Tanie loty Luksemburg - Gdańsk

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Gdańsk-Luksemburg

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Luksemburg-Gdańsk
Znaleziono najlepszą cenę1 128 złNajlepsza cena za lot Luksemburg – Gdańsk znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 128 zł
Najkrótszy czas lotu4h 55minNajszybszy lot Luksemburg-Gdańsk zajmuje 4h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Luksemburg-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Luksemburg - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Gdańsk — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Luksemburg - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Luksemburg – Gdańsk są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Luksemburg - Gdańsk to Luty. Najdroższa pora to Styczeń.

W który dzień tygodnia loty Luksemburg – Gdańsk są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Luksemburg – Gdańsk są najtańsze?

w południe

Loty Luksemburg - Gdańsk są około 9% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Luksemburg – Gdańsk?

KLM

KLM, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Luksemburg-Gdańsk.

Która trasa podróży Luksemburg – Gdańsk jest najtańsza?

Luksemburg - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Luksemburg - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Luksemburg - Gdańsk.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Luksemburg - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Luksemburg - Gdańsk, zmieniając zakładki
Ryanair
17 lis
LUX04:00Luksemburg
14h 20min
2 przesiadki
GDN18:20Gdańsk Rębiechowo
29 lis
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
26h 05min
2 przesiadki
LUX04:20Luksemburg
Kilka linii lotniczych
19 lis
LUX08:35Luksemburg
24h 10min
2 przesiadki
GDN08:45Gdańsk Rębiechowo
28 lis
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
16h 30min
1 przesiadka
LUX02:45Luksemburg
Ryanair
17 lis
LUX16:50Luksemburg
14h 15min
1 przesiadka
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
29 lis
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
26h 05min
2 przesiadki
LUX04:20Luksemburg
Lufthansa
31 paź
LUX13:40Luksemburg
4h 55min
1 przesiadka
GDN18:35Gdańsk Rębiechowo
8 lis
GDN08:20Gdańsk Rębiechowo
3h 45min
1 przesiadka
LUX12:05Luksemburg
Ryanair
19 lis
LUX08:35Luksemburg
22h 30min
1 przesiadka
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
28 lis
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
25h 25min
1 przesiadka
LUX03:40Luksemburg
Ryanair
18 lis
LUX16:40Luksemburg
14h 25min
1 przesiadka
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
29 lis
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
26h 05min
2 przesiadki
LUX04:20Luksemburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Luksemburg - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Luksemburg – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
20 paź
LUX07:35Luksemburg
11h 25min
1 przesiadka
GDN19:00Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
20 paź
LUX07:35Luksemburg
24h 50min
2 przesiadki
GDN08:25Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
20 paź
LUX12:45Luksemburg
31h 45min
3 przesiadki
GDN20:30Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotu last-minute Luksemburg – Gdańsk

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Luksemburg – Gdańsk
Ryanair
23 paź
LUX18:30Luksemburg
23h 35min
1 przesiadka
GDN18:05Gdańsk Rębiechowo
8 lis
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
26h 05min
2 przesiadki
LUX04:20Luksemburg
Kilka linii lotniczych
23 paź
LUX18:30Luksemburg
37h 35min
3 przesiadki
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo
8 lis
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
26h 05min
2 przesiadki
LUX04:20Luksemburg
Ryanair
23 paź
LUX18:30Luksemburg
23h 35min
1 przesiadka
GDN18:05Gdańsk Rębiechowo
30 paź
GDN05:10Gdańsk Rębiechowo
12h 40min
1 przesiadka
LUX17:50Luksemburg
Ryanair
23 paź
LUX18:30Luksemburg
23h 35min
1 przesiadka
GDN18:05Gdańsk Rębiechowo
30 paź
GDN14:30Gdańsk Rębiechowo
23h 35min
2 przesiadki
LUX14:05Luksemburg
Ryanair
23 paź
LUX17:55Luksemburg
24h 10min
2 przesiadki
GDN18:05Gdańsk Rębiechowo
8 lis
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
26h 05min
2 przesiadki
LUX04:20Luksemburg
Kilka linii lotniczych
23 paź
LUX18:30Luksemburg
37h 35min
3 przesiadki
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo
30 paź
GDN14:30Gdańsk Rębiechowo
23h 35min
2 przesiadki
LUX14:05Luksemburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Luksemburg – Gdańsk

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Luksemburg – Gdańsk z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 691 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
LOT
CenaOd 837 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Lufthansa
CenaOd 982 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Luksemburg – Gdańsk Rębiechowo oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Luksemburg – Gdańsk Rębiechowo, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to KLM, LOT i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak KLM, które oferują tego typu elastyczność.

  • Luksemburg – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Luksemburg – Gdańsk Rębiechowo – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1003,5 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 4h 05min.


Alternatywne trasy Luksemburg-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Luksemburg - Katowice
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena206 zł
Loty Luksemburg - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena253 zł

Podobne loty: Luksemburg – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Luksemburg – Gdańsk