Tanie loty Ontario - Kraków od 2 235 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 4.12
sob 11.12

Informacje o trasie Kraków-Ontario

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Ontario-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę11 152 złNajlepsza cena za lot Ontario – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 11 152 zł
Najkrótszy czas lotu19h 16minNajszybszy lot Ontario-Kraków zajmuje 19h 16min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Ontario-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Ontario - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Ontario - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Ontario – Kraków jest najtańsza?

Ontario - Kraków Balice

Wybierz trasę Ontario - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Ontario - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Ontario - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Ontario - Kraków, zmieniając zakładki
KLM
9 gru
ONT04:55Ontario
21h 15min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
2 lut
KRK01:00Kraków Balice
19h 15min
2 przesiadki
ONT20:15Ontario
2 655 zł
Znajdź podobne
British Airways
12 gru
ONT01:15Ontario
20h 25min
2 przesiadki
KRK21:40Kraków Balice
24 lut
KRK15:00Kraków Balice
36h 50min
2 przesiadki
ONT03:50Ontario
4 080 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 gru
ONT08:20Ontario
19h 20min
2 przesiadki
KRK03:40Kraków Balice
30 sty
KRK01:20Kraków Balice
22h 32min
2 przesiadki
ONT23:52Ontario
4 226 zł
Znajdź podobne
United Airlines
9 gru
ONT05:31Ontario
17h 14min
2 przesiadki
KRK22:45Kraków Balice
26 lut
KRK01:20Kraków Balice
22h 29min
2 przesiadki
ONT23:49Ontario
4 284 zł
Znajdź podobne
KLM
10 gru
ONT04:55Ontario
16h 15min
2 przesiadki
KRK21:10Kraków Balice
23 lut
KRK01:00Kraków Balice
19h 10min
2 przesiadki
ONT20:10Ontario
2 684 zł
Znajdź podobne
KLM
9 gru
ONT04:55Ontario
16h 15min
2 przesiadki
KRK21:10Kraków Balice
6 lut
KRK01:00Kraków Balice
19h 20min
2 przesiadki
ONT20:20Ontario
2 688 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Ontario - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Ontario – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez American Airlines, Delta i KLM.
American Airlines
7 mar
ONT06:40Ontario
21h 15min
2 przesiadki
KRK03:55Kraków Balice
2 235 zł
Znajdź podobne
KLM
12 gru
ONT08:11Ontario
17h 59min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
2 680 zł
Znajdź podobne
Delta
10 gru
ONT00:45Ontario
20h 25min
2 przesiadki
KRK21:10Kraków Balice
2 888 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Ontario – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Ontario – Kraków
KLM
7 gru
ONT04:55Ontario
21h 15min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
1 lut
KRK01:00Kraków Balice
19h 15min
2 przesiadki
ONT20:15Ontario
2 622 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 gru
ONT05:31Ontario
22h 09min
2 przesiadki
KRK03:40Kraków Balice
14 gru
KRK08:25Kraków Balice
53h 37min
2 przesiadki
ONT14:02Ontario
3 528 zł
Znajdź podobne
British Airways
8 gru
ONT01:15Ontario
27h 55min
2 przesiadki
KRK05:10Kraków Balice
3 lut
KRK15:00Kraków Balice
33h 09min
2 przesiadki
ONT00:09Ontario
3 548 zł
Znajdź podobne
United Airlines
8 gru
ONT05:31Ontario
17h 14min
2 przesiadki
KRK22:45Kraków Balice
4 lut
KRK01:25Kraków Balice
22h 27min
2 przesiadki
ONT23:52Ontario
3 906 zł
Znajdź podobne
KLM
7 gru
ONT04:55Ontario
21h 15min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
25 sty
KRK01:00Kraków Balice
25h 53min
2 przesiadki
ONT02:53Ontario
2 651 zł
Znajdź podobne
KLM
9 gru
ONT04:55Ontario
21h 15min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
1 lut
KRK01:00Kraków Balice
19h 15min
2 przesiadki
ONT20:15Ontario
2 655 zł
Znajdź podobne

  • Ontario – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Ontario są od siebie oddalone o 9766,1 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 15h 10min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Ontario-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Los Angeles - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena1 521 zł
Loty San Francisco - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 10min
Najniższa cena1 579 zł
Loty Ontario - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 46min
Najniższa cena2 834 zł
Loty Santa Ana - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 15min
Najniższa cena3 021 zł
Loty San Jose - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 20min
Najniższa cena2 393 zł
Loty San Francisco - Kraków
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena1 932 zł
Loty Oakland, Kalifornia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu20h 05min
Najniższa cena2 393 zł
Loty Los Angeles - Kraków
Najkrótszy czas lotu14h 20min
Najniższa cena2 260 zł
Loty San Diego - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 07min
Najniższa cena2 505 zł
Loty San Francisco - Wrocław
Najkrótszy czas lotu15h 45min
Najniższa cena2 294 zł
Loty Los Angeles - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena1 733 zł
Loty Santa Ana - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu16h 14min
Najniższa cena2 111 zł

Podobne loty: Ontario – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Ontario – Kraków