Tanie loty Cleveland - Katowice

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Katowice-Cleveland

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Cleveland-Katowice
Najkrótszy czas lotu22h 20minNajszybszy lot Cleveland-Katowice zajmuje 22h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Cleveland-Katowice. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Cleveland-Hopkins - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.
Katowice — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Jak znaleźć najtańsze loty Cleveland - Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Cleveland – Katowice jest najtańsza?

Cleveland-Hopkins - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Cleveland-Hopkins - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Cleveland - Katowice.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Cleveland - Katowice

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Cleveland - Katowice, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
6 lis
CLE06:25Cleveland-Hopkins
22h 20min
3 przesiadki
KTW03:45Katowice-Pyrzowice
13 lis
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
15h 12min
2 przesiadki
CLE16:37Cleveland-Hopkins
3 329 zł
Znajdź podobne
Air Canada
6 lis
CLE06:25Cleveland-Hopkins
22h 20min
3 przesiadki
KTW03:45Katowice-Pyrzowice
13 lis
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
22h 08min
3 przesiadki
CLE23:33Cleveland-Hopkins
3 368 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
6 lis
CLE12:00Cleveland-Hopkins
16h 45min
2 przesiadki
KTW03:45Katowice-Pyrzowice
13 lis
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
16h 24min
2 przesiadki
CLE17:49Cleveland-Hopkins
3 372 zł
Znajdź podobne
LOT
26 lis
CLE13:15Cleveland-Hopkins
17h 10min
2 przesiadki
KTW06:25Katowice-Pyrzowice
11 gru
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
23h 52min
2 przesiadki
CLE00:22Cleveland-Hopkins
14 848 zł
Znajdź podobne
LOT
26 lis
CLE13:15Cleveland-Hopkins
17h 10min
2 przesiadki
KTW06:25Katowice-Pyrzowice
11 gru
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
16h 27min
2 przesiadki
CLE00:22Cleveland-Hopkins
19 966 zł
Znajdź podobne

  • Cleveland-Hopkins – Katowice-Pyrzowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Cleveland-Hopkins – Katowice-Pyrzowice wynosi 7238,0 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 16h 45min.


Alternatywne trasy Cleveland-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Akron - Wrocław
Najkrótszy czas lotu19h 29min
Najniższa cena2 464 zł
Loty Akron - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu24h 44min
Najniższa cena3 913 zł
Loty Cleveland - Wrocław
Najkrótszy czas lotu37h 35min
Najniższa cena4 541 zł

Podobne loty: Cleveland – Katowice

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Cleveland – Katowice