Cheap flights z Bari do Gdańsk from 251 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 12.12
pon. 19.12

Informacje o trasie Gdańsk-Bari

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bari-Gdańsk

Znaleziono najlepszą cenę

251 zł

Najkrótszy czas lotu

6h 55min

Loty bezpośrednie

Brak

Gdańsk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Bari - Gdańsk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 251 zł. Najlepsza oferta na lot Bari - Gdańsk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 969 zł.
Najszybszy lot Bari-Gdańsk zajmuje 6h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Bari-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Bari Palese - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Bari - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Bari – Gdańsk jest najtańsza?

Bari Palese - Gdańsk Rębiechowo. Wybierz trasę Bari Palese - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bari - Gdańsk.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bari - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bari - Gdańsk, zmieniając zakładki
Ryanair
31 gru
BRI07:20Bari Palese
8h 25min
1 przesiadka
GDN15:45Gdańsk Rębiechowo
7 sty
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
6h 20min
1 przesiadka
BRI11:15Bari Palese
1 007 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 gru
BRI14:05Bari Palese
23h 35min
3 przesiadki
GDN13:40Gdańsk Rębiechowo
7 sty
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
6h 20min
1 przesiadka
BRI11:15Bari Palese
1 102 zł
Znajdź podobne
Ryanair
31 gru
BRI01:35Bari Palese
14h 00min
2 przesiadki
GDN15:35Gdańsk Rębiechowo
7 sty
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
6h 20min
1 przesiadka
BRI11:15Bari Palese
1 030 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 gru
BRI14:05Bari Palese
23h 35min
3 przesiadki
GDN13:40Gdańsk Rębiechowo
7 sty
GDN01:35Gdańsk Rębiechowo
9h 40min
2 przesiadki
BRI11:15Bari Palese
1 236 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Bari - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bari – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
12 gru
BRI00:50Bari Palese
18h 15min
1 przesiadka
GDN19:05Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
12 gru
BRI08:35Bari Palese
24h 00min
2 przesiadki
GDN08:35Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
3 sty
BRI18:00Bari Palese
12h 10min
2 przesiadki
GDN06:10Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Bari – Gdańsk

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Bari – Gdańsk
Ryanair
16 gru
BRI02:25Bari Palese
6h 55min
1 przesiadka
GDN09:20Gdańsk Rębiechowo
27 gru
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo
19h 05min
2 przesiadki
BRI10:10Bari Palese
Ryanair
16 gru
BRI15:50Bari Palese
21h 15min
2 przesiadki
GDN13:05Gdańsk Rębiechowo
27 gru
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo
19h 05min
2 przesiadki
BRI10:10Bari Palese
Ryanair
16 gru
BRI02:25Bari Palese
6h 55min
1 przesiadka
GDN09:20Gdańsk Rębiechowo
27 gru
GDN04:00Gdańsk Rębiechowo
12h 25min
1 przesiadka
BRI16:25Bari Palese

Loty Ryanair: Bari – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Bari – Gdańsk
Ryanair
16 gru
BRI02:25Bari Palese
6h 55min
1 przesiadka
GDN09:20Gdańsk Rębiechowo
27 gru
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo
19h 05min
2 przesiadki
BRI10:10Bari Palese
Ryanair
16 gru
BRI15:50Bari Palese
21h 15min
2 przesiadki
GDN13:05Gdańsk Rębiechowo
27 gru
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo
19h 05min
2 przesiadki
BRI10:10Bari Palese
Ryanair
16 gru
BRI02:25Bari Palese
6h 55min
1 przesiadka
GDN09:20Gdańsk Rębiechowo
27 gru
GDN04:00Gdańsk Rębiechowo
12h 25min
1 przesiadka
BRI16:25Bari Palese

  • Bari Palese – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Bari Palese – Gdańsk Rębiechowo wynosi 1476,9 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 8h 25min.


Alternatywne trasy Bari-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bari - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena184 zł
Loty Bari - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena224 zł
Loty Brindisi - Kraków
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena470 zł
Loty Bari - Katowice
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena600 zł

Loty podobne do tych na trasie Bari – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Bari – Gdańsk

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Gdańsk jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Bari – Gdańsk i oszczędzisz czas i pieniądze.

Loty na trasie Bari – Gdańsk z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Bari – Gdańsk, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Bari – Gdańsk. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.