Tanie loty na trasie Lotnisko Newark-Liberty – Gdańsk od 1 579 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Informacje o trasie Gdańsk-Lotnisko Newark-Liberty

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Newark-Liberty-Gdańsk

Znaleziono najlepszą cenę

1 579 zł

Najkrótszy czas lotu

14h 55min

Loty bezpośrednie

Brak

Gdańsk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Lotnisko Newark-Liberty - Gdańsk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 579 zł. Najlepsza oferta na lot Lotnisko Newark-Liberty - Gdańsk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 8 251 zł.
Najszybszy lot Lotnisko Newark-Liberty-Gdańsk zajmuje 14h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Newark-Liberty-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Newark-Liberty - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Newark-Liberty - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Newark-Liberty – Gdańsk są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Newark-Liberty - Gdańsk to Kwiecień. Najdroższa pora to Grudzień.

Kiedy loty Lotnisko Newark-Liberty – Gdańsk są najtańsze?

po południu

Loty Lotnisko Newark-Liberty - Gdańsk są około 0% droższe po południu niż po południu.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Newark-Liberty – Gdańsk?

54 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Newark-Liberty - Gdańsk to 54 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Newark-Liberty - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Newark-Liberty - Gdańsk, zmieniając zakładki
Scandinavian Airlines
14 wrz
EWR19:30Newark-Liberty
18h 25min
1 przesiadka
GDN13:55Gdańsk Rębiechowo
21 wrz
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
14h 45min
1 przesiadka
EWR16:55Newark-Liberty
1 813 zł
Znajdź podobne
LOT
14 wrz
EWR15:50Newark-Liberty
12h 35min
1 przesiadka
GDN04:25Gdańsk Rębiechowo
21 wrz
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
14h 55min
1 przesiadka
EWR19:50Newark-Liberty
1 866 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 wrz
EWR16:55Newark-Liberty
18h 45min
1 przesiadka
GDN11:40Gdańsk Rębiechowo
28 wrz
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
19h 00min
1 przesiadka
EWR21:10Newark-Liberty
2 237 zł
Znajdź podobne
Air Canada
12 wrz
EWR06:40Newark-Liberty
21h 05min
2 przesiadki
GDN03:45Gdańsk Rębiechowo
29 wrz
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
33h 19min
2 przesiadki
EWR12:04Newark-Liberty
2 370 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 sie
EWR09:55Newark-Liberty
36h 25min
2 przesiadki
GDN22:20Gdańsk Rębiechowo
5 wrz
GDN16:05Gdańsk Rębiechowo
30h 20min
2 przesiadki
EWR22:25Newark-Liberty
2 467 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
11 wrz
EWR13:20Newark-Liberty
35h 55min
2 przesiadki
GDN01:15Gdańsk Rębiechowo
30 wrz
GDN16:45Gdańsk Rębiechowo
22h 10min
2 przesiadki
EWR14:55Newark-Liberty
1 822 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Newark-Liberty - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Newark-Liberty – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Canada i Scandinavian Airlines.
Kilka linii lotniczych
24 cze
EWR05:28Newark-Liberty
42h 22min
3 przesiadki
GDN23:50Gdańsk Rębiechowo
1 579 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
8 sie
EWR14:55Newark-Liberty
23h 00min
2 przesiadki
GDN13:55Gdańsk Rębiechowo
1 693 zł
Znajdź podobne
Air Canada
6 wrz
EWR02:25Newark-Liberty
26h 05min
2 przesiadki
GDN04:30Gdańsk Rębiechowo
2 520 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Newark-Liberty – Gdańsk

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Newark-Liberty – Gdańsk
LOT
28 maj
EWR15:40Newark-Liberty
19h 10min
1 przesiadka
GDN10:50Gdańsk Rębiechowo
8 cze
GDN07:55Gdańsk Rębiechowo
11h 55min
1 przesiadka
EWR19:50Newark-Liberty
2 578 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
24 maj
EWR13:20Newark-Liberty
15h 10min
2 przesiadki
GDN04:30Gdańsk Rębiechowo
6 cze
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
14h 45min
1 przesiadka
EWR16:55Newark-Liberty
2 896 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 maj
EWR13:20Newark-Liberty
24h 35min
2 przesiadki
GDN13:55Gdańsk Rębiechowo
4 cze
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
34h 00min
3 przesiadki
EWR14:55Newark-Liberty
3 201 zł
Znajdź podobne
United Airlines
27 maj
EWR14:04Newark-Liberty
22h 06min
2 przesiadki
GDN12:10Gdańsk Rębiechowo
3 cze
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
19h 27min
2 przesiadki
EWR22:12Newark-Liberty
3 520 zł
Znajdź podobne
LOT
28 maj
EWR15:40Newark-Liberty
19h 10min
1 przesiadka
GDN10:50Gdańsk Rębiechowo
10 cze
GDN07:55Gdańsk Rębiechowo
11h 55min
1 przesiadka
EWR19:50Newark-Liberty
2 626 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
24 maj
EWR13:20Newark-Liberty
15h 10min
2 przesiadki
GDN04:30Gdańsk Rębiechowo
6 cze
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
13h 05min
2 przesiadki
EWR15:15Newark-Liberty
2 909 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Lotnisko Newark-Liberty – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Lotnisko Newark-Liberty – Gdańsk
Air Canada
12 wrz
EWR06:40Newark-Liberty
21h 05min
2 przesiadki
GDN03:45Gdańsk Rębiechowo
29 wrz
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
33h 19min
2 przesiadki
EWR12:04Newark-Liberty
2 370 zł
Znajdź podobne
Air Canada
12 wrz
EWR06:40Newark-Liberty
21h 05min
2 przesiadki
GDN03:45Gdańsk Rębiechowo
27 wrz
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
31h 13min
2 przesiadki
EWR09:58Newark-Liberty
2 392 zł
Znajdź podobne

Loty Scandinavian Airlines: Lotnisko Newark-Liberty – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Lotnisko Newark-Liberty – Gdańsk
Scandinavian Airlines
14 wrz
EWR19:30Newark-Liberty
18h 25min
1 przesiadka
GDN13:55Gdańsk Rębiechowo
21 wrz
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
14h 45min
1 przesiadka
EWR16:55Newark-Liberty
1 813 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
11 wrz
EWR13:20Newark-Liberty
35h 55min
2 przesiadki
GDN01:15Gdańsk Rębiechowo
30 wrz
GDN16:45Gdańsk Rębiechowo
22h 10min
2 przesiadki
EWR14:55Newark-Liberty
1 822 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
11 wrz
EWR19:30Newark-Liberty
14h 45min
1 przesiadka
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
30 wrz
GDN16:45Gdańsk Rębiechowo
22h 10min
2 przesiadki
EWR14:55Newark-Liberty
1 826 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Newark-Liberty – Gdańsk Rębiechowo oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Newark-Liberty – Gdańsk Rębiechowo, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Scandinavian Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Scandinavian Airlines, które oferują tego typu elastyczność.

  • Newark-Liberty – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Newark-Liberty – Gdańsk Rębiechowo zajmuje ok. 6607,2 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 9h 30min.



Alternatywne trasy Lotnisko Newark-Liberty-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Nowy Jork - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena1 402 zł
Loty Nowy Jork - Kraków
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena1 304 zł
Loty Nowy Jork - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu18h 10min
Najniższa cena1 468 zł
Loty Nowy Jork - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu16h 25min
Najniższa cena1 344 zł
Loty Nowy Jork - Wrocław
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena1 366 zł
Loty Nowy Jork - Poznań
Najkrótszy czas lotu9h 35min
Najniższa cena1 817 zł
Loty Nowy Jork - Katowice
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena1 472 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Newark-Liberty – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Newark-Liberty – Gdańsk

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Nowy Jork – Gdańsk.

Tak. Wszystkie oferty lotów Nowy Jork – Gdańsk na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Nowy Jork – Gdańsk, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Nowy Jork – Gdańsk.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.