Tanie loty na trasie Austria – Katowice od 52 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Katowice-Austria

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Austria-Katowice
Najkrótszy czas lotu24h 20minNajszybszy lot Austria-Katowice zajmuje 24h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Austria-Katowice. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wiedeń-Schwechat - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.
Katowice — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Jak znaleźć najtańsze loty Austria - Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Austria – Katowice jest najtańsza?

Wiedeń-Schwechat - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Wiedeń-Schwechat - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Austria - Katowice.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Austria - Katowice

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Austria - Katowice, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
30 sty
VIE06:15Wiedeń-Schwechat
6h 00min
1 przesiadka
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
6 lut
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
12h 00min
1 przesiadka
VIE17:55Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
2 lut
VIE12:15Wiedeń-Schwechat
24h 20min
1 przesiadka
KTW12:35Katowice-Pyrzowice
4 lut
KTW17:10Katowice-Pyrzowice
12h 20min
1 przesiadka
VIE05:30Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
30 sty
VIE06:15Wiedeń-Schwechat
6h 00min
1 przesiadka
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
6 lut
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
28h 50min
2 przesiadki
VIE10:45Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
2 lut
VIE08:10Wiedeń-Schwechat
28h 25min
2 przesiadki
KTW12:35Katowice-Pyrzowice
4 lut
KTW17:10Katowice-Pyrzowice
12h 20min
1 przesiadka
VIE05:30Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
11 lut
VIE09:45Wiedeń-Schwechat
8h 55min
1 przesiadka
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
13 lut
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
35h 25min
2 przesiadki
VIE17:20Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
2 lut
VIE08:10Wiedeń-Schwechat
28h 25min
2 przesiadki
KTW12:35Katowice-Pyrzowice
4 lut
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
28h 30min
2 przesiadki
VIE06:30Wiedeń-Schwechat

Znajdź najtańsze oferty lotów Austria - Katowice w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Austria – Katowice w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
30 sty
VIE06:15Wiedeń-Schwechat
6h 00min
1 przesiadka
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
29 sty
VIE01:35Wiedeń-Schwechat
41h 10min
2 przesiadki
KTW18:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
19 lut
VIE12:15Wiedeń-Schwechat
21h 10min
1 przesiadka
KTW09:25Katowice-Pyrzowice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Austria – Katowice

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Austria – Katowice
Kilka linii lotniczych
30 sty
VIE06:15Wiedeń-Schwechat
6h 00min
1 przesiadka
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
6 lut
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
12h 00min
1 przesiadka
VIE17:55Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
30 sty
VIE06:15Wiedeń-Schwechat
6h 00min
1 przesiadka
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
6 lut
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
28h 50min
2 przesiadki
VIE10:45Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
30 sty
VIE06:15Wiedeń-Schwechat
11h 05min
2 przesiadki
KTW17:20Katowice-Pyrzowice
6 lut
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
35h 25min
2 przesiadki
VIE17:20Wiedeń-Schwechat

Alternatywne trasy Austria-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wiedeń - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena40 zł
Loty Wiedeń - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena128 zł
Loty Wiedeń - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena116 zł
Loty Wiedeń - Poznań
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena187 zł
Loty Salzburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena359 zł
Loty Wiedeń - Wrocław
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena128 zł
Loty Linz - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena889 zł
Loty Graz - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena1 009 zł
Loty Innsbruck - Kraków
Najkrótszy czas lotu19h 00min
Najniższa cena582 zł
Loty Wiedeń - Łódź
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena618 zł
Loty Graz - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena981 zł
Loty Salzburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena255 zł

Loty podobne do tych na trasie Austria – Katowice

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Austria – Katowice