Tanie loty Lipsk - Kraków

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Kraków-Lipsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lipsk-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę3 463 złNajlepsza cena za lot Lipsk – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 3 463 zł
Najkrótszy czas lotu2h 55minNajszybszy lot Lipsk-Kraków zajmuje 2h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lipsk-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Lipsk/Halle - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Lipsk - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lipsk – Kraków są najtańsze?

Grudzień

Najtańsza pora roku na lot Lipsk - Kraków to Grudzień. Najdroższa pora to Luty.

Która trasa podróży Lipsk – Kraków jest najtańsza?

Lipsk/Halle - Kraków Balice

Wybierz trasę Lipsk/Halle - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lipsk - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lipsk - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lipsk - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
9 lis
LEJ04:15Lipsk/Halle
36h 50min
2 przesiadki
KRK17:05Kraków Balice
11 lis
KRK08:25Kraków Balice
8h 50min
1 przesiadka
LEJ17:15Lipsk/Halle
Lufthansa
16 lis
LEJ01:20Lipsk/Halle
6h 25min
1 przesiadka
KRK07:45Kraków Balice
18 lis
KRK08:25Kraków Balice
8h 50min
1 przesiadka
LEJ17:15Lipsk/Halle
1 057 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 lis
LEJ04:15Lipsk/Halle
36h 45min
2 przesiadki
KRK17:00Kraków Balice
18 lis
KRK12:35Kraków Balice
4h 40min
1 przesiadka
LEJ17:15Lipsk/Halle
Kilka linii lotniczych
9 lis
LEJ04:15Lipsk/Halle
36h 50min
2 przesiadki
KRK17:05Kraków Balice
11 lis
KRK01:45Kraków Balice
27h 20min
2 przesiadki
LEJ05:05Lipsk/Halle
Lufthansa
16 lis
LEJ01:20Lipsk/Halle
6h 25min
1 przesiadka
KRK07:45Kraków Balice
18 lis
KRK01:25Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
LEJ07:15Lipsk/Halle
1 061 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 paź
LEJ06:40Lipsk/Halle
26h 05min
1 przesiadka
KRK08:45Kraków Balice
3 lis
KRK09:25Kraków Balice
8h 50min
1 przesiadka
LEJ18:15Lipsk/Halle

Znajdź najtańsze oferty lotów Lipsk - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lipsk – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Eurowings i Lufthansa.
Eurowings
27 gru
LEJ03:40Lipsk/Halle
5h 00min
1 przesiadka
KRK08:40Kraków Balice
Lufthansa
1 lis
LEJ08:55Lipsk/Halle
4h 00min
1 przesiadka
KRK12:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
1 lis
LEJ14:40Lipsk/Halle
26h 35min
2 przesiadki
KRK17:15Kraków Balice

Znajdź oferty lotu last-minute Lipsk – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lipsk – Kraków
Lufthansa
22 paź
LEJ06:40Lipsk/Halle
11h 50min
1 przesiadka
KRK18:30Kraków Balice
25 paź
KRK02:25Kraków Balice
3h 40min
1 przesiadka
LEJ06:05Lipsk/Halle
Kilka linii lotniczych
22 paź
LEJ06:40Lipsk/Halle
32h 10min
2 przesiadki
KRK14:50Kraków Balice
25 paź
KRK14:35Kraków Balice
27h 30min
3 przesiadki
LEJ18:05Lipsk/Halle
1 781 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 paź
LEJ14:40Lipsk/Halle
3h 55min
1 przesiadka
KRK18:35Kraków Balice
27 paź
KRK09:20Kraków Balice
8h 45min
1 przesiadka
LEJ18:05Lipsk/Halle
1 187 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 paź
LEJ14:40Lipsk/Halle
3h 55min
1 przesiadka
KRK18:35Kraków Balice
27 paź
KRK02:10Kraków Balice
6h 55min
1 przesiadka
LEJ09:05Lipsk/Halle
1 191 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 paź
LEJ06:40Lipsk/Halle
11h 25min
2 przesiadki
KRK18:05Kraków Balice
25 paź
KRK09:20Kraków Balice
8h 45min
1 przesiadka
LEJ18:05Lipsk/Halle
1 282 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 paź
LEJ09:45Lipsk/Halle
8h 50min
2 przesiadki
KRK18:35Kraków Balice
27 paź
KRK09:20Kraków Balice
8h 45min
1 przesiadka
LEJ18:05Lipsk/Halle
1 350 zł
Znajdź podobne

  • Lipsk/Halle – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Lipsk/Halle są od siebie oddalone o 550,8 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 6h 25min.


Alternatywne trasy Lipsk-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Dortmund - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena8 zł
Loty Dortmund - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena67 zł
Loty Hamburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena71 zł
Loty Dortmund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena87 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena123 zł
Loty Kolonia - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena170 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena190 zł
Loty Kolonia - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena194 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena206 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena226 zł
Loty Düsseldorf - Katowice
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena269 zł
Loty Düsseldorf - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena305 zł

Podobne loty: Lipsk – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Lipsk – Kraków