Tanie loty na trasie Karlsruhe – Gdańsk od 157 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 8.7
pt 15.7

Informacje o trasie Gdańsk-Karlsruhe

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Karlsruhe-Gdańsk

Znaleziono najlepszą cenę

157 zł

Najkrótszy czas lotu

13h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Gdańsk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Karlsruhe - Gdańsk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 157 zł. Najlepsza oferta na lot Karlsruhe - Gdańsk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 902 zł.
Najszybszy lot Karlsruhe-Gdańsk zajmuje 13h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Karlsruhe-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Karlsruhe/Baden-Baden - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Karlsruhe - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Karlsruhe – Gdańsk są najtańsze?

Październik

Najtańsza pora roku na lot Karlsruhe - Gdańsk to Październik. Najdroższa pora to Kwiecień.

Kiedy loty Karlsruhe – Gdańsk są najtańsze?

po południu

Loty Karlsruhe - Gdańsk są około 0% droższe po południu niż po południu.

Która trasa podróży Karlsruhe – Gdańsk jest najtańsza?

Karlsruhe/Baden-Baden - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Karlsruhe/Baden-Baden - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Karlsruhe - Gdańsk.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Karlsruhe - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Karlsruhe - Gdańsk, zmieniając zakładki
Ryanair
17 wrz
FKB15:00Karlsruhe/Baden-Baden
20h 35min
2 przesiadki
GDN11:35Gdańsk Rębiechowo
5 paź
GDN11:00Gdańsk Rębiechowo
18h 25min
2 przesiadki
FKB05:25Karlsruhe/Baden-Baden
Kilka linii lotniczych
19 lip
FKB13:55Karlsruhe/Baden-Baden
29h 05min
2 przesiadki
GDN19:00Gdańsk Rębiechowo
26 lip
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
29h 20min
2 przesiadki
FKB07:30Karlsruhe/Baden-Baden
Ryanair
17 wrz
FKB15:00Karlsruhe/Baden-Baden
20h 35min
2 przesiadki
GDN11:35Gdańsk Rębiechowo
5 paź
GDN15:00Gdańsk Rębiechowo
21h 10min
1 przesiadka
FKB12:10Karlsruhe/Baden-Baden
Ryanair
19 lip
FKB13:55Karlsruhe/Baden-Baden
29h 05min
2 przesiadki
GDN19:00Gdańsk Rębiechowo
26 lip
GDN15:00Gdańsk Rębiechowo
13h 50min
1 przesiadka
FKB04:50Karlsruhe/Baden-Baden
Kilka linii lotniczych
15 sie
FKB18:35Karlsruhe/Baden-Baden
24h 20min
2 przesiadki
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
23 sie
GDN05:25Gdańsk Rębiechowo
23h 25min
2 przesiadki
FKB04:50Karlsruhe/Baden-Baden
Ryanair
15 sie
FKB18:35Karlsruhe/Baden-Baden
13h 05min
1 przesiadka
GDN07:40Gdańsk Rębiechowo
23 sie
GDN05:25Gdańsk Rębiechowo
23h 25min
2 przesiadki
FKB04:50Karlsruhe/Baden-Baden

Znajdź najtańsze oferty lotów Karlsruhe - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Karlsruhe – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
4 wrz
FKB02:30Karlsruhe/Baden-Baden
27h 35min
1 przesiadka
GDN06:05Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
6 wrz
FKB13:05Karlsruhe/Baden-Baden
21h 05min
1 przesiadka
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
6 wrz
FKB15:45Karlsruhe/Baden-Baden
16h 00min
2 przesiadki
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Karlsruhe – Gdańsk

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Karlsruhe – Gdańsk
Ryanair
8 lip
FKB04:55Karlsruhe/Baden-Baden
39h 20min
2 przesiadki
GDN20:15Gdańsk Rębiechowo
31 lip
GDN05:35Gdańsk Rębiechowo
29h 55min
2 przesiadki
FKB11:30Karlsruhe/Baden-Baden
Kilka linii lotniczych
13 lip
FKB04:35Karlsruhe/Baden-Baden
9h 50min
2 przesiadki
GDN14:25Gdańsk Rębiechowo
19 lip
GDN05:10Gdańsk Rębiechowo
7h 00min
1 przesiadka
FKB12:10Karlsruhe/Baden-Baden
Ryanair
12 lip
FKB13:05Karlsruhe/Baden-Baden
6h 35min
1 przesiadka
GDN19:40Gdańsk Rębiechowo
16 lip
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
11h 45min
1 przesiadka
FKB14:30Karlsruhe/Baden-Baden
Kilka linii lotniczych
9 lip
FKB08:50Karlsruhe/Baden-Baden
9h 15min
2 przesiadki
GDN18:05Gdańsk Rębiechowo
19 lip
GDN05:10Gdańsk Rębiechowo
7h 00min
1 przesiadka
FKB12:10Karlsruhe/Baden-Baden
Ryanair
12 lip
FKB13:05Karlsruhe/Baden-Baden
6h 35min
1 przesiadka
GDN19:40Gdańsk Rębiechowo
19 lip
GDN05:10Gdańsk Rębiechowo
7h 00min
1 przesiadka
FKB12:10Karlsruhe/Baden-Baden
Kilka linii lotniczych
13 lip
FKB04:35Karlsruhe/Baden-Baden
9h 50min
2 przesiadki
GDN14:25Gdańsk Rębiechowo
16 lip
GDN05:10Gdańsk Rębiechowo
7h 45min
1 przesiadka
FKB12:55Karlsruhe/Baden-Baden
1 075 zł
Znajdź podobne

Loty Ryanair: Karlsruhe – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Karlsruhe – Gdańsk
Ryanair
17 wrz
FKB15:00Karlsruhe/Baden-Baden
20h 35min
2 przesiadki
GDN11:35Gdańsk Rębiechowo
5 paź
GDN11:00Gdańsk Rębiechowo
18h 25min
2 przesiadki
FKB05:25Karlsruhe/Baden-Baden
Ryanair
17 wrz
FKB15:00Karlsruhe/Baden-Baden
20h 35min
2 przesiadki
GDN11:35Gdańsk Rębiechowo
5 paź
GDN15:00Gdańsk Rębiechowo
21h 10min
1 przesiadka
FKB12:10Karlsruhe/Baden-Baden
Ryanair
19 lip
FKB13:55Karlsruhe/Baden-Baden
29h 05min
2 przesiadki
GDN19:00Gdańsk Rębiechowo
26 lip
GDN15:00Gdańsk Rębiechowo
13h 50min
1 przesiadka
FKB04:50Karlsruhe/Baden-Baden

  • Karlsruhe/Baden-Baden – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Karlsruhe/Baden-Baden – Gdańsk Rębiechowo – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 920,6 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 5h 20min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Karlsruhe-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Frankfurt nad Menem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena544 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena490 zł
Loty Stuttgart - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena674 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena652 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena742 zł
Loty Stuttgart - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena342 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena701 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena706 zł
Loty Stuttgart - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena755 zł
Loty Stuttgart - Katowice
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena710 zł
Loty Karlsruhe - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 29min
Najniższa cena517 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena1 259 zł

Loty podobne do tych na trasie Karlsruhe – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Karlsruhe – Gdańsk

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Karlsruhe – Gdańsk. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Loty na trasie Karlsruhe – Gdańsk z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Karlsruhe – Gdańsk dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Karlsruhe – Gdańsk, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Gdańsk) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.