Tanie loty na trasie Warszawa – Aleksandria od 1 263 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 1.2
wt 8.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Aleksandria-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Aleksandria
Znaleziono najlepszą cenę6 115 złNajlepsza cena za lot Warszawa – Aleksandria znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 6 115 zł
Najkrótszy czas lotu10h 05minNajszybszy lot Warszawa-Aleksandria zajmuje 10h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Aleksandria. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Aleksandria Borg El Arab.
Aleksandria — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Aleksandria: Aleksandria Borg El Arab (HBE)

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Aleksandria?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa – Aleksandria są najtańsze?

Październik

Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Aleksandria to Październik. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Warszawa – Aleksandria są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Warszawa – Aleksandria są najtańsze?

po południu

Loty Warszawa - Aleksandria są około 42% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Aleksandria?

Turkish Airlines

Turkish Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Warszawa-Aleksandria.

Która trasa podróży Warszawa – Aleksandria jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Aleksandria Borg El Arab

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Aleksandria Borg El Arab, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Aleksandria.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Aleksandria

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Aleksandria, zmieniając zakładki
Turkish Airlines
16 mar
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
HBE03:30Aleksandria Borg El Arab
23 mar
HBE23:35Aleksandria Borg El Arab
5h 40min
1 przesiadka
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 263 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 mar
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
28h 10min
2 przesiadki
HBE15:10Aleksandria Borg El Arab
23 mar
HBE22:40Aleksandria Borg El Arab
36h 50min
2 przesiadki
WAW11:30Warszawa Lotnisko Chopina
1 517 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
4 mar
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
6h 10min
1 przesiadka
HBE20:40Aleksandria Borg El Arab
6 mar
HBE22:35Aleksandria Borg El Arab
5h 40min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 308 zł
Znajdź podobne
flydubai
4 mar
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
23h 55min
1 przesiadka
HBE16:10Aleksandria Borg El Arab
7 mar
HBE18:10Aleksandria Borg El Arab
21h 45min
1 przesiadka
WAW15:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 861 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
26 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
22h 15min
1 przesiadka
HBE02:30Aleksandria Borg El Arab
4 mar
HBE22:35Aleksandria Borg El Arab
5h 40min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 353 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 mar
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
37h 15min
2 przesiadki
HBE14:10Aleksandria Borg El Arab
6 mar
HBE22:35Aleksandria Borg El Arab
14h 35min
3 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 639 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Aleksandria

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Aleksandria
Kilka linii lotniczych
1 lut
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
27h 40min
2 przesiadki
HBE14:10Aleksandria Borg El Arab
27 lut
HBE02:00Aleksandria Borg El Arab
35h 10min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 333 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
1 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 40min
1 przesiadka
HBE20:40Aleksandria Borg El Arab
27 lut
HBE04:30Aleksandria Borg El Arab
9h 35min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 390 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
2 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
HBE02:30Aleksandria Borg El Arab
6 lut
HBE04:30Aleksandria Borg El Arab
23h 45min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 496 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lut
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
27h 40min
2 przesiadki
HBE14:10Aleksandria Borg El Arab
26 lut
HBE22:35Aleksandria Borg El Arab
31h 40min
2 przesiadki
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 512 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lut
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
27h 40min
2 przesiadki
HBE14:10Aleksandria Borg El Arab
27 lut
HBE02:00Aleksandria Borg El Arab
11h 10min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 688 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lut
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
31h 55min
2 przesiadki
HBE20:40Aleksandria Borg El Arab
6 lut
HBE04:30Aleksandria Borg El Arab
14h 40min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 081 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Aleksandria

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Aleksandria z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Turkish Airlines
CenaOd 1 304 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2

Loty Turkish Airlines: Warszawa – Aleksandria

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Warszawa – Aleksandria
Turkish Airlines
16 mar
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
HBE03:30Aleksandria Borg El Arab
23 mar
HBE23:35Aleksandria Borg El Arab
5h 40min
1 przesiadka
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 263 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
4 mar
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
6h 10min
1 przesiadka
HBE20:40Aleksandria Borg El Arab
6 mar
HBE22:35Aleksandria Borg El Arab
5h 40min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 308 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
26 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
22h 15min
1 przesiadka
HBE02:30Aleksandria Borg El Arab
4 mar
HBE22:35Aleksandria Borg El Arab
5h 40min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 353 zł
Znajdź podobne

Loty flydubai: Warszawa – Aleksandria

Nasze najlepsze oferty flydubai na lot Warszawa – Aleksandria
flydubai
4 mar
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
23h 55min
1 przesiadka
HBE16:10Aleksandria Borg El Arab
7 mar
HBE18:10Aleksandria Borg El Arab
21h 45min
1 przesiadka
WAW15:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 861 zł
Znajdź podobne
flydubai
13 lut
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
23h 55min
1 przesiadka
HBE16:10Aleksandria Borg El Arab
11 mar
HBE18:10Aleksandria Borg El Arab
21h 45min
1 przesiadka
WAW15:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 882 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Aleksandria Borg El Arab oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Aleksandria Borg El Arab, takie jak Turkish Airlines i Aegean Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Warszawa – Aleksandria Borg El Arab – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Warszawa – Aleksandria Borg El Arab zajmuje ok. 2445,4 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 6h 10min.


Alternatywne trasy Warszawa-Aleksandria

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kair
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena997 zł
Loty Warszawa - Hurghada
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena634 zł
Loty Katowice - Hurghada
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena605 zł
Loty Warszawa - Szarm el-Szejk
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena531 zł
Loty Kraków - Hurghada
Najkrótszy czas lotu11h 25min
Najniższa cena834 zł
Loty Wrocław - Kair
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena1 230 zł
Loty Kraków - Szarm el-Szejk
Najkrótszy czas lotu16h 40min
Najniższa cena482 zł
Loty Warszawa - Marsa Alam
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena1 010 zł
Loty Kraków - Kair
Najkrótszy czas lotu26h 25min
Najniższa cena1 067 zł
Loty Gdańsk - Hurghada
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena1 030 zł
Loty Gdańsk - Kair
Najkrótszy czas lotu19h 35min
Najniższa cena1 361 zł
Loty Katowice - Kair
Najkrótszy czas lotu25h 30min
Najniższa cena1 525 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Aleksandria

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Aleksandria

Loty do innych miast: Egipt

Aleksandria to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju