Tanie loty na trasie Kraków – Southampton od 1 022 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Informacje o trasie Southampton-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Southampton

Znaleziono najlepszą cenę

1 022 zł

Najkrótszy czas lotu

5h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

Southampton — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Southampton w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 022 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Southampton w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 9 455 zł.
Najszybszy lot Kraków-Southampton zajmuje 5h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Southampton. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Southampton Eastleigh.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Southampton: Southampton Eastleigh (SOU)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Southampton?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Kraków – Southampton jest najtańsza?

Kraków Balice - Southampton Eastleigh

Wybierz trasę Kraków Balice - Southampton Eastleigh, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Southampton.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Southampton

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Southampton, zmieniając zakładki
British Airways
3 paź
KRK10:40Kraków Balice
18h 30min
2 przesiadki
SOU05:10Southampton Eastleigh
4 paź
SOU12:10Southampton Eastleigh
18h 15min
2 przesiadki
KRK06:25Kraków Balice
2 119 zł
Znajdź podobne
British Airways
8 paź
KRK08:15Kraków Balice
21h 25min
2 przesiadki
SOU05:40Southampton Eastleigh
11 paź
SOU12:10Southampton Eastleigh
18h 15min
2 przesiadki
KRK06:25Kraków Balice
2 146 zł
Znajdź podobne
British Airways
5 paź
KRK08:30Kraków Balice
7h 55min
2 przesiadki
SOU16:25Southampton Eastleigh
7 paź
SOU06:00Southampton Eastleigh
24h 20min
2 przesiadki
KRK06:20Kraków Balice
2 160 zł
Znajdź podobne
British Airways
6 paź
KRK08:30Kraków Balice
21h 50min
2 przesiadki
SOU06:20Southampton Eastleigh
9 paź
SOU15:50Southampton Eastleigh
17h 00min
2 przesiadki
KRK08:50Kraków Balice
2 168 zł
Znajdź podobne
British Airways
27 wrz
KRK08:20Kraków Balice
8h 05min
2 przesiadki
SOU16:25Southampton Eastleigh
6 paź
SOU08:35Southampton Eastleigh
21h 35min
2 przesiadki
KRK06:10Kraków Balice
2 280 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Southampton w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Southampton w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways i KLM.
Kilka linii lotniczych
18 lip
KRK02:25Kraków Balice
10h 35min
2 przesiadki
SOU13:00Southampton Eastleigh
1 022 zł
Znajdź podobne
KLM
9 lip
KRK02:35Kraków Balice
11h 15min
1 przesiadka
SOU13:50Southampton Eastleigh
1 115 zł
Znajdź podobne
British Airways
25 sie
KRK08:30Kraków Balice
21h 50min
2 przesiadki
SOU06:20Southampton Eastleigh
1 843 zł
Znajdź podobne

Loty British Airways: Kraków – Southampton

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Kraków – Southampton
British Airways
3 paź
KRK10:40Kraków Balice
18h 30min
2 przesiadki
SOU05:10Southampton Eastleigh
4 paź
SOU12:10Southampton Eastleigh
18h 15min
2 przesiadki
KRK06:25Kraków Balice
2 119 zł
Znajdź podobne
British Airways
8 paź
KRK08:15Kraków Balice
21h 25min
2 przesiadki
SOU05:40Southampton Eastleigh
11 paź
SOU12:10Southampton Eastleigh
18h 15min
2 przesiadki
KRK06:25Kraków Balice
2 146 zł
Znajdź podobne
British Airways
5 paź
KRK08:30Kraków Balice
7h 55min
2 przesiadki
SOU16:25Southampton Eastleigh
7 paź
SOU06:00Southampton Eastleigh
24h 20min
2 przesiadki
KRK06:20Kraków Balice
2 160 zł
Znajdź podobne

  • Kraków Balice – Southampton Eastleigh – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Southampton Eastleigh dzieli dystans 1506,4 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 7h 55min.



Alternatywne trasy Kraków-Southampton

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena85 zł
Loty Kraków - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena67 zł
Loty Katowice - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena112 zł
Loty Gdańsk - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena138 zł
Loty Poznań - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena236 zł
Loty Wrocław - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena138 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Southampton

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Southampton

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Southampton jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Kraków – Southampton i oszczędzisz czas i pieniądze.

Loty na trasie Kraków – Southampton z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Kraków – Southampton, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Kraków – Southampton. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.