Tanie loty Berlin - Cagliari

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Cagliari-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Cagliari
Najkrótszy czas lotu2h 40minNajszybszy lot Berlin-Cagliari zajmuje 2h 40min.
Loty bezpośredniewtBezpośrednie loty Berlin-Cagliari – wtorek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to easyJet.
Cagliari — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Cagliari: Cagliari Elmas (CAG)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Cagliari?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Cagliari są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Cagliari to Luty. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Cagliari są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Berlin – Cagliari są najtańsze?

rano

Loty Berlin - Cagliari są około 34% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Cagliari?

Eurowings

Alitalia, Eurowings i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Cagliari.

Która trasa podróży Berlin – Cagliari jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Cagliari Elmas

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Cagliari Elmas, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Cagliari.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Cagliari?

47 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Cagliari to 47 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Cagliari

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Cagliari, zmieniając zakładki
Ryanair
5 lis
BER02:25Berlin Brandenburg
26h 30min
2 przesiadki
CAG04:55Cagliari Elmas
13 lis
CAG08:50Cagliari Elmas
19h 55min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
easyJet
26 mar
BER08:00Berlin Brandenburg
23h 00min
1 przesiadka
CAG07:00Cagliari Elmas
9 kwi
CAG10:10Cagliari Elmas
2h 30min
BER12:40Berlin Brandenburg
Ryanair
5 lis
BER02:25Berlin Brandenburg
39h 20min
2 przesiadki
CAG17:45Cagliari Elmas
13 lis
CAG09:25Cagliari Elmas
19h 20min
2 przesiadki
BER04:45Berlin Brandenburg
Ryanair
5 lis
BER16:20Berlin Brandenburg
25h 00min
1 przesiadka
CAG17:20Cagliari Elmas
13 lis
CAG08:50Cagliari Elmas
19h 55min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
Ryanair
11 lis
BER13:35Berlin Brandenburg
15h 20min
1 przesiadka
CAG04:55Cagliari Elmas
14 lis
CAG13:40Cagliari Elmas
15h 10min
1 przesiadka
BER04:50Berlin Brandenburg
easyJet
4 mar
BER02:15Berlin Brandenburg
13h 15min
1 przesiadka
CAG15:30Cagliari Elmas
18 mar
CAG07:25Cagliari Elmas
11h 05min
1 przesiadka
BER18:30Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Cagliari w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Cagliari w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
9 gru
BER11:35Berlin Brandenburg
21h 15min
2 przesiadki
CAG08:50Cagliari Elmas
Ryanair
8 gru
BER05:10Berlin Brandenburg
6h 15min
1 przesiadka
CAG11:25Cagliari Elmas
Kilka linii lotniczych
9 gru
BER16:35Berlin Brandenburg
19h 55min
3 przesiadki
CAG12:30Cagliari Elmas

Znajdź oferty lotu last-minute Berlin – Cagliari

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Berlin – Cagliari
Kilka linii lotniczych
29 paź
BER09:05Berlin Brandenburg
21h 45min
2 przesiadki
CAG06:50Cagliari Elmas
1 lis
CAG04:15Cagliari Elmas
37h 55min
2 przesiadki
BER18:10Berlin Brandenburg
Ryanair
29 paź
BER09:05Berlin Brandenburg
21h 45min
2 przesiadki
CAG06:50Cagliari Elmas
1 lis
CAG02:35Cagliari Elmas
26h 00min
1 przesiadka
BER04:35Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
29 paź
BER07:20Berlin Brandenburg
5h 55min
1 przesiadka
CAG13:15Cagliari Elmas
1 lis
CAG02:35Cagliari Elmas
26h 00min
1 przesiadka
BER04:35Berlin Brandenburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Cagliari

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Cagliari z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJet
CenaOd 215 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,1
Eurowings
CenaOd 250 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,7
Ryanair
CenaOd 329 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Alitalia
CenaOd 728 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Lufthansa
CenaOd 772 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Cagliari Elmas oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Cagliari Elmas, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: easyJet, Eurowings, i Ryanair.

  • Berlin Brandenburg – Cagliari Elmas – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Berlin Brandenburg – Cagliari Elmas – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1513,8 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 2h 30min.


Alternatywne trasy Berlin-Cagliari

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Olbia
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena545 zł
Loty Berlin - Alghero
Najkrótszy czas lotu20h 20min
Najniższa cena573 zł

Podobne loty: Berlin – Cagliari

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Berlin – Cagliari