl

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Jordania

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Jordania
Ryanair
28 sty
POZ09:35Poznań Ławica
19h 25min
2 przesiadki
AMM05:00Amman Queen Alia Intl
2 lut
AMM16:10Amman Queen Alia Intl
15h 25min
1 przesiadka
POZ07:35Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
29 sty
WRO01:45Wrocław-Strachowice
36h 15min
2 przesiadki
AMM14:00Amman Queen Alia Intl
2 lut
AMM16:10Amman Queen Alia Intl
19h 10min
2 przesiadki
WRO11:20Wrocław-Strachowice
Ryanair
28 sty
POZ09:35Poznań Ławica
19h 25min
2 przesiadki
AMM05:00Amman Queen Alia Intl
2 lut
AMM07:20Amman Queen Alia Intl
27h 25min
2 przesiadki
POZ10:45Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
30 sty
POZ00:35Poznań Ławica
12h 10min
2 przesiadki
AMM12:45Amman Queen Alia Intl
2 lut
AMM16:10Amman Queen Alia Intl
15h 25min
1 przesiadka
POZ07:35Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
28 sty
POZ00:35Poznań Ławica
34h 20min
3 przesiadki
AMM10:55Amman Queen Alia Intl
2 lut
AMM07:20Amman Queen Alia Intl
27h 25min
2 przesiadki
POZ10:45Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
29 sty
WRO00:30Wrocław-Strachowice
36h 15min
3 przesiadki
AMM12:45Amman Queen Alia Intl
2 lut
AMM16:10Amman Queen Alia Intl
19h 10min
2 przesiadki
WRO11:20Wrocław-Strachowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Jordania

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Jordania z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 136 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Aegean Airlines
CenaOd 970 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Ukraine International Airlines
CenaOd 1 161 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Turkish Airlines
CenaOd 1 300 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
Lufthansa
CenaOd 1 774 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Ryanair: Polska – Jordania

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Jordania
Ryanair
31 sty
WMI13:45Warszawa Modlin
15h 05min
1 przesiadka
AMM04:50Amman Queen Alia Intl
11 lut
AMM16:10Amman Queen Alia Intl
4h 05min
WMI20:15Warszawa Modlin
Ryanair
11 lut
WMI10:55Warszawa Modlin
3h 50min
AMM14:45Amman Queen Alia Intl
18 lut
AMM16:10Amman Queen Alia Intl
4h 05min
WMI20:15Warszawa Modlin
Ryanair
14 lut
WMI09:00Warszawa Modlin
3h 50min
AMM12:50Amman Queen Alia Intl
21 lut
AMM14:15Amman Queen Alia Intl
4h 05min
WMI18:20Warszawa Modlin

Loty Lufthansa: Polska – Jordania

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Jordania
Lufthansa
1 kwi
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
10h 45min
1 przesiadka
AMM21:20Amman Queen Alia Intl
29 kwi
AMM23:25Amman Queen Alia Intl
11h 15min
1 przesiadka
GDN10:40Gdańsk Rębiechowo
1 770 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 kwi
WRO02:10Wrocław-Strachowice
7h 55min
2 przesiadki
AMM10:05Amman Queen Alia Intl
29 kwi
AMM23:25Amman Queen Alia Intl
7h 50min
1 przesiadka
WRO07:15Wrocław-Strachowice
2 220 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
30 sty
KRK06:15Kraków Balice
7h 45min
1 przesiadka
AMM14:00Amman Queen Alia Intl
30 sty
AMM21:40Amman Queen Alia Intl
8h 55min
1 przesiadka
KRK06:35Kraków Balice
3 691 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Jordania oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Jordania, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Turkish Airlines i Aegean Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Jordania

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Amman
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena175 zł
Loty Warszawa - Amman
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena155 zł
Loty Poznań - Amman
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena215 zł
Loty Katowice - Amman
Najkrótszy czas lotu18h 25min
Najniższa cena199 zł
Loty Wrocław - Amman
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena299 zł
Loty Warszawa - Akaba
Najkrótszy czas lotu12h 15min
Najniższa cena195 zł
Loty Gdańsk - Amman
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena299 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Jordania

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Jordania

Loty do innych miast: Jordania

Jordania to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju