Tanie loty Kolombo - Warszawa od 1 288 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Informacje o trasie Warszawa-Kolombo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kolombo-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę11 564 złNajlepsza cena za lot Kolombo – Warszawa znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 11 564 zł
Najkrótszy czas lotu22h 20minNajszybszy lot Kolombo-Warszawa zajmuje 22h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kolombo-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kolombo Bandaranayike Intl - Warszawa Lotnisko Chopina.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Kolombo - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kolombo – Warszawa są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Kolombo - Warszawa to Wrzesień. Najdroższa pora to Czerwiec.

Która trasa podróży Kolombo – Warszawa jest najtańsza?

Kolombo Bandaranayike Intl - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Kolombo Bandaranayike Intl - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kolombo - Warszawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kolombo - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kolombo - Warszawa, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
14 kwi
CMB14:45Kolombo Bandaranayike Intl
22h 20min
2 przesiadki
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
14 cze
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
18h 50min
2 przesiadki
CMB21:20Kolombo Bandaranayike Intl
2 697 zł
Znajdź podobne
flydubai
13 kwi
CMB22:10Kolombo Bandaranayike Intl
21h 25min
1 przesiadka
WAW19:35Warszawa Lotnisko Chopina
14 cze
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
28h 20min
1 przesiadka
CMB21:55Kolombo Bandaranayike Intl
2 847 zł
Znajdź podobne
Emirates
13 kwi
CMB23:15Kolombo Bandaranayike Intl
19h 45min
1 przesiadka
WAW19:00Warszawa Lotnisko Chopina
14 cze
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
17h 25min
2 przesiadki
CMB11:00Kolombo Bandaranayike Intl
3 591 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
1 sty
CMB22:00Kolombo Bandaranayike Intl
12h 45min
1 przesiadka
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
9 sty
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
12h 20min
1 przesiadka
CMB23:05Kolombo Bandaranayike Intl
3 932 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 sty
CMB13:50Kolombo Bandaranayike Intl
31h 35min
2 przesiadki
WAW21:25Warszawa Lotnisko Chopina
9 sty
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
30h 25min
2 przesiadki
CMB19:15Kolombo Bandaranayike Intl
3 132 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 kwi
CMB00:35Kolombo Bandaranayike Intl
17h 30min
2 przesiadki
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
15 kwi
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
18h 00min
2 przesiadki
CMB01:30Kolombo Bandaranayike Intl
3 193 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kolombo - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kolombo – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i flydubai.
Kilka linii lotniczych
15 gru
CMB12:00Kolombo Bandaranayike Intl
50h 00min
3 przesiadki
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 288 zł
Znajdź podobne
LOT
11 gru
CMB03:05Kolombo Bandaranayike Intl
10h 05min
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 385 zł
Znajdź podobne
flydubai
9 sty
CMB20:50Kolombo Bandaranayike Intl
22h 35min
1 przesiadka
WAW19:25Warszawa Lotnisko Chopina
1 803 zł
Znajdź podobne

  • Kolombo – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Kolombo – Warszawa wynosi ok. 7310,7 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 11h 45min.


Podobne loty: Kolombo – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kolombo – Warszawa