Cheap flights z Kraków do Pakistanu from 1 147 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Informacje o trasie Pakistan-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Pakistan

Najkrótszy czas lotu

10h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Kraków-Pakistan zajmuje 10h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Pakistan. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Lahaur, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Karaczi Quaid-E-Azam Intl i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Islamabad Intl.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Pakistan?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Kraków – Pakistan jest najtańsza?

Kraków Balice - Multan

Wybierz trasę Kraków Balice - Multan, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Pakistan.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Pakistan

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Pakistan, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 wrz
KRK10:30Kraków Balice
14h 15min
2 przesiadki
KHI00:45Karaczi Quaid-E-Azam Intl
9 wrz
KHI00:10Karaczi Quaid-E-Azam Intl
22h 15min
2 przesiadki
KRK22:25Kraków Balice
3 403 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 wrz
KRK10:30Kraków Balice
14h 15min
2 przesiadki
KHI00:45Karaczi Quaid-E-Azam Intl
9 wrz
KHI19:55Karaczi Quaid-E-Azam Intl
14h 40min
1 przesiadka
KRK10:35Kraków Balice
3 600 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 wrz
KRK08:35Kraków Balice
31h 55min
1 przesiadka
LHE16:30Lahaur
17 wrz
LHE11:50Lahaur
22h 45min
1 przesiadka
KRK10:35Kraków Balice
3 696 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 gru
KRK02:30Kraków Balice
19h 20min
2 przesiadki
KHI21:50Karaczi Quaid-E-Azam Intl
29 gru
KHI23:20Karaczi Quaid-E-Azam Intl
16h 40min
2 przesiadki
KRK16:00Kraków Balice
3 714 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 gru
KRK02:30Kraków Balice
19h 20min
2 przesiadki
KHI21:50Karaczi Quaid-E-Azam Intl
30 gru
KHI04:45Karaczi Quaid-E-Azam Intl
17h 25min
2 przesiadki
KRK22:10Kraków Balice
3 755 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 gru
KRK02:30Kraków Balice
19h 20min
2 przesiadki
KHI21:50Karaczi Quaid-E-Azam Intl
30 gru
KHI04:55Karaczi Quaid-E-Azam Intl
29h 15min
1 przesiadka
KRK10:10Kraków Balice
4 047 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Pakistan w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
6 paź
KRK11:55Kraków Balice
38h 05min
2 przesiadki
ISB02:00Islamabad Intl
1 147 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 paź
KRK08:35Kraków Balice
28h 55min
1 przesiadka
LHE13:30Lahaur
1 740 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 paź
KRK08:05Kraków Balice
17h 15min
2 przesiadki
LHE01:20Lahaur
1 772 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Pakistan oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Pakistan, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: flydubai.



Alternatywne trasy Kraków-Pakistan

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Islamabad
Najkrótszy czas lotu20h 10min
Najniższa cena3 312 zł
Loty Warszawa - Karaczi
Najkrótszy czas lotu13h 30min
Najniższa cena2 777 zł
Loty Warszawa - Lahaur
Najkrótszy czas lotu11h 40min
Najniższa cena5 359 zł
Loty Warszawa - Sijalkot
Najkrótszy czas lotu29h 50min
Najniższa cena5 258 zł
Loty Kraków - Islamabad
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena6 099 zł
Loty Kraków - Karaczi
Najkrótszy czas lotu19h 20min
Najniższa cena3 755 zł
Loty Kraków - Lahaur
Najkrótszy czas lotu16h 55min
Najniższa cena3 572 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Pakistan

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Pakistan

Loty do innych miast: Pakistan

Pakistan to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Pakistan jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Kraków – Pakistan i oszczędzisz czas i pieniądze.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Kraków – Pakistan, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Kraków – Pakistan.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Kraków – Pakistan, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Pakistan) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.