Tanie loty Luksemburg - Warszawa Lotnisko Chopina

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Warszawa Lotnisko Chopina-Luksemburg

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Luksemburg-Warszawa Lotnisko Chopina
Znaleziono najlepszą cenę873 złNajlepsza cena za lot Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 873 zł
Najkrótszy czas lotu1h 55minNajszybszy lot Luksemburg-Warszawa Lotnisko Chopina zajmuje 1h 55min.
Loty bezpośredniepon, śr i ptBezpośrednie loty Luksemburg-Warszawa Lotnisko Chopina – poniedziałek, środa i piątek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT i Luxair.

Jak znaleźć najtańsze loty Luksemburg - Warszawa Lotnisko Chopina?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Luksemburg - Warszawa Lotnisko Chopina to Sierpień. Najdroższa pora to Styczeń.

W który dzień tygodnia loty Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina są najtańsze?

rano

Loty Luksemburg - Warszawa Lotnisko Chopina są około 27% droższe wieczorem niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Luksemburg-Warszawa Lotnisko Chopina.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina?

58 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Luksemburg - Warszawa Lotnisko Chopina to 58 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Luksemburg - Warszawa Lotnisko Chopina

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Luksemburg - Warszawa Lotnisko Chopina, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
15 lis
LUX03:20Luksemburg
27h 25min
2 przesiadki
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
21 lis
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
25h 25min
2 przesiadki
LUX03:40Luksemburg
Lufthansa
6 lis
LUX09:15Luksemburg
9h 25min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Lotnisko Chopina
11 gru
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
3h 50min
1 przesiadka
LUX12:05Luksemburg
Kilka linii lotniczych
15 lis
LUX03:20Luksemburg
27h 25min
2 przesiadki
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
22 lis
WAW01:15Warszawa Lotnisko Chopina
27h 05min
2 przesiadki
LUX04:20Luksemburg
Kilka linii lotniczych
6 lis
LUX10:45Luksemburg
21h 00min
2 przesiadki
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
11 gru
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
15h 05min
1 przesiadka
LUX16:05Luksemburg
Kilka linii lotniczych
1 gru
LUX16:50Luksemburg
18h 40min
2 przesiadki
WAW11:30Warszawa Lotnisko Chopina
3 gru
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
33h 00min
2 przesiadki
LUX16:05Luksemburg
Kilka linii lotniczych
15 lis
LUX03:20Luksemburg
27h 25min
2 przesiadki
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
19 lis
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
32h 15min
2 przesiadki
LUX09:10Luksemburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Luksemburg - Warszawa Lotnisko Chopina w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines i LOT.
Kilka linii lotniczych
24 lis
LUX04:00Luksemburg
8h 10min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
23 lis
LUX04:55Luksemburg
31h 15min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Aegean Airlines
23 lis
LUX06:40Luksemburg
23h 00min
1 przesiadka
WAW05:40Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotu last-minute Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
3 lis
LUX05:00Luksemburg
8h 10min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 lis
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
29h 00min
2 przesiadki
LUX07:40Luksemburg
KLM
30 paź
LUX07:00Luksemburg
26h 00min
1 przesiadka
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 lis
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
4h 15min
1 przesiadka
LUX06:20Luksemburg
1 358 zł
Znajdź podobne
LOT
29 paź
LUX02:50Luksemburg
14h 20min
1 przesiadka
WAW17:10Warszawa Lotnisko Chopina
31 paź
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
LUX15:20Luksemburg
1 430 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
29 paź
LUX10:15Luksemburg
8h 10min
1 przesiadka
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
30 paź
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
3h 30min
1 przesiadka
LUX05:30Luksemburg
1 505 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lis
LUX14:15Luksemburg
14h 30min
1 przesiadka
WAW04:45Warszawa Lotnisko Chopina
4 lis
WAW16:40Warszawa Lotnisko Chopina
13h 15min
1 przesiadka
LUX05:55Luksemburg
Kilka linii lotniczych
2 lis
LUX05:55Luksemburg
37h 15min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 lis
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
29h 00min
2 przesiadki
LUX07:40Luksemburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 682 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, KLM, i SAS.

  • Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Luksemburg i Warszawa Lotnisko Chopina dzieli dystans 1075,9 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 3h 50min.


Alternatywne trasy Luksemburg-Warszawa Lotnisko Chopina

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Luksemburg - Lotnisko Warszawa Modlin
Najkrótszy czas lotu5h 10min
Najniższa cena221 zł

Podobne loty: Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Luksemburg – Warszawa Lotnisko Chopina

Polska - loty na inne lotniska

Polska - sprawdź loty na inne lotniska