Tanie loty na trasie Lublin – Porto od 933 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 4.7
pon 11.7

Informacje o trasie Porto-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Porto

Najkrótszy czas lotu

11h 55min

Loty bezpośrednie

Brak

Porto — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Lublin-Porto zajmuje 11h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Porto. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Lublin - Lotnisko Porto.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Porto: Porto (OPO)

Jak znaleźć najtańsze loty Lublin - Porto?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Lublin – Porto są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Lublin – Porto są najtańsze?

po południu

Loty Lublin - Porto są około 0% droższe po południu niż po południu.

Która trasa podróży Lublin – Porto jest najtańsza?

Lublin - Porto

Wybierz trasę Lublin - Porto, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublin - Porto.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublin - Porto

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Porto, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
25 lis
LUZ16:20Lublin
27h 10min
2 przesiadki
OPO19:30Porto
27 lis
OPO01:50Porto
39h 55min
3 przesiadki
LUZ17:45Lublin
Wizz Air UK
22 sie
LUZ05:55Lublin
11h 55min
1 przesiadka
OPO17:50Porto
26 sie
OPO17:25Porto
10h 55min
1 przesiadka
LUZ04:20Lublin
1 400 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 lis
LUZ16:20Lublin
20h 00min
2 przesiadki
OPO12:20Porto
27 lis
OPO04:55Porto
32h 45min
2 przesiadki
LUZ13:40Lublin
Kilka linii lotniczych
25 lis
LUZ16:20Lublin
20h 00min
2 przesiadki
OPO12:20Porto
27 lis
OPO10:45Porto
26h 55min
1 przesiadka
LUZ13:40Lublin
Kilka linii lotniczych
14 lip
LUZ02:50Lublin
11h 55min
2 przesiadki
OPO14:45Porto
20 lip
OPO02:30Porto
40h 15min
3 przesiadki
LUZ18:45Lublin
1 146 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 lip
LUZ10:30Lublin
20h 10min
2 przesiadki
OPO06:40Porto
21 lip
OPO03:10Porto
29h 55min
2 przesiadki
LUZ09:05Lublin
1 177 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lublin – Porto

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lublin – Porto
Kilka linii lotniczych
8 lip
LUZ07:55Lublin
20h 50min
1 przesiadka
OPO04:45Porto
16 lip
OPO02:35Porto
25h 45min
1 przesiadka
LUZ04:20Lublin
1 302 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
LUZ07:55Lublin
20h 50min
1 przesiadka
OPO04:45Porto
16 lip
OPO07:55Porto
34h 50min
3 przesiadki
LUZ18:45Lublin
1 457 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
LUZ08:25Lublin
20h 10min
2 przesiadki
OPO04:35Porto
9 lip
OPO13:50Porto
43h 30min
3 przesiadki
LUZ09:20Lublin
1 488 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
LUZ08:25Lublin
20h 10min
2 przesiadki
OPO04:35Porto
9 lip
OPO08:05Porto
20h 15min
2 przesiadki
LUZ04:20Lublin
1 493 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
LUZ07:55Lublin
20h 50min
1 przesiadka
OPO04:45Porto
16 lip
OPO08:05Porto
20h 15min
2 przesiadki
LUZ04:20Lublin
1 533 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
LUZ08:25Lublin
22h 15min
1 przesiadka
OPO06:40Porto
9 lip
OPO08:05Porto
20h 15min
2 przesiadki
LUZ04:20Lublin
1 591 zł
Znajdź podobne

  • Lublin – Porto – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Porto i Lublin są od siebie oddalone o 2622,0 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 11h 55min.



Alternatywne trasy Lublin-Porto

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lizbona
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena458 zł
Loty Warszawa - Porto
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena498 zł
Loty Warszawa - Funchal
Najkrótszy czas lotu5h 10min
Najniższa cena640 zł
Loty Katowice - Funchal
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena529 zł
Loty Warszawa - Faro
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena493 zł
Loty Kraków - Lizbona
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena427 zł
Loty Kraków - Funchal
Najkrótszy czas lotu8h 35min
Najniższa cena551 zł
Loty Kraków - Porto
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena409 zł
Loty Katowice - Lizbona
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena338 zł
Loty Warszawa - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu9h 30min
Najniższa cena680 zł
Loty Wrocław - Lizbona
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena480 zł
Loty Gdańsk - Lizbona
Najkrótszy czas lotu9h 30min
Najniższa cena498 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublin – Porto

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublin – Porto

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Porto jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Lublin – Porto i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. Wszystkie oferty lotów Lublin – Porto na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Lublin – Porto.

Ceny lotów Lublin – Porto można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.