Znajdź tanie loty do Aleksandria

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 6.12
wt. 13.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Aleksandria

Informacje o cenach lotów do Aleksandria, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

604 zł

Najlepsza cena w obie strony

1 212 zł

Najkrótszy czas lotu

7h 10min

Obsługiwany przez

3 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Aleksandria w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 604 zł (Warszawa Chopina – Aleksandria Borg El Arab).
Najlepsza cena za lot Polska – Aleksandria w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 1 212 zł (Warszawa Chopina – Aleksandria Borg El Arab).
Najkrótszy lot Polska – Aleksandria trwa 7h 10min (Warszawa Chopina – Aleksandria Borg El Arab).
Aleksandria – loty do tego miejsca wykonywane są przez 3 linie lotnicze i są to Turkish Airlines, flydubai oraz Wizz Air.

Aleksandria – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Aleksandria, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Aleksandria najtaniej?

Zazwyczaj Maj to najtańszy miesiąc na lot Polska - Aleksandria. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 973 zł. Nasze dane pokazują, że Luty to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Aleksandria. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 1 397 zł.

Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Aleksandria są najtańsze?

Najtańszy dzień na lot Polska - Aleksandria to niedziela. Podróżujący do miasta Aleksandria w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 1 483 zł. Z drugiej strony, wtorek to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 2 635 zł.

Jak długo trwa lot do miasta Aleksandria?

Czas przelotu na trasie Polska – Aleksandria jest różny, ale jeśli Twoje miejsce wylotu to Warszawa Chopina i lecisz na Aleksandria Borg El Arab (jedna z najpopularniejszych tras), wówczas czas trwania lotu wynosi średnio 14h 35min. Inna popularna trasa w przypadku połączenia Polska – Aleksandria obejmuje wylot z portu Kraków Balice na Aleksandria Borg El Arab, co zajmie około 16h 25min. Pamiętaj, że przesiadki lub opóźnienia mogą wydłużyć czas podróży.

Najtańsze loty do miasta Aleksandria

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Aleksandria
Lotnisko Warszawa Chopina
Aleksandria

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Aleksandria

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Aleksandria (HBE)

Ceny lotów Warszawa - Aleksandria są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Aleksandria Borg El Arab. Średnia cena wynosi 1 859 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - ALEKSANDRIAMaj48% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Aleksandria kosztują średnio 973 zł w miesiącu Maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - ALEKSANDRIALipiec37% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Aleksandria to 2 554 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - ALEKSANDRIALuty564% więcej wyszukiwańW miesiącu Luty najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Aleksandria.

Aleksandria — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Aleksandria znalezione na momondo.
Wizz Air
11 sty
WAW12:45Warszawa Chopina
15h 25min
1 przesiadka
HBE04:10Aleksandria Borg El Arab
19 sty
HBE05:50Aleksandria Borg El Arab
13h 20min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Chopina
1 212 zł
Znajdź podobne
Wizz Air
11 sty
WAW12:45Warszawa Chopina
15h 25min
1 przesiadka
HBE04:10Aleksandria Borg El Arab
22 sty
HBE05:50Aleksandria Borg El Arab
13h 20min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Chopina
1 243 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 sty
WAW11:05Warszawa Chopina
17h 05min
2 przesiadki
HBE04:10Aleksandria Borg El Arab
19 sty
HBE05:50Aleksandria Borg El Arab
13h 20min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Chopina
1 338 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 sty
WAW12:30Warszawa Chopina
16h 05min
2 przesiadki
HBE04:35Aleksandria Borg El Arab
19 sty
HBE05:50Aleksandria Borg El Arab
13h 20min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Chopina
1 370 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 sty
WAW12:45Warszawa Chopina
15h 25min
1 przesiadka
HBE04:10Aleksandria Borg El Arab
21 sty
HBE06:10Aleksandria Borg El Arab
11h 50min
1 przesiadka
WAW18:00Warszawa Chopina
1 419 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
1 mar
WAW13:40Warszawa Chopina
21h 20min
1 przesiadka
HBE11:00Aleksandria Borg El Arab
10 mar
HBE22:40Aleksandria Borg El Arab
5h 55min
1 przesiadka
WAW04:35Warszawa Chopina
1 568 zł
Znajdź podobne

Aleksandria – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Aleksandria w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Turkish Airlines i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
10 sty
WAW17:40Warszawa Chopina
34h 30min
2 przesiadki
HBE04:10Aleksandria Borg El Arab
Wizz Air
10 sty
KRK01:35Kraków Balice
23h 40min
2 przesiadki
HBE01:15Aleksandria Borg El Arab
Wizz Air
10 sty
KRK03:20Kraków Balice
21h 55min
1 przesiadka
HBE01:15Aleksandria Borg El Arab

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Aleksandria

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Aleksandria)

Które linie latają do miasta Aleksandria?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Aleksandria

Które linie latają do miasta Aleksandria?

Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Aleksandria, jednak największą popularnością wśród innych osób cieszą się Turkish Airlines i Aegean Airlines. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Aleksandria, jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.

Loty Turkish Airlines do miasta Aleksandria

Turkish Airlines to popularny wybór wśród podróżujących, których interesuje Aleksandria. Linie te obsługują 7 lotów tygodniowo, najczęściej na trasie Stambuł – Aleksandria. Ceny biletów Turkish Airlines zależeć będą od daty i miejsca wylotu. Innym osobom udało się znaleźć na momondo oferty już za 1 391 zł (wylot: Warszawa Chopina). Linia Turkish Airlines uzyskała ocenę 8,0/10 na podstawie 158 opinii.


Aleksandria — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Aleksandria
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena1 225 zł
Loty Kraków - Aleksandria
Najkrótszy czas lotu19h 30min
Najniższa cena2 104 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Aleksandria


Loty do innych miast: Egipt

Aleksandria to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Aleksandria). Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty do miasta Aleksandria z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów do miasta Aleksandria, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów do miasta Aleksandria, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.