Tanie loty Bukareszt - Poznań

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Poznań-Bukareszt

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bukareszt-Poznań
Znaleziono najlepszą cenę1 049 złNajlepsza cena za lot Bukareszt – Poznań znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 049 zł
Najkrótszy czas lotu14h 05minNajszybszy lot Bukareszt-Poznań zajmuje 14h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Bukareszt-Poznań. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Bukareszt-Otopeni - Lotnisko Poznań Ławica.
Poznań — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Bukareszt - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Bukareszt – Poznań są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Bukareszt - Poznań to Czerwiec. Najdroższa pora to Sierpień.

Która trasa podróży Bukareszt – Poznań jest najtańsza?

Bukareszt-Otopeni - Poznań Ławica

Wybierz trasę Bukareszt-Otopeni - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bukareszt - Poznań.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bukareszt - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bukareszt - Poznań, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
5 lis
OTP02:40Bukareszt-Otopeni
10h 15min
1 przesiadka
POZ12:55Poznań Ławica
14 lis
POZ16:35Poznań Ławica
15h 05min
1 przesiadka
OTP07:40Bukareszt-Otopeni
Ryanair
5 lis
OTP09:00Bukareszt-Otopeni
24h 45min
1 przesiadka
POZ09:45Poznań Ławica
14 lis
POZ16:35Poznań Ławica
15h 05min
1 przesiadka
OTP07:40Bukareszt-Otopeni
Ryanair
5 gru
OTP17:25Bukareszt-Otopeni
14h 05min
1 przesiadka
POZ07:30Poznań Ławica
14 gru
POZ16:40Poznań Ławica
11h 35min
1 przesiadka
OTP04:15Bukareszt-Otopeni
Ryanair
5 lis
OTP09:00Bukareszt-Otopeni
24h 45min
1 przesiadka
POZ09:45Poznań Ławica
14 lis
POZ16:35Poznań Ławica
23h 15min
2 przesiadki
OTP15:50Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
5 lis
OTP12:20Bukareszt-Otopeni
32h 10min
2 przesiadki
POZ20:30Poznań Ławica
14 lis
POZ16:50Poznań Ławica
17h 00min
2 przesiadki
OTP09:50Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
5 gru
OTP17:25Bukareszt-Otopeni
14h 05min
1 przesiadka
POZ07:30Poznań Ławica
14 gru
POZ02:00Poznań Ławica
33h 50min
2 przesiadki
OTP11:50Bukareszt-Otopeni

Znajdź najtańsze oferty lotów Bukareszt - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bukareszt – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
20 paź
OTP02:20Bukareszt-Otopeni
30h 00min
2 przesiadki
POZ08:20Poznań Ławica
Ryanair
20 paź
OTP02:20Bukareszt-Otopeni
10h 50min
1 przesiadka
POZ13:10Poznań Ławica
Ryanair
20 paź
OTP18:15Bukareszt-Otopeni
22h 40min
3 przesiadki
POZ16:55Poznań Ławica

Znajdź oferty lotu last-minute Bukareszt – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Bukareszt – Poznań
Ryanair
19 paź
OTP02:50Bukareszt-Otopeni
16h 25min
1 przesiadka
POZ19:15Poznań Ławica
21 paź
POZ16:20Poznań Ławica
26h 20min
2 przesiadki
OTP18:40Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
19 paź
OTP02:50Bukareszt-Otopeni
16h 25min
1 przesiadka
POZ19:15Poznań Ławica
21 paź
POZ16:20Poznań Ławica
13h 10min
1 przesiadka
OTP05:30Bukareszt-Otopeni
Ryanair
19 paź
OTP18:20Bukareszt-Otopeni
18h 50min
2 przesiadki
POZ13:10Poznań Ławica
21 paź
POZ16:20Poznań Ławica
26h 20min
2 przesiadki
OTP18:40Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
19 paź
OTP18:20Bukareszt-Otopeni
18h 50min
2 przesiadki
POZ13:10Poznań Ławica
21 paź
POZ01:25Poznań Ławica
35h 45min
3 przesiadki
OTP13:10Bukareszt-Otopeni

  • Bukareszt – Poznań Ławica – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Bukareszt – Poznań Ławica – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1112,8 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 10h 15min.


Alternatywne trasy Bukareszt-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bukareszt - Kraków
Najkrótszy czas lotu16h 30min
Najniższa cena230 zł
Loty Bukareszt - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu10h 15min
Najniższa cena234 zł
Loty Bukareszt - Wrocław
Najkrótszy czas lotu20h 15min
Najniższa cena340 zł
Loty Bukareszt - Katowice
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena396 zł
Loty Timiszoara - Wrocław
Najkrótszy czas lotu5h 05min
Najniższa cena420 zł

Podobne loty: Bukareszt – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Bukareszt – Poznań