Tanie loty na trasie Bazylea – Warszawa od 120 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 27.1
czw 3.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Warszawa-Bazylea

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bazylea-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę2 153 złNajlepsza oferta na podróż Bazylea – Warszawa w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 153 zł. Najlepsza cena lotu Bazylea – Warszawa w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 120 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 55minNajszybszy lot Bazylea-Warszawa zajmuje 1h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Bazylea-Warszawa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss - Lotnisko Warszawa Modlin.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Bazylea - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Bazylea – Warszawa są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Bazylea - Warszawa to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Bazylea – Warszawa są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Bazylea – Warszawa są najtańsze?

wieczorem

Loty Bazylea - Warszawa są około 56% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Bazylea – Warszawa?

Wizz Air

Wizz Air i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Bazylea-Warszawa.

Która trasa podróży Bazylea – Warszawa jest najtańsza?

Bazylea EuroAirport Swiss - Warszawa Modlin

Wybierz trasę Bazylea EuroAirport Swiss - Warszawa Modlin, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bazylea - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Bazylea – Warszawa?

26 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Bazylea - Warszawa to 26 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bazylea - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bazylea - Warszawa, zmieniając zakładki
Wizz Air
24 mar
BSL16:50Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
31 mar
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
BSL03:55Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
24 mar
BSL16:50Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
31 mar
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
26h 45min
2 przesiadki
BSL17:15Bazylea EuroAirport Swiss
Wizz Air
31 mar
BSL04:30Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 kwi
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
BSL03:55Bazylea EuroAirport Swiss
Wizz Air
31 mar
BSL04:30Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 kwi
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
BSL03:55Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
20 lut
BSL17:05Bazylea EuroAirport Swiss
19h 05min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 mar
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
Wizz Air
24 mar
BSL16:50Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
29 mar
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
26h 45min
2 przesiadki
BSL17:15Bazylea EuroAirport Swiss

Znajdź najtańsze oferty lotów Bazylea - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bazylea – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM, Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
21 mar
BSL13:25Bazylea EuroAirport Swiss
29h 45min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
19 lut
BSL02:15Bazylea EuroAirport Swiss
15h 30min
1 przesiadka
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
28 sty
BSL08:55Bazylea EuroAirport Swiss
33h 25min
2 przesiadki
WMI18:20Warszawa Modlin

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Bazylea – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Bazylea – Warszawa
Kilka linii lotniczych
29 sty
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
20h 15min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
20h 30min
1 przesiadka
BSL09:15Bazylea EuroAirport Swiss
KLM
1 lut
BSL06:10Bazylea EuroAirport Swiss
12h 15min
1 przesiadka
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
5 lut
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
21h 55min
1 przesiadka
BSL05:40Bazylea EuroAirport Swiss
Austrian Airlines
31 sty
BSL04:50Bazylea EuroAirport Swiss
9h 30min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
10h 55min
1 przesiadka
BSL14:05Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
28 sty
BSL08:55Bazylea EuroAirport Swiss
28h 00min
2 przesiadki
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
30 sty
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
28h 55min
2 przesiadki
BSL12:25Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
29 sty
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
20h 15min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
23h 40min
2 przesiadki
BSL09:15Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
31 sty
BSL01:20Bazylea EuroAirport Swiss
40h 10min
2 przesiadki
WAW17:30Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW11:20Warszawa Lotnisko Chopina
17h 55min
2 przesiadki
BSL05:15Bazylea EuroAirport Swiss

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Bazylea – Warszawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Bazylea – Warszawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 165 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,2

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
easyJet
CenaOd 212 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0

Loty Wizz Air: Bazylea – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Bazylea – Warszawa
Wizz Air
24 mar
BSL16:50Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
31 mar
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
BSL03:55Bazylea EuroAirport Swiss
Wizz Air
31 mar
BSL04:30Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 kwi
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
BSL03:55Bazylea EuroAirport Swiss
Wizz Air
31 mar
BSL04:30Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 kwi
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
BSL03:55Bazylea EuroAirport Swiss

Loty Austrian Airlines: Bazylea – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Bazylea – Warszawa
Austrian Airlines
31 sty
BSL04:50Bazylea EuroAirport Swiss
9h 30min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
10h 55min
1 przesiadka
BSL14:05Bazylea EuroAirport Swiss
Austrian Airlines
28 sty
BSL14:45Bazylea EuroAirport Swiss
13h 50min
1 przesiadka
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
30 sty
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
10h 55min
1 przesiadka
BSL14:05Bazylea EuroAirport Swiss

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Bazylea – Warszawa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Bazylea – Warszawa, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: easyJet i Wizz Air.

  • Bazylea – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Bazylea – Warszawa wynosi ok. 1089,8 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 1h 55min.


Alternatywne trasy Bazylea-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Zurych - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena372 zł
Loty Genewa - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena344 zł
Loty Zurych - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena431 zł
Loty Genewa - Kraków
Najkrótszy czas lotu9h 10min
Najniższa cena320 zł
Loty Zurych - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena703 zł
Loty Zurych - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena463 zł
Loty Zurych - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena439 zł
Loty Bazylea - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena288 zł
Loty Zurych - Katowice
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena515 zł
Loty Bazylea - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena376 zł
Loty Zurych - Poznań
Najkrótszy czas lotu4h 15min
Najniższa cena615 zł
Loty Bazylea - Katowice
Najkrótszy czas lotu21h 30min
Najniższa cena388 zł

Loty podobne do tych na trasie Bazylea – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Bazylea – Warszawa