Loty Europa Niemcy Hamburg Kraków - Hamburg

Tanie loty Kraków - Hamburg

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Hamburg

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Hamburg, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
12 lis
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
09:35
HAM
Lotnisko Hamburg
Ryanair
16 lis
HAM
09:50
Lotnisko Hamburg
1h 35min
11:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
113 PLN
Ryanair
Ryanair
24 paź
KRK
08:20
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
09:55
HAM
Lotnisko Hamburg
Ryanair
26 paź
HAM
10:10
Lotnisko Hamburg
1h 35min
11:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
163 PLN
Ryanair
Ryanair
15 paź
KRK
08:20
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
09:55
HAM
Lotnisko Hamburg
Ryanair
22 paź
HAM
10:20
Lotnisko Hamburg
1h 35min
11:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
214 PLN
Ryanair
Ryanair
12 lis
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
09:35
HAM
Lotnisko Hamburg
Ryanair
16 lis
HAM
09:50
Lotnisko Hamburg
1h 35min
11:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
113 PLN
Ryanair
Ryanair
24 paź
KRK
08:20
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
09:55
HAM
Lotnisko Hamburg
Ryanair
26 paź
HAM
10:10
Lotnisko Hamburg
1h 35min
11:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
163 PLN
Ryanair
Ryanair
15 paź
KRK
08:20
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
09:55
HAM
Lotnisko Hamburg
Ryanair
22 paź
HAM
10:20
Lotnisko Hamburg
1h 35min
11:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
214 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Hamburg?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
kwiecień
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Hamburg to kwiecień. Najdroższa pora to lipiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
czwartek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Hamburg?
rano
Loty Kraków - Hamburg są około 73% droższe wieczorem niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Hamburg najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Eurowings i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Hamburg.
Które połączenie jest najtańsze?
Kraków Balice - Hamburg
Wybierz trasę Kraków Balice - Hamburg, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Hamburg.
KRK
Kraków Balice
HAM
Hamburg
Kiedy najtaniej polecę do miasta Hamburg?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Hamburg to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Hamburg-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Hamburg
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 35 min Najszybszy lot Kraków-Hamburg zajmuje 1 godz. 35 min.
Loty bezpośrednie Wt, Cz i So Bezpośrednie loty Kraków-Hamburg – wtorek, czwartek i sobota. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Hamburg 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Hamburg: Hamburg (HAM)

Alternatywne trasy Kraków-Hamburg

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Berlin
Najkrótszy czas lotu
1h 15min
Najniższa cena
78 PLN
Katowice - Berlin
Najkrótszy czas lotu
3h 35min
Najniższa cena
451 PLN
Rzeszów - Berlin
Najkrótszy czas lotu
3h 40min
Najniższa cena
501 PLN
Katowice - Hamburg
Najkrótszy czas lotu
3h 20min
Najniższa cena
524 PLN
Rzeszów - Hamburg
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
544 PLN
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Hamburg - loty z:

*Ceny lotów do miasta Hamburg to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Niemcy Hamburg Kraków - Hamburg