Cheap flights z Charlotte do Wrocław from 2 490 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 13.2
pon. 20.2

Informacje o trasie Wrocław-Charlotte

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Charlotte-Wrocław

Znaleziono najlepszą cenę

4 669 zł

Najkrótszy czas lotu

22h 30min

Loty bezpośrednie

Brak

Wrocław — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Charlotte - Wrocław w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 4 669 zł. Najlepsza oferta na lot Charlotte - Wrocław w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 24 494 zł.
Najszybszy lot Charlotte-Wrocław zajmuje 22h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Charlotte-Wrocław. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Charlotte Douglas - Lotnisko Wrocław-Strachowice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Jak znaleźć najtańsze loty Charlotte - Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Charlotte – Wrocław są najtańsze?

Luty. Najtańsza pora roku na lot Charlotte - Wrocław to Luty. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Charlotte – Wrocław są najtańsze?

wtorek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Charlotte – Wrocław są najtańsze?

po południu. Loty Charlotte - Wrocław są około 0% droższe po południu niż po południu.

Która trasa podróży Charlotte – Wrocław jest najtańsza?

Charlotte Douglas - Wrocław-Strachowice. Wybierz trasę Charlotte Douglas - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Charlotte - Wrocław.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Charlotte - Wrocław

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Charlotte - Wrocław, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
18 kwi
CLT16:02Charlotte Douglas
35h 33min
2 przesiadki
WRO03:35Wrocław-Strachowice
25 kwi
WRO10:05Wrocław-Strachowice
31h 53min
2 przesiadki
CLT17:58Charlotte Douglas
3 194 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 kwi
CLT14:30Charlotte Douglas
12h 05min
1 przesiadka
WRO02:35Wrocław-Strachowice
25 kwi
WRO02:10Wrocław-Strachowice
16h 15min
1 przesiadka
CLT18:25Charlotte Douglas
3 478 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 kwi
CLT15:44Charlotte Douglas
21h 21min
2 przesiadki
WRO13:05Wrocław-Strachowice
25 kwi
WRO02:10Wrocław-Strachowice
16h 15min
1 przesiadka
CLT18:25Charlotte Douglas
3 495 zł
Znajdź podobne
Air Canada
18 kwi
CLT06:20Charlotte Douglas
21h 55min
3 przesiadki
WRO04:15Wrocław-Strachowice
25 kwi
WRO02:35Wrocław-Strachowice
15h 25min
2 przesiadki
CLT18:00Charlotte Douglas
7 208 zł
Znajdź podobne
Air Canada
18 kwi
CLT06:20Charlotte Douglas
21h 55min
3 przesiadki
WRO04:15Wrocław-Strachowice
25 kwi
WRO02:35Wrocław-Strachowice
18h 28min
3 przesiadki
CLT21:03Charlotte Douglas
7 252 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Charlotte - Wrocław w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Charlotte – Wrocław w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Lufthansa
2 lip
CLT14:30Charlotte Douglas
12h 00min
1 przesiadka
WRO02:30Wrocław-Strachowice
4 669 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lip
CLT02:45Charlotte Douglas
27h 45min
2 przesiadki
WRO06:30Wrocław-Strachowice
4 678 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Charlotte – Wrocław

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Charlotte – Wrocław
Lufthansa
18 kwi
CLT14:30Charlotte Douglas
12h 05min
1 przesiadka
WRO02:35Wrocław-Strachowice
25 kwi
WRO02:10Wrocław-Strachowice
16h 15min
1 przesiadka
CLT18:25Charlotte Douglas
3 478 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 kwi
CLT15:44Charlotte Douglas
21h 21min
2 przesiadki
WRO13:05Wrocław-Strachowice
25 kwi
WRO02:10Wrocław-Strachowice
16h 15min
1 przesiadka
CLT18:25Charlotte Douglas
3 495 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Charlotte – Wrocław

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Charlotte – Wrocław
Air Canada
18 kwi
CLT06:20Charlotte Douglas
21h 55min
3 przesiadki
WRO04:15Wrocław-Strachowice
25 kwi
WRO02:35Wrocław-Strachowice
15h 25min
2 przesiadki
CLT18:00Charlotte Douglas
7 208 zł
Znajdź podobne
Air Canada
18 kwi
CLT06:20Charlotte Douglas
21h 55min
3 przesiadki
WRO04:15Wrocław-Strachowice
25 kwi
WRO02:35Wrocław-Strachowice
18h 28min
3 przesiadki
CLT21:03Charlotte Douglas
7 252 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Charlotte Douglas – Wrocław-Strachowice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Charlotte Douglas – Wrocław-Strachowice, takie jak KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Charlotte Douglas – Wrocław-Strachowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Charlotte Douglas – Wrocław-Strachowice – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 7527,9 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 12h 05min.


Alternatywne trasy Charlotte-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Charlotte - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena2 304 zł
Loty Raleigh - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 47min
Najniższa cena2 543 zł
Loty Charlotte - Kraków
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena2 512 zł
Loty Charlotte - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu12h 05min
Najniższa cena3 256 zł
Loty Raleigh - Kraków
Najkrótszy czas lotu14h 45min
Najniższa cena3 309 zł
Loty Raleigh - Wrocław
Najkrótszy czas lotu17h 45min
Najniższa cena3 956 zł
Loty Greensboro - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 26min
Najniższa cena6 370 zł
Loty Charlotte - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu12h 10min
Najniższa cena5 276 zł
Loty Asheville - Warszawa
Najkrótszy czas lotu20h 41min
Najniższa cena3 309 zł

Loty podobne do tych na trasie Charlotte – Wrocław

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Charlotte – Wrocław

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Charlotte – Wrocław według Twoich preferencji.

Wszystkie wyszukiwania lotów Charlotte – Wrocław na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Charlotte – Wrocław momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Charlotte – Wrocław.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.