Tanie loty na trasie Arabia Saudyjska – Kraków od 1 382 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 4.7
pon 11.7

Informacje o trasie Kraków-Arabia Saudyjska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Arabia Saudyjska-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

1 400 zł

Najkrótszy czas lotu

21h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Arabia Saudyjska - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 400 zł. Najlepsza oferta na lot Arabia Saudyjska - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 16 679 zł.
Najszybszy lot Arabia Saudyjska-Kraków zajmuje 21h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Arabia Saudyjska-Kraków. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gassim - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Rijad King Khaled Intl - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Dżudda King Abdulaziz Intl - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Arabia Saudyjska - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Arabia Saudyjska – Kraków jest najtańsza?

Rijad King Khaled Intl - Kraków Balice

Wybierz trasę Rijad King Khaled Intl - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Arabia Saudyjska - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Arabia Saudyjska - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Arabia Saudyjska - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
5 paź
DMM16:40Ad-Dammam King Fahad Intl
28h 15min
1 przesiadka
KRK20:55Kraków Balice
17 paź
KRK03:25Kraków Balice
9h 00min
1 przesiadka
DMM12:25Ad-Dammam King Fahad Intl
1 382 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 paź
DMM16:40Ad-Dammam King Fahad Intl
23h 50min
2 przesiadki
KRK16:30Kraków Balice
17 paź
KRK03:25Kraków Balice
9h 00min
1 przesiadka
DMM12:25Ad-Dammam King Fahad Intl
1 466 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
4 paź
RUH21:55Rijad King Khaled Intl
17h 30min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
17 paź
KRK02:00Kraków Balice
12h 55min
1 przesiadka
RUH14:55Rijad King Khaled Intl
3 155 zł
Znajdź podobne
flydubai
28 lip
JED03:50Dżudda King Abdulaziz Intl
28h 45min
1 przesiadka
KRK08:35Kraków Balice
2 sie
KRK08:35Kraków Balice
20h 40min
1 przesiadka
JED05:15Dżudda King Abdulaziz Intl
3 341 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 paź
DMM16:40Ad-Dammam King Fahad Intl
23h 50min
2 przesiadki
KRK16:30Kraków Balice
17 paź
KRK01:35Kraków Balice
10h 50min
2 przesiadki
DMM12:25Ad-Dammam King Fahad Intl
1 657 zł
Znajdź podobne
Duże linie lotnicze
3 sie
DMM02:30Ad-Dammam King Fahad Intl
14h 15min
2 przesiadki
KRK16:45Kraków Balice
16 sie
KRK22:00Kraków Balice
12h 50min
2 przesiadki
DMM10:50Ad-Dammam King Fahad Intl
4 341 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Arabia Saudyjska - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Arabia Saudyjska – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
29 lip
DMM22:50Ad-Dammam King Fahad Intl
31h 25min
2 przesiadki
KRK06:15Kraków Balice
1 400 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 sie
JED23:45Dżudda King Abdulaziz Intl
15h 00min
2 przesiadki
KRK14:45Kraków Balice
1 400 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
30 lip
DMM19:40Ad-Dammam King Fahad Intl
11h 30min
1 przesiadka
KRK07:10Kraków Balice
2 910 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Arabia Saudyjska – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Arabia Saudyjska – Kraków
flydubai
7 lip
DMM08:20Ad-Dammam King Fahad Intl
24h 15min
1 przesiadka
KRK08:35Kraków Balice
13 lip
KRK08:35Kraków Balice
21h 45min
1 przesiadka
DMM06:20Ad-Dammam King Fahad Intl
3 754 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
RUH09:15Rijad King Khaled Intl
35h 30min
2 przesiadki
KRK20:45Kraków Balice
13 lip
KRK14:25Kraków Balice
16h 50min
2 przesiadki
RUH07:15Rijad King Khaled Intl
3 803 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lip
RUH08:30Rijad King Khaled Intl
20h 00min
2 przesiadki
KRK04:30Kraków Balice
10 lip
KRK08:35Kraków Balice
21h 50min
1 przesiadka
RUH06:25Rijad King Khaled Intl
3 839 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lip
RUH01:10Rijad King Khaled Intl
17h 15min
1 przesiadka
KRK18:25Kraków Balice
13 lip
KRK06:40Kraków Balice
16h 30min
2 przesiadki
RUH23:10Rijad King Khaled Intl
3 843 zł
Znajdź podobne
flydubai
4 lip
RUH09:15Rijad King Khaled Intl
23h 20min
1 przesiadka
KRK08:35Kraków Balice
10 lip
KRK08:35Kraków Balice
19h 15min
1 przesiadka
RUH03:50Rijad King Khaled Intl
4 550 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lip
RUH05:50Rijad King Khaled Intl
14h 55min
2 przesiadki
KRK20:45Kraków Balice
10 lip
KRK08:35Kraków Balice
21h 50min
1 przesiadka
RUH06:25Rijad King Khaled Intl
3 901 zł
Znajdź podobne

Loty flydubai: Arabia Saudyjska – Kraków

Nasze najlepsze oferty flydubai na lot Arabia Saudyjska – Kraków
flydubai
28 lip
JED03:50Dżudda King Abdulaziz Intl
28h 45min
1 przesiadka
KRK08:35Kraków Balice
2 sie
KRK08:35Kraków Balice
20h 40min
1 przesiadka
JED05:15Dżudda King Abdulaziz Intl
3 341 zł
Znajdź podobne
flydubai
4 sie
RUH17:10Rijad King Khaled Intl
15h 25min
1 przesiadka
KRK08:35Kraków Balice
27 sie
KRK08:35Kraków Balice
30h 40min
1 przesiadka
RUH15:15Rijad King Khaled Intl
3 390 zł
Znajdź podobne
flydubai
2 sie
RUH05:50Rijad King Khaled Intl
26h 45min
1 przesiadka
KRK08:35Kraków Balice
16 sie
KRK08:35Kraków Balice
19h 15min
1 przesiadka
RUH03:50Rijad King Khaled Intl
3 474 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Arabia Saudyjska – Kraków

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Arabia Saudyjska – Kraków
Lufthansa
4 paź
RUH21:55Rijad King Khaled Intl
17h 30min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
17 paź
KRK02:00Kraków Balice
12h 55min
1 przesiadka
RUH14:55Rijad King Khaled Intl
3 155 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
4 paź
RUH21:55Rijad King Khaled Intl
15h 00min
2 przesiadki
KRK12:55Kraków Balice
17 paź
KRK02:00Kraków Balice
12h 55min
1 przesiadka
RUH14:55Rijad King Khaled Intl
3 443 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Arabia Saudyjska – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Arabia Saudyjska – Kraków Balice, takie jak Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Arabia Saudyjska-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rijad - Warszawa
Najkrótszy czas lotu9h 10min
Najniższa cena2 030 zł
Loty Ad-Dammam - Warszawa
Najkrótszy czas lotu11h 45min
Najniższa cena3 155 zł
Loty Rijad - Kraków
Najkrótszy czas lotu21h 05min
Najniższa cena2 417 zł
Loty Ad-Dammam - Kraków
Najkrótszy czas lotu24h 15min
Najniższa cena3 239 zł

Loty podobne do tych na trasie Arabia Saudyjska – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Arabia Saudyjska – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Arabia Saudyjska – Kraków. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Wszystkie wyszukiwania lotów Arabia Saudyjska – Kraków na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Arabia Saudyjska – Kraków. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Arabia Saudyjska – Kraków, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.