Tanie loty na trasie Doncaster – Kraków od 99 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Kraków-Doncaster

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Doncaster-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę393 złNajlepsza oferta na podróż Doncaster – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 393 zł. Najlepsza cena lotu Doncaster – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 127 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 20minNajszybszy lot Doncaster-Kraków zajmuje 2h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Doncaster-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Doncaster/Sheffield - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Doncaster - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Doncaster – Kraków są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Doncaster - Kraków to Listopad. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Doncaster – Kraków są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Doncaster – Kraków są najtańsze?

w południe

Loty Doncaster - Kraków są około 20% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Doncaster – Kraków?

Wizz Air

Wizz Air to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Doncaster-Kraków.

Która trasa podróży Doncaster – Kraków jest najtańsza?

Doncaster/Sheffield - Kraków Balice

Wybierz trasę Doncaster/Sheffield - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Doncaster - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Doncaster – Kraków?

22 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Doncaster - Kraków to 22 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Doncaster - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Doncaster - Kraków, zmieniając zakładki
Wizz Air
15 mar
DSA04:50Doncaster/Sheffield
2h 20min
KRK07:10Kraków Balice
19 mar
KRK02:40Kraków Balice
2h 35min
DSA05:15Doncaster/Sheffield
Kilka linii lotniczych
25 mar
DSA08:35Doncaster/Sheffield
22h 15min
2 przesiadki
KRK06:50Kraków Balice
30 mar
KRK02:00Kraków Balice
2h 30min
DSA04:30Doncaster/Sheffield
Wizz Air
19 mar
DSA04:50Doncaster/Sheffield
2h 20min
KRK07:10Kraków Balice
21 mar
KRK13:40Kraków Balice
2h 35min
DSA16:15Doncaster/Sheffield
Kilka linii lotniczych
15 mar
DSA04:50Doncaster/Sheffield
2h 20min
KRK07:10Kraków Balice
19 mar
KRK08:50Kraków Balice
20h 00min
2 przesiadki
DSA04:50Doncaster/Sheffield
Wizz Air
19 lut
DSA03:50Doncaster/Sheffield
2h 20min
KRK06:10Kraków Balice
26 lut
KRK01:40Kraków Balice
2h 35min
DSA04:15Doncaster/Sheffield
Kilka linii lotniczych
15 mar
DSA04:50Doncaster/Sheffield
2h 20min
KRK07:10Kraków Balice
19 mar
KRK08:50Kraków Balice
20h 00min
2 przesiadki
DSA04:50Doncaster/Sheffield

Znajdź najtańsze oferty lotów Doncaster - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Doncaster – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
19 lut
DSA03:50Doncaster/Sheffield
2h 20min
KRK06:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
6 mar
DSA17:20Doncaster/Sheffield
11h 10min
2 przesiadki
KRK04:30Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
6 mar
DSA09:20Doncaster/Sheffield
22h 15min
3 przesiadki
KRK07:35Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Doncaster – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Doncaster – Kraków
Kilka linii lotniczych
22 sty
DSA07:55Doncaster/Sheffield
22h 25min
2 przesiadki
KRK06:20Kraków Balice
28 sty
KRK06:00Kraków Balice
36h 55min
2 przesiadki
DSA18:55Doncaster/Sheffield
Kilka linii lotniczych
22 sty
DSA07:55Doncaster/Sheffield
22h 25min
2 przesiadki
KRK06:20Kraków Balice
28 sty
KRK02:20Kraków Balice
40h 35min
3 przesiadki
DSA18:55Doncaster/Sheffield
1 037 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 sty
DSA07:55Doncaster/Sheffield
33h 20min
3 przesiadki
KRK17:15Kraków Balice
28 sty
KRK08:25Kraków Balice
34h 30min
3 przesiadki
DSA18:55Doncaster/Sheffield
6 027 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Doncaster – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Doncaster – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 279 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2

Loty Wizz Air: Doncaster – Kraków

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Doncaster – Kraków
Wizz Air
15 mar
DSA04:50Doncaster/Sheffield
2h 20min
KRK07:10Kraków Balice
19 mar
KRK02:40Kraków Balice
2h 35min
DSA05:15Doncaster/Sheffield
Wizz Air
19 mar
DSA04:50Doncaster/Sheffield
2h 20min
KRK07:10Kraków Balice
21 mar
KRK13:40Kraków Balice
2h 35min
DSA16:15Doncaster/Sheffield
Wizz Air
19 lut
DSA03:50Doncaster/Sheffield
2h 20min
KRK06:10Kraków Balice
26 lut
KRK01:40Kraków Balice
2h 35min
DSA04:15Doncaster/Sheffield

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Doncaster/Sheffield – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Doncaster/Sheffield – Kraków Balice, takie jak Wizz Air, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Doncaster/Sheffield – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Doncaster/Sheffield są od siebie oddalone o 1492,0 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 20min.


Alternatywne trasy Doncaster-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Leeds - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena95 zł
Loty Manchester - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena143 zł
Loty Newcastle upon Tyne - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena79 zł
Loty Londyn - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena44 zł
Loty Londyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena44 zł
Loty Londyn - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena52 zł
Loty Londyn - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena91 zł
Loty Londyn - Poznań
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena68 zł
Loty Bristol - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena127 zł

Loty podobne do tych na trasie Doncaster – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Doncaster – Kraków