Tanie loty na trasie Cagliari – Kraków od 116 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Informacje o trasie Kraków-Cagliari

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Cagliari-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

116 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 20min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Cagliari - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 116 zł. Najlepsza oferta na lot Cagliari - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 249 zł.
Najszybszy lot Cagliari-Kraków zajmuje 2h 20min.
Nie ma bezpośrednich lotów Cagliari-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Cagliari Elmas - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Cagliari - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Cagliari – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Cagliari - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Cagliari – Kraków są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Cagliari – Kraków są najtańsze?

po południu

Loty Cagliari - Kraków są około 16% droższe w południe niż po południu.

Która trasa podróży Cagliari – Kraków jest najtańsza?

Cagliari Elmas - Kraków Balice

Wybierz trasę Cagliari Elmas - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Cagliari - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Cagliari – Kraków?

43 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Cagliari - Kraków to 43 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Cagliari - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Cagliari - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
28 lip
CAG02:25Cagliari Elmas
27h 10min
2 przesiadki
KRK05:35Kraków Balice
1 sie
KRK07:35Kraków Balice
34h 30min
2 przesiadki
CAG18:05Cagliari Elmas
Ryanair
28 lip
CAG02:25Cagliari Elmas
13h 45min
2 przesiadki
KRK16:10Kraków Balice
1 sie
KRK16:55Kraków Balice
2h 25min
CAG19:20Cagliari Elmas
Wizz Air
13 sie
CAG09:15Cagliari Elmas
11h 10min
1 przesiadka
KRK20:25Kraków Balice
20 sie
KRK16:05Kraków Balice
16h 55min
1 przesiadka
CAG09:00Cagliari Elmas
Kilka linii lotniczych
8 wrz
CAG11:35Cagliari Elmas
26h 10min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
13 wrz
KRK16:05Kraków Balice
25h 00min
1 przesiadka
CAG17:05Cagliari Elmas
Kilka linii lotniczych
8 wrz
CAG17:25Cagliari Elmas
16h 20min
2 przesiadki
KRK09:45Kraków Balice
13 wrz
KRK16:05Kraków Balice
25h 00min
1 przesiadka
CAG17:05Cagliari Elmas
Ryanair
26 sie
CAG06:20Cagliari Elmas
2h 20min
KRK08:40Kraków Balice
26 wrz
KRK16:55Kraków Balice
2h 25min
CAG19:20Cagliari Elmas

Znajdź najtańsze oferty lotów Cagliari - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Cagliari – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
6 lip
CAG17:00Cagliari Elmas
23h 10min
2 przesiadki
KRK16:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 lip
CAG11:10Cagliari Elmas
5h 25min
1 przesiadka
KRK16:35Kraków Balice
Ryanair
6 lip
CAG18:50Cagliari Elmas
14h 25min
1 przesiadka
KRK09:15Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Cagliari – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Cagliari – Kraków
Kilka linii lotniczych
5 lip
CAG10:05Cagliari Elmas
19h 55min
1 przesiadka
KRK06:00Kraków Balice
14 lip
KRK09:20Kraków Balice
18h 05min
1 przesiadka
CAG03:25Cagliari Elmas
Ryanair
8 lip
CAG13:40Cagliari Elmas
5h 20min
1 przesiadka
KRK19:00Kraków Balice
9 lip
KRK12:00Kraków Balice
21h 40min
2 przesiadki
CAG09:40Cagliari Elmas
Kilka linii lotniczych
5 lip
CAG18:25Cagliari Elmas
14h 50min
2 przesiadki
KRK09:15Kraków Balice
14 lip
KRK09:20Kraków Balice
18h 05min
1 przesiadka
CAG03:25Cagliari Elmas
Ryanair
8 lip
CAG08:15Cagliari Elmas
11h 05min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
9 lip
KRK12:00Kraków Balice
21h 40min
2 przesiadki
CAG09:40Cagliari Elmas
Kilka linii lotniczych
8 lip
CAG02:45Cagliari Elmas
16h 15min
1 przesiadka
KRK19:00Kraków Balice
9 lip
KRK08:50Kraków Balice
24h 30min
1 przesiadka
CAG09:20Cagliari Elmas
Kilka linii lotniczych
5 lip
CAG18:25Cagliari Elmas
14h 50min
2 przesiadki
KRK09:15Kraków Balice
14 lip
KRK16:35Kraków Balice
14h 00min
2 przesiadki
CAG06:35Cagliari Elmas

Loty Ryanair: Cagliari – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Cagliari – Kraków
Ryanair
28 lip
CAG02:25Cagliari Elmas
13h 45min
2 przesiadki
KRK16:10Kraków Balice
1 sie
KRK16:55Kraków Balice
2h 25min
CAG19:20Cagliari Elmas
Ryanair
26 sie
CAG06:20Cagliari Elmas
2h 20min
KRK08:40Kraków Balice
26 wrz
KRK16:55Kraków Balice
2h 25min
CAG19:20Cagliari Elmas
Ryanair
28 lip
CAG02:25Cagliari Elmas
27h 10min
2 przesiadki
KRK05:35Kraków Balice
1 sie
KRK16:00Kraków Balice
11h 50min
1 przesiadka
CAG03:50Cagliari Elmas

Loty Lufthansa: Cagliari – Kraków

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Cagliari – Kraków
Lufthansa
26 sie
CAG14:30Cagliari Elmas
4h 50min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
26 wrz
KRK15:05Kraków Balice
46h 35min
2 przesiadki
CAG13:40Cagliari Elmas
1 075 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 lip
CAG14:30Cagliari Elmas
18h 10min
1 przesiadka
KRK08:40Kraków Balice
30 lip
KRK10:35Kraków Balice
27h 25min
1 przesiadka
CAG14:00Cagliari Elmas
1 223 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 lip
CAG14:30Cagliari Elmas
19h 05min
2 przesiadki
KRK09:35Kraków Balice
30 lip
KRK15:05Kraków Balice
22h 55min
1 przesiadka
CAG14:00Cagliari Elmas
1 388 zł
Znajdź podobne

  • Cagliari Elmas – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Cagliari Elmas są od siebie oddalone o 1473,6 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 2h 20min.



Alternatywne trasy Cagliari-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Olbia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena692 zł
Loty Cagliari - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena576 zł
Loty Cagliari - Katowice
Najkrótszy czas lotu15h 55min
Najniższa cena580 zł
Loty Alghero - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena665 zł

Loty podobne do tych na trasie Cagliari – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Cagliari – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Cagliari – Kraków.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Cagliari – Kraków, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Cagliari – Kraków, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Cagliari – Kraków.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.