Tanie loty Lotnisko Nowy Jork-JFK - Wrocław od 1 041 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Wrocław-Lotnisko Nowy Jork-JFK

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Nowy Jork-JFK-Wrocław
Znaleziono najlepszą cenę6 922 złNajlepsza cena za lot Lotnisko Nowy Jork-JFK – Wrocław znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 6 922 zł
Najkrótszy czas lotu10h 30minNajszybszy lot Lotnisko Nowy Jork-JFK-Wrocław zajmuje 10h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Nowy Jork-JFK-Wrocław. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Nowy Jork-JFK - Lotnisko Wrocław-Strachowice.
Wrocław — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Nowy Jork-JFK - Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Nowy Jork-JFK – Wrocław są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Nowy Jork-JFK - Wrocław to Styczeń. Najdroższa pora to Grudzień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Nowy Jork-JFK – Wrocław?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lotnisko Nowy Jork-JFK-Wrocław.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Nowy Jork-JFK – Wrocław?

22 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Nowy Jork-JFK - Wrocław to 22 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Nowy Jork-JFK - Wrocław

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Nowy Jork-JFK - Wrocław, zmieniając zakładki
SWISS
28 paź
JFK17:05Nowy Jork-JFK
10h 30min
1 przesiadka
WRO03:35Wrocław-Strachowice
15 lis
WRO09:30Wrocław-Strachowice
31h 40min
1 przesiadka
JFK17:10Nowy Jork-JFK
1 769 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lis
JFK15:55Nowy Jork-JFK
10h 55min
1 przesiadka
WRO02:50Wrocław-Strachowice
31 mar
WRO02:20Wrocław-Strachowice
15h 05min
1 przesiadka
JFK17:25Nowy Jork-JFK
1 785 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
16 lis
JFK12:30Nowy Jork-JFK
13h 10min
1 przesiadka
WRO01:40Wrocław-Strachowice
5 kwi
WRO02:20Wrocław-Strachowice
15h 05min
1 przesiadka
JFK17:25Nowy Jork-JFK
1 797 zł
Znajdź podobne
LOT
10 lis
JFK17:40Nowy Jork-JFK
17h 00min
1 przesiadka
WRO10:40Wrocław-Strachowice
30 mar
WRO08:05Wrocław-Strachowice
14h 00min
1 przesiadka
JFK22:05Nowy Jork-JFK
1 809 zł
Znajdź podobne
KLM
17 lis
JFK14:35Nowy Jork-JFK
12h 05min
1 przesiadka
WRO02:40Wrocław-Strachowice
3 gru
WRO09:10Wrocław-Strachowice
11h 20min
1 przesiadka
JFK20:30Nowy Jork-JFK
1 836 zł
Znajdź podobne
Delta
16 lis
JFK07:49Nowy Jork-JFK
18h 51min
2 przesiadki
WRO02:40Wrocław-Strachowice
5 gru
WRO09:10Wrocław-Strachowice
11h 20min
1 przesiadka
JFK20:30Nowy Jork-JFK
1 971 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Nowy Jork-JFK - Wrocław w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Nowy Jork-JFK – Wrocław w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i SWISS.
Kilka linii lotniczych
31 sty
JFK17:00Nowy Jork-JFK
36h 45min
3 przesiadki
WRO05:45Wrocław-Strachowice
1 041 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
23 paź
JFK13:30Nowy Jork-JFK
13h 00min
1 przesiadka
WRO02:30Wrocław-Strachowice
1 824 zł
Znajdź podobne
SWISS
16 gru
JFK11:25Nowy Jork-JFK
15h 25min
1 przesiadka
WRO02:50Wrocław-Strachowice
1 844 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Lotnisko Nowy Jork-JFK – Wrocław

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lotnisko Nowy Jork-JFK – Wrocław
SWISS
23 paź
JFK17:05Nowy Jork-JFK
29h 50min
1 przesiadka
WRO22:55Wrocław-Strachowice
1 lis
WRO10:30Wrocław-Strachowice
31h 40min
1 przesiadka
JFK18:10Nowy Jork-JFK
1 749 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 paź
JFK11:45Nowy Jork-JFK
14h 45min
2 przesiadki
WRO02:30Wrocław-Strachowice
1 lis
WRO10:30Wrocław-Strachowice
31h 40min
1 przesiadka
JFK18:10Nowy Jork-JFK
1 919 zł
Znajdź podobne
LOT
22 paź
JFK18:15Nowy Jork-JFK
12h 45min
1 przesiadka
WRO07:00Wrocław-Strachowice
31 paź
WRO08:45Wrocław-Strachowice
13h 45min
1 przesiadka
JFK22:30Nowy Jork-JFK
1 963 zł
Znajdź podobne
Delta
22 paź
JFK14:40Nowy Jork-JFK
12h 55min
1 przesiadka
WRO03:35Wrocław-Strachowice
1 lis
WRO10:10Wrocław-Strachowice
29h 00min
1 przesiadka
JFK15:10Nowy Jork-JFK
2 034 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 paź
JFK11:45Nowy Jork-JFK
14h 45min
2 przesiadki
WRO02:30Wrocław-Strachowice
31 paź
WRO10:15Wrocław-Strachowice
29h 50min
1 przesiadka
JFK16:05Nowy Jork-JFK
2 066 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 paź
JFK11:45Nowy Jork-JFK
14h 45min
2 przesiadki
WRO02:30Wrocław-Strachowice
1 lis
WRO10:30Wrocław-Strachowice
31h 40min
1 przesiadka
JFK18:10Nowy Jork-JFK
1 923 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Nowy Jork-JFK – Wrocław

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Nowy Jork-JFK – Wrocław z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 2 357 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Nowy Jork-JFK – Wrocław-Strachowice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Nowy Jork-JFK – Wrocław-Strachowice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT i Lufthansa.

  • Nowy Jork-JFK – Wrocław-Strachowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Nowy Jork-JFK i Wrocław-Strachowice dzieli dystans 6665,6 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 10h 30min.


Alternatywne trasy Lotnisko Nowy Jork-JFK-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Nowy Jork - Kraków
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena1 369 zł
Loty Nowy Jork - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena1 456 zł
Loty Nowy Jork - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena1 500 zł
Loty Nowy Jork - Poznań
Najkrótszy czas lotu9h 50min
Najniższa cena1 512 zł
Loty Nowy Jork - Wrocław
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena1 575 zł
Loty Nowy Jork - Katowice
Najkrótszy czas lotu15h 45min
Najniższa cena1 935 zł
Loty Nowy Jork - Szczecin
Najkrótszy czas lotu19h 00min
Najniższa cena2 216 zł

Podobne loty: Lotnisko Nowy Jork-JFK – Wrocław

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Lotnisko Nowy Jork-JFK – Wrocław