Tanie loty Lotnisko Warszawa Modlin - Split

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Split-Lotnisko Warszawa Modlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Warszawa Modlin-Split
Najkrótszy czas lotu11h 20minNajszybszy lot Lotnisko Warszawa Modlin-Split zajmuje 11h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Warszawa Modlin-Split. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Split.
Split — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Split: Split (SPU)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Warszawa Modlin - Split?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Lotnisko Warszawa Modlin – Split są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Lotnisko Warszawa Modlin – Split są najtańsze?

wieczorem

Loty Lotnisko Warszawa Modlin - Split są około 13% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Warszawa Modlin – Split?

Wizz Air

Wizz Air to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lotnisko Warszawa Modlin-Split.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Warszawa Modlin - Split

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Warszawa Modlin - Split, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
17 lis
WMI02:35Warszawa Modlin
14h 20min
2 przesiadki
SPU16:55Split
23 lis
SPU01:50Split
15h 45min
2 przesiadki
WMI17:35Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
10 lis
WMI02:35Warszawa Modlin
14h 20min
2 przesiadki
SPU16:55Split
14 lis
SPU14:50Split
17h 35min
2 przesiadki
WMI08:25Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
1 lis
WMI12:05Warszawa Modlin
23h 20min
3 przesiadki
SPU11:25Split
10 lis
SPU07:50Split
10h 30min
2 przesiadki
WMI18:20Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
12 lis
WMI06:05Warszawa Modlin
10h 55min
2 przesiadki
SPU17:00Split
19 lis
SPU01:50Split
16h 35min
3 przesiadki
WMI18:25Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
1 lis
WMI02:40Warszawa Modlin
15h 20min
2 przesiadki
SPU18:00Split
10 lis
SPU07:50Split
10h 30min
2 przesiadki
WMI18:20Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
26 paź
WMI01:45Warszawa Modlin
8h 35min
1 przesiadka
SPU10:20Split
5 lis
SPU08:50Split
10h 35min
2 przesiadki
WMI19:25Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Warszawa Modlin - Split w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Warszawa Modlin – Split w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
2 lis
WMI03:00Warszawa Modlin
32h 45min
2 przesiadki
SPU11:45Split
Ryanair
28 paź
WMI13:25Warszawa Modlin
16h 55min
1 przesiadka
SPU06:20Split
Kilka linii lotniczych
28 paź
WMI01:45Warszawa Modlin
31h 30min
2 przesiadki
SPU09:15Split

Znajdź oferty lotu last-minute Lotnisko Warszawa Modlin – Split

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lotnisko Warszawa Modlin – Split
Kilka linii lotniczych
23 paź
WMI18:20Warszawa Modlin
12h 50min
1 przesiadka
SPU07:10Split
30 paź
SPU07:05Split
10h 25min
1 przesiadka
WMI17:30Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
23 paź
WMI18:20Warszawa Modlin
12h 50min
1 przesiadka
SPU07:10Split
30 paź
SPU07:05Split
10h 25min
1 przesiadka
WMI17:30Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
23 paź
WMI02:45Warszawa Modlin
9h 35min
2 przesiadki
SPU12:20Split
30 paź
SPU07:05Split
26h 50min
2 przesiadki
WMI09:55Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
23 paź
WMI02:45Warszawa Modlin
9h 35min
2 przesiadki
SPU12:20Split
30 paź
SPU07:05Split
10h 25min
1 przesiadka
WMI17:30Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
23 paź
WMI02:45Warszawa Modlin
9h 35min
2 przesiadki
SPU12:20Split
23 paź
SPU17:10Split
13h 35min
1 przesiadka
WMI06:45Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
23 paź
WMI18:20Warszawa Modlin
12h 50min
1 przesiadka
SPU07:10Split
30 paź
SPU07:05Split
10h 25min
1 przesiadka
WMI17:30Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Warszawa Modlin – Split

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Warszawa Modlin – Split z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 623 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa Modlin – Split oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa Modlin – Split, takie jak Wizz Air, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Warszawa Modlin – Split – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Split i Warszawa Modlin są od siebie oddalone o 1041,2 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 8h 35min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Podobne loty: Lotnisko Warszawa Modlin – Split

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Lotnisko Warszawa Modlin – Split

Loty do innych miast: Chorwacja

Split to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju