Tanie loty na trasie Malta – Gdańsk od 115 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Gdańsk-Malta

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Malta-Gdańsk
Znaleziono najlepszą cenę1 198 złNajlepsza oferta na podróż Malta – Gdańsk w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 198 zł. Najlepsza cena lotu Malta – Gdańsk w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 115 zł.
Najkrótszy czas lotu3h 15minNajszybszy lot Malta-Gdańsk zajmuje 3h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Malta-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Luqa Malta Intl - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Gdańsk — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Malta - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Malta – Gdańsk jest najtańsza?

Luqa Malta Intl - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Luqa Malta Intl - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Malta - Gdańsk.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Malta - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Malta - Gdańsk, zmieniając zakładki
Ryanair
17 mar
MLA14:40Luqa Malta Intl
3h 15min
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
20 mar
GDN07:00Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
MLA10:15Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
17 mar
MLA14:40Luqa Malta Intl
3h 15min
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
20 mar
GDN05:45Gdańsk Rębiechowo
36h 45min
2 przesiadki
MLA18:30Luqa Malta Intl
Ryanair
24 lut
MLA13:40Luqa Malta Intl
3h 15min
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
27 lut
GDN06:00Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
MLA09:15Luqa Malta Intl
Ryanair
17 mar
MLA14:40Luqa Malta Intl
3h 15min
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
24 mar
GDN11:00Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
MLA14:15Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
24 lut
MLA09:35Luqa Malta Intl
34h 20min
2 przesiadki
GDN19:55Gdańsk Rębiechowo
27 lut
GDN06:00Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
MLA09:15Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
17 mar
MLA10:25Luqa Malta Intl
7h 30min
1 przesiadka
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
20 mar
GDN05:45Gdańsk Rębiechowo
36h 45min
2 przesiadki
MLA18:30Luqa Malta Intl

Znajdź najtańsze oferty lotów Malta - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Malta – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
13 mar
MLA03:20Luqa Malta Intl
3h 15min
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
30 sty
MLA06:45Luqa Malta Intl
24h 00min
1 przesiadka
GDN06:45Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
30 sty
MLA02:20Luqa Malta Intl
3h 15min
GDN05:35Gdańsk Rębiechowo

Loty Ryanair: Malta – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Malta – Gdańsk
Ryanair
17 mar
MLA14:40Luqa Malta Intl
3h 15min
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
20 mar
GDN07:00Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
MLA10:15Luqa Malta Intl
Ryanair
24 lut
MLA13:40Luqa Malta Intl
3h 15min
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
27 lut
GDN06:00Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
MLA09:15Luqa Malta Intl
Ryanair
17 mar
MLA14:40Luqa Malta Intl
3h 15min
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
24 mar
GDN11:00Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
MLA14:15Luqa Malta Intl

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Malta – Gdańsk Rębiechowo oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Malta – Gdańsk Rębiechowo, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Malta-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Luqa - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena182 zł
Loty Luqa - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena143 zł
Loty Luqa - Katowice
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena246 zł
Loty Luqa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena286 zł

Loty podobne do tych na trasie Malta – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Malta – Gdańsk