Tanie loty na trasie Cleveland – Warszawa od 1 876 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Warszawa-Cleveland

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Cleveland-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę9 569 złNajlepsza oferta na podróż Cleveland – Warszawa w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 9 569 zł. Najlepsza cena lotu Cleveland – Warszawa w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 876 zł.
Najkrótszy czas lotu13h 35minNajszybszy lot Cleveland-Warszawa zajmuje 13h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Cleveland-Warszawa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Cleveland-Hopkins - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Cleveland-Hopkins - Lotnisko Warszawa Modlin.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Cleveland - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Cleveland – Warszawa są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Cleveland - Warszawa to Marzec. Najdroższa pora to Czerwiec.

Która trasa podróży Cleveland – Warszawa jest najtańsza?

Cleveland-Hopkins - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Cleveland-Hopkins - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Cleveland - Warszawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Cleveland - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Cleveland - Warszawa, zmieniając zakładki
American Airlines
18 mar
CLE11:07Cleveland-Hopkins
22h 38min
2 przesiadki
WAW09:45Warszawa Lotnisko Chopina
25 mar
WAW09:05Warszawa Lotnisko Chopina
15h 02min
2 przesiadki
CLE00:07Cleveland-Hopkins
2 404 zł
Znajdź podobne
SAS
24 mar
CLE14:06Cleveland-Hopkins
18h 49min
2 przesiadki
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
9 kwi
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
16h 55min
2 przesiadki
CLE01:55Cleveland-Hopkins
2 694 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 mar
CLE14:06Cleveland-Hopkins
17h 59min
2 przesiadki
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
10 kwi
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
16h 22min
2 przesiadki
CLE01:37Cleveland-Hopkins
2 809 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 maj
CLE11:25Cleveland-Hopkins
17h 55min
2 przesiadki
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
11 maj
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
17h 43min
2 przesiadki
CLE02:03Cleveland-Hopkins
2 916 zł
Znajdź podobne
LOT
25 mar
CLE14:06Cleveland-Hopkins
14h 29min
1 przesiadka
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
10 kwi
WAW08:30Warszawa Lotnisko Chopina
17h 02min
1 przesiadka
CLE01:32Cleveland-Hopkins
3 864 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
5 maj
CLE10:30Cleveland-Hopkins
25h 15min
3 przesiadki
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
11 maj
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
32h 36min
3 przesiadki
CLE21:46Cleveland-Hopkins
4 971 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Cleveland - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Cleveland – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i SAS.
Kilka linii lotniczych
11 cze
CLE02:00Cleveland-Hopkins
33h 45min
3 przesiadki
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 876 zł
Znajdź podobne
SAS
11 cze
CLE15:24Cleveland-Hopkins
40h 26min
2 przesiadki
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 110 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 cze
CLE02:00Cleveland-Hopkins
46h 35min
3 przesiadki
WMI00:35Warszawa Modlin
2 019 zł
Znajdź podobne

Loty SAS: Cleveland – Warszawa

Nasze najlepsze oferty SAS na lot Cleveland – Warszawa
SAS
24 mar
CLE14:06Cleveland-Hopkins
18h 49min
2 przesiadki
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
9 kwi
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
16h 55min
2 przesiadki
CLE01:55Cleveland-Hopkins
2 694 zł
Znajdź podobne
SAS
12 cze
CLE07:09Cleveland-Hopkins
24h 41min
2 przesiadki
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
21 cze
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
18h 02min
2 przesiadki
CLE00:02Cleveland-Hopkins
3 697 zł
Znajdź podobne
SAS
12 cze
CLE07:09Cleveland-Hopkins
24h 41min
2 przesiadki
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
21 cze
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
18h 02min
2 przesiadki
CLE00:02Cleveland-Hopkins
3 709 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Cleveland – Warszawa

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Cleveland – Warszawa
LOT
25 mar
CLE14:06Cleveland-Hopkins
14h 29min
1 przesiadka
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
10 kwi
WAW08:30Warszawa Lotnisko Chopina
17h 02min
1 przesiadka
CLE01:32Cleveland-Hopkins
3 864 zł
Znajdź podobne
LOT
24 mar
CLE14:06Cleveland-Hopkins
14h 29min
1 przesiadka
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
9 kwi
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
13h 15min
1 przesiadka
CLE01:55Cleveland-Hopkins
4 046 zł
Znajdź podobne
LOT
25 mar
CLE14:06Cleveland-Hopkins
14h 29min
1 przesiadka
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
10 kwi
WAW18:55Warszawa Lotnisko Chopina
30h 37min
2 przesiadki
CLE01:32Cleveland-Hopkins
4 181 zł
Znajdź podobne

  • Cleveland-Hopkins – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Cleveland-Hopkins – Warszawa – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 7220,7 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 13h 11min.


Alternatywne trasy Cleveland-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Toledo, Ohio - Warszawa
Najkrótszy czas lotu34h 40min
Najniższa cena5 990 zł
Loty Columbus - Warszawa
Najkrótszy czas lotu22h 55min
Najniższa cena3 055 zł
Loty Dayton - Warszawa
Najkrótszy czas lotu19h 15min
Najniższa cena2 511 zł
Loty Cleveland - Katowice
Najkrótszy czas lotu17h 25min
Najniższa cena3 709 zł
Loty Cincinnati - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 06min
Najniższa cena3 638 zł
Loty Cleveland - Wrocław
Najkrótszy czas lotu16h 10min
Najniższa cena4 495 zł
Loty Akron - Wrocław
Najkrótszy czas lotu23h 36min
Najniższa cena4 201 zł
Loty Akron - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu24h 44min
Najniższa cena3 931 zł

Loty podobne do tych na trasie Cleveland – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Cleveland – Warszawa