Cheap flights z Saint Peter do Kraków from 190 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 4.10
wt. 11.10

Informacje o trasie Kraków-Saint Peter

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Saint Peter-Kraków

Najkrótszy czas lotu

6h 50min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Saint Peter-Kraków zajmuje 6h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Saint Peter-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Saint Peter Jersey - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Saint Peter - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Saint Peter – Kraków są najtańsze?

poniedziałek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Saint Peter – Kraków są najtańsze?

po południu. Loty Saint Peter - Kraków są około 34% droższe rano niż po południu.

Która trasa podróży Saint Peter – Kraków jest najtańsza?

Saint Peter Jersey - Kraków Balice. Wybierz trasę Saint Peter Jersey - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Saint Peter - Kraków.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Saint Peter - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Saint Peter - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
12 paź
JER11:10Saint Peter Jersey
7h 10min
1 przesiadka
KRK18:20Kraków Balice
18 paź
KRK06:45Kraków Balice
5h 30min
1 przesiadka
JER12:15Saint Peter Jersey
Kilka linii lotniczych
12 paź
JER11:10Saint Peter Jersey
7h 10min
1 przesiadka
KRK18:20Kraków Balice
18 paź
KRK02:20Kraków Balice
9h 55min
1 przesiadka
JER12:15Saint Peter Jersey
Kilka linii lotniczych
14 lis
JER10:35Saint Peter Jersey
6h 50min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
28 lis
KRK12:45Kraków Balice
21h 45min
1 przesiadka
JER10:30Saint Peter Jersey
Kilka linii lotniczych
8 lis
JER10:00Saint Peter Jersey
7h 25min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
11 lis
KRK13:35Kraków Balice
13h 55min
1 przesiadka
JER03:30Saint Peter Jersey
Kilka linii lotniczych
2 lut
JER09:00Saint Peter Jersey
8h 25min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
6 lut
KRK06:25Kraków Balice
4h 40min
1 przesiadka
JER11:05Saint Peter Jersey
Kilka linii lotniczych
8 lis
JER10:00Saint Peter Jersey
7h 25min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
11 lis
KRK13:35Kraków Balice
13h 55min
1 przesiadka
JER03:30Saint Peter Jersey

Znajdź najtańsze oferty lotów Saint Peter - Kraków w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
17 paź
JER14:30Saint Peter Jersey
4h 35min
1 przesiadka
KRK19:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
19 paź
JER11:10Saint Peter Jersey
7h 10min
1 przesiadka
KRK18:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
4 paź
JER11:45Saint Peter Jersey
19h 20min
1 przesiadka
KRK07:05Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Saint Peter – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Saint Peter – Kraków
Kilka linii lotniczych
4 paź
JER04:45Saint Peter Jersey
9h 45min
1 przesiadka
KRK14:30Kraków Balice
5 paź
KRK08:00Kraków Balice
6h 40min
1 przesiadka
JER14:40Saint Peter Jersey
Kilka linii lotniczych
4 paź
JER04:45Saint Peter Jersey
9h 45min
1 przesiadka
KRK14:30Kraków Balice
5 paź
KRK02:05Kraków Balice
12h 35min
2 przesiadki
JER14:40Saint Peter Jersey
Kilka linii lotniczych
4 paź
JER04:45Saint Peter Jersey
13h 50min
2 przesiadki
KRK18:35Kraków Balice
5 paź
KRK02:05Kraków Balice
12h 35min
2 przesiadki
JER14:40Saint Peter Jersey
1 028 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Saint Peter Jersey – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Saint Peter Jersey – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: British Airways.

  • Saint Peter Jersey – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Saint Peter Jersey – Kraków Balice zajmuje ok. 1588,6 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 6h 50min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Loty podobne do tych na trasie Saint Peter – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Saint Peter – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Saint Peter – Kraków według Twoich preferencji.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Saint Peter – Kraków, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Saint Peter – Kraków.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Saint Peter – Kraków, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.