Tanie loty na trasie Londyn – Rzym od 336 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Rzym-Londyn

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Londyn-Rzym

Znaleziono najlepszą cenę

336 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 30min

Loty bezpośrednie

pon, wt, śr, czw, sob i ndz

Rzym — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Londyn - Rzym w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 336 zł. Najlepsza oferta na lot Londyn - Rzym w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 3 352 zł.
Najszybszy lot Londyn-Rzym zajmuje 2h 30min.
Bezpośrednie loty Londyn-Rzym – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air i easyJet.
Są 2 lotniska w pobliżu Rzym: Rzym-Fiumicino (FCO), Rzym-Ciampino (CIA)

Jak znaleźć najtańsze loty Londyn - Rzym?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Londyn – Rzym są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Londyn - Rzym to Listopad. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Londyn – Rzym są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Londyn – Rzym są najtańsze?

po południu

Loty Londyn - Rzym są około 26% droższe rano niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Londyn – Rzym?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Londyn-Rzym.

Która trasa podróży Londyn – Rzym jest najtańsza?

Londyn-Heathrow - Rzym-Fiumicino

Wybierz trasę Londyn-Heathrow - Rzym-Fiumicino, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Londyn - Rzym.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Londyn – Rzym?

58 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Londyn - Rzym to 58 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Londyn - Rzym

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Londyn - Rzym, zmieniając zakładki
British Airways
3 lis
LHR13:10Londyn-Heathrow
2h 45min
FCO15:55Rzym-Fiumicino
8 lis
FCO15:25Rzym-Fiumicino
2h 35min
LHR18:00Londyn-Heathrow
ITA Airways
2 paź
LHR16:00Londyn-Heathrow
2h 30min
FCO18:30Rzym-Fiumicino
5 paź
FCO13:20Rzym-Fiumicino
2h 50min
LHR16:10Londyn-Heathrow
Aegean Airlines
12 lis
LHR17:15Londyn-Heathrow
10h 20min
1 przesiadka
FCO03:35Rzym-Fiumicino
17 lis
FCO05:30Rzym-Fiumicino
11h 45min
1 przesiadka
LHR17:15Londyn-Heathrow
Kilka linii lotniczych
21 wrz
LHR16:00Londyn-Heathrow
2h 30min
FCO18:30Rzym-Fiumicino
24 wrz
FCO05:25Rzym-Fiumicino
10h 40min
1 przesiadka
LHR16:05Londyn-Heathrow
KLM
5 lis
LHR10:05Londyn-Heathrow
18h 05min
1 przesiadka
FCO03:10Rzym-Fiumicino
10 lis
FCO01:10Rzym-Fiumicino
5h 35min
1 przesiadka
LHR06:45Londyn-Heathrow
Lufthansa
8 paź
LHR09:50Londyn-Heathrow
6h 10min
1 przesiadka
FCO16:00Rzym-Fiumicino
12 paź
FCO08:55Rzym-Fiumicino
10h 45min
1 przesiadka
LHR19:40Londyn-Heathrow

Znajdź najtańsze oferty lotów Londyn - Rzym w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Londyn – Rzym w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines, British Airways i ITA Airways.
British Airways
3 lis
LHR13:10Londyn-Heathrow
2h 45min
FCO15:55Rzym-Fiumicino
ITA Airways
4 paź
LHR16:00Londyn-Heathrow
2h 30min
FCO18:30Rzym-Fiumicino
Aegean Airlines
15 lis
LHR17:15Londyn-Heathrow
10h 20min
1 przesiadka
FCO03:35Rzym-Fiumicino

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Londyn – Rzym

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Londyn – Rzym
ITA Airways
7 lip
LHR16:00Londyn-Heathrow
2h 30min
FCO18:30Rzym-Fiumicino
11 lip
FCO10:15Rzym-Fiumicino
2h 50min
LHR13:05Londyn-Heathrow
KLM
10 lip
LHR16:25Londyn-Heathrow
12h 05min
1 przesiadka
FCO04:30Rzym-Fiumicino
13 lip
FCO06:20Rzym-Fiumicino
8h 30min
1 przesiadka
LHR14:50Londyn-Heathrow
Lufthansa
6 lip
LHR02:30Londyn-Heathrow
6h 20min
1 przesiadka
FCO08:50Rzym-Fiumicino
13 lip
FCO15:15Rzym-Fiumicino
4h 25min
1 przesiadka
LHR19:40Londyn-Heathrow
1 044 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
LHR04:30Londyn-Heathrow
4h 20min
1 przesiadka
FCO08:50Rzym-Fiumicino
21 lip
FCO13:50Rzym-Fiumicino
4h 45min
1 przesiadka
LHR18:35Londyn-Heathrow
1 049 zł
Znajdź podobne
SWISS
11 lip
LHR16:05Londyn-Heathrow
11h 45min
1 przesiadka
FCO03:50Rzym-Fiumicino
2 sie
FCO16:05Rzym-Fiumicino
21h 15min
1 przesiadka
LHR13:20Londyn-Heathrow
1 102 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
9 lip
LHR15:30Londyn-Heathrow
11h 45min
1 przesiadka
FCO03:15Rzym-Fiumicino
13 lip
FCO05:00Rzym-Fiumicino
13h 40min
1 przesiadka
LHR18:40Londyn-Heathrow
1 300 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Londyn – Rzym

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Londyn – Rzym z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 426 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
  • Loty Ryanair Londyn – Rzym

    Najniższa cena za bilet Ryanair na połączenie Londyn – Rzym znaleziona w ostatnich 72 godzinach to 95 zł. Ryanair obsługuje tygodniowo 16 lotów na tej trasie, ze średnią ceną biletu wahającą się w granicach 160 zł. Linie Ryanair oceniane są przez naszych użytkowników na 7,0/10.


Loty British Airways: Londyn – Rzym

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Londyn – Rzym
British Airways
3 lis
LHR13:10Londyn-Heathrow
2h 45min
FCO15:55Rzym-Fiumicino
8 lis
FCO15:25Rzym-Fiumicino
2h 35min
LHR18:00Londyn-Heathrow
British Airways
9 gru
LHR12:15Londyn-Heathrow
2h 45min
FCO15:00Rzym-Fiumicino
19 gru
FCO13:45Rzym-Fiumicino
2h 40min
LHR16:25Londyn-Heathrow
British Airways
23 lis
LHR13:20Londyn-Heathrow
2h 35min
FCO15:55Rzym-Fiumicino
30 lis
FCO01:20Rzym-Fiumicino
3h 00min
LHR04:20Londyn-Heathrow

Loty KLM: Londyn – Rzym

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Londyn – Rzym
KLM
5 lis
LHR10:05Londyn-Heathrow
18h 05min
1 przesiadka
FCO03:10Rzym-Fiumicino
10 lis
FCO01:10Rzym-Fiumicino
5h 35min
1 przesiadka
LHR06:45Londyn-Heathrow
KLM
10 lip
LHR16:25Londyn-Heathrow
12h 05min
1 przesiadka
FCO04:30Rzym-Fiumicino
13 lip
FCO06:20Rzym-Fiumicino
8h 30min
1 przesiadka
LHR14:50Londyn-Heathrow
KLM
10 lip
LHR16:55Londyn-Heathrow
11h 35min
1 przesiadka
FCO04:30Rzym-Fiumicino
13 lip
FCO06:20Rzym-Fiumicino
8h 30min
1 przesiadka
LHR14:50Londyn-Heathrow

  • Londyn – Rzym – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Londyn i Rzym dzieli dystans 1431,5 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 2h 30min.



Loty podobne do tych na trasie Londyn – Rzym

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Londyn – Rzym

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Londyn – Rzym z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Londyn – Rzym tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Londyn – Rzym.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Londyn – Rzym. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.