Tanie loty na trasie Ameryka Północna – Wrocław od 766 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Wrocław-Ameryka Północna

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Ameryka Północna-Wrocław
Najkrótszy czas lotu9h 50minNajszybszy lot Ameryka Północna-Wrocław zajmuje 9h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Ameryka Północna-Wrocław. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Atlanta - Hartsfield-Jackson - Lotnisko Wrocław-Strachowice, Lotnisko Nowy Jork-JFK - Lotnisko Wrocław-Strachowice i Lotnisko Newark - Lotnisko Wrocław-Strachowice.
Wrocław — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Jak znaleźć najtańsze loty Ameryka Północna - Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Ameryka Północna – Wrocław?

Lufthansa

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Ameryka Północna-Wrocław.

Która trasa podróży Ameryka Północna – Wrocław jest najtańsza?

Newark - Wrocław-Strachowice

Wybierz trasę Newark - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Ameryka Północna - Wrocław.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Ameryka Północna - Wrocław

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Ameryka Północna - Wrocław, zmieniając zakładki
SAS
23 kwi
EWR14:55Newark
12h 55min
2 przesiadki
WRO03:50Wrocław-Strachowice
5 maj
WRO09:00Wrocław-Strachowice
30h 15min
2 przesiadki
EWR15:15Newark
1 595 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 lut
EWR18:40Newark
18h 30min
2 przesiadki
WRO13:10Wrocław-Strachowice
24 lut
WRO07:45Wrocław-Strachowice
32h 45min
2 przesiadki
EWR16:30Newark
1 599 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 lut
EWR15:50Newark
9h 50min
1 przesiadka
WRO01:40Wrocław-Strachowice
21 mar
WRO09:15Wrocław-Strachowice
11h 50min
1 przesiadka
EWR21:05Newark
1 761 zł
Znajdź podobne
SWISS
6 mar
JFK16:05Nowy Jork-JFK
10h 45min
1 przesiadka
WRO02:50Wrocław-Strachowice
14 mar
WRO10:30Wrocław-Strachowice
28h 30min
1 przesiadka
JFK15:00Nowy Jork-JFK
1 769 zł
Znajdź podobne
LOT
12 lut
JFK17:40Nowy Jork-JFK
31h 15min
1 przesiadka
WRO00:55Wrocław-Strachowice
19 lut
WRO00:30Wrocław-Strachowice
21h 00min
1 przesiadka
JFK21:30Nowy Jork-JFK
1 809 zł
Znajdź podobne
Delta
27 lut
JFK14:45Nowy Jork-JFK
11h 55min
1 przesiadka
WRO02:40Wrocław-Strachowice
21 mar
WRO10:10Wrocław-Strachowice
31h 40min
1 przesiadka
JFK17:50Nowy Jork-JFK
1 845 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Ameryka Północna - Wrocław w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Ameryka Północna – Wrocław w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i SAS.
Kilka linii lotniczych
23 lut
EWR18:40Newark
42h 25min
3 przesiadki
WRO13:05Wrocław-Strachowice
SAS
12 cze
EWR19:30Newark
30h 55min
1 przesiadka
WRO02:25Wrocław-Strachowice
1 523 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 mar
JFK15:25Nowy Jork-JFK
22h 40min
3 przesiadki
WRO14:05Wrocław-Strachowice
1 583 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Ameryka Północna – Wrocław

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Ameryka Północna – Wrocław
Lufthansa
26 sty
MIA09:45Miami
15h 55min
2 przesiadki
WRO01:40Wrocław-Strachowice
2 lut
WRO08:15Wrocław-Strachowice
33h 55min
1 przesiadka
MIA18:10Miami
1 801 zł
Znajdź podobne
LOT
24 sty
ORD16:40Chicago-O’Hare
13h 00min
1 przesiadka
WRO05:40Wrocław-Strachowice
4 lut
WRO07:45Wrocław-Strachowice
13h 45min
1 przesiadka
ORD21:30Chicago-O’Hare
1 892 zł
Znajdź podobne
Delta
26 sty
MIA09:30Miami
41h 10min
2 przesiadki
WRO02:40Wrocław-Strachowice
2 lut
WRO09:10Wrocław-Strachowice
34h 31min
2 przesiadki
MIA19:41Miami
1 900 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 sty
ORD17:15Chicago-O’Hare
17h 30min
2 przesiadki
WRO10:45Wrocław-Strachowice
4 lut
WRO02:00Wrocław-Strachowice
20h 30min
2 przesiadki
ORD22:30Chicago-O’Hare
2 341 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 sty
MIA13:55Miami
11h 45min
1 przesiadka
WRO01:40Wrocław-Strachowice
2 lut
WRO08:15Wrocław-Strachowice
33h 55min
1 przesiadka
MIA18:10Miami
1 825 zł
Znajdź podobne
LOT
23 sty
ORD16:40Chicago-O’Hare
19h 30min
2 przesiadki
WRO12:10Wrocław-Strachowice
23 lut
WRO07:45Wrocław-Strachowice
13h 45min
1 przesiadka
ORD21:30Chicago-O’Hare
1 980 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Ameryka Północna – Wrocław

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Ameryka Północna – Wrocław z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 2 362 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 2 989 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Lufthansa: Ameryka Północna – Wrocław

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Ameryka Północna – Wrocław
Lufthansa
24 lut
EWR15:50Newark
9h 50min
1 przesiadka
WRO01:40Wrocław-Strachowice
21 mar
WRO09:15Wrocław-Strachowice
11h 50min
1 przesiadka
EWR21:05Newark
1 761 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
14 mar
EWR17:50Newark
20h 35min
1 przesiadka
WRO14:25Wrocław-Strachowice
26 mar
WRO02:05Wrocław-Strachowice
19h 00min
1 przesiadka
EWR21:05Newark
1 765 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 lut
EWR15:50Newark
9h 50min
1 przesiadka
WRO01:40Wrocław-Strachowice
21 mar
WRO09:15Wrocław-Strachowice
11h 50min
1 przesiadka
EWR21:05Newark
1 773 zł
Znajdź podobne

Loty SAS: Ameryka Północna – Wrocław

Nasze najlepsze oferty SAS na lot Ameryka Północna – Wrocław
SAS
23 kwi
EWR14:55Newark
12h 55min
2 przesiadki
WRO03:50Wrocław-Strachowice
5 maj
WRO09:00Wrocław-Strachowice
30h 15min
2 przesiadki
EWR15:15Newark
1 595 zł
Znajdź podobne
SAS
23 kwi
EWR14:55Newark
12h 55min
2 przesiadki
WRO03:50Wrocław-Strachowice
5 maj
WRO09:00Wrocław-Strachowice
31h 55min
1 przesiadka
EWR16:55Newark
1 619 zł
Znajdź podobne
SAS
23 kwi
EWR13:35Newark
14h 15min
1 przesiadka
WRO03:50Wrocław-Strachowice
5 maj
WRO09:00Wrocław-Strachowice
31h 55min
1 przesiadka
EWR16:55Newark
1 634 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Ameryka Północna – Wrocław-Strachowice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Ameryka Północna – Wrocław-Strachowice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Ameryka Północna-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Nowy Jork - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena1 230 zł
Loty Chicago - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena1 226 zł
Loty Los Angeles - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena1 666 zł
Loty Chicago - Kraków
Najkrótszy czas lotu9h 05min
Najniższa cena1 583 zł
Loty Nowy Jork - Kraków
Najkrótszy czas lotu11h 05min
Najniższa cena1 587 zł
Loty Nowy Jork - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu14h 40min
Najniższa cena1 757 zł
Loty Atlanta - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena1 785 zł
Loty Toronto - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena1 968 zł
Loty Miami - Warszawa
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena1 452 zł
Loty Waszyngton - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena1 666 zł
Loty Dallas - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 21min
Najniższa cena1 829 zł
Loty San Francisco - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 05min
Najniższa cena1 781 zł

Loty podobne do tych na trasie Ameryka Północna – Wrocław

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Ameryka Północna – Wrocław