Tanie loty na trasie Abu Zabi – Kraków od 131 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Kraków-Abu Zabi

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Abu Zabi-Kraków
Najkrótszy czas lotu12h 35minNajszybszy lot Abu Zabi-Kraków zajmuje 12h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Abu Zabi-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Abu Zabi Abu Dhabi Intl - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Abu Zabi - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Abu Zabi – Kraków jest najtańsza?

Abu Zabi Abu Dhabi Intl - Kraków Balice

Wybierz trasę Abu Zabi Abu Dhabi Intl - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Abu Zabi - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Abu Zabi - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Abu Zabi - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 cze
AUH16:50Abu Zabi Abu Dhabi Intl
50h 45min
2 przesiadki
KRK19:35Kraków Balice
14 cze
KRK05:00Kraków Balice
11h 10min
2 przesiadki
AUH16:10Abu Zabi Abu Dhabi Intl
1 396 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 cze
AUH03:10Abu Zabi Abu Dhabi Intl
18h 45min
1 przesiadka
KRK21:55Kraków Balice
14 cze
KRK02:30Kraków Balice
39h 00min
2 przesiadki
AUH17:30Abu Zabi Abu Dhabi Intl
1 769 zł
Znajdź podobne
KLM
9 cze
AUH22:05Abu Zabi Abu Dhabi Intl
22h 20min
1 przesiadka
KRK20:25Kraków Balice
14 cze
KRK02:35Kraków Balice
10h 15min
1 przesiadka
AUH12:50Abu Zabi Abu Dhabi Intl
3 677 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 cze
AUH03:10Abu Zabi Abu Dhabi Intl
32h 25min
2 przesiadki
KRK11:35Kraków Balice
14 cze
KRK18:15Kraków Balice
23h 15min
3 przesiadki
AUH17:30Abu Zabi Abu Dhabi Intl
1 924 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 cze
AUH21:40Abu Zabi Abu Dhabi Intl
11h 55min
2 przesiadki
KRK09:35Kraków Balice
14 cze
KRK02:30Kraków Balice
39h 00min
2 przesiadki
AUH17:30Abu Zabi Abu Dhabi Intl
2 337 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 cze
AUH22:30Abu Zabi Abu Dhabi Intl
9h 05min
1 przesiadka
KRK07:35Kraków Balice
14 cze
KRK05:00Kraków Balice
11h 10min
2 przesiadki
AUH16:10Abu Zabi Abu Dhabi Intl
2 717 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Abu Zabi - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Abu Zabi – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
9 lut
AUH16:30Abu Zabi Abu Dhabi Intl
20h 00min
1 przesiadka
KRK12:30Kraków Balice
Wizz Air
29 mar
AUH17:45Abu Zabi Abu Dhabi Intl
21h 15min
2 przesiadki
KRK15:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
24 lut
AUH00:15Abu Zabi Abu Dhabi Intl
37h 45min
2 przesiadki
KRK14:00Kraków Balice

  • Abu Zabi Abu Dhabi Intl – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Abu Zabi Abu Dhabi Intl są od siebie oddalone o 4103,5 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 9h 05min.


Alternatywne trasy Abu Zabi-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Dubaj - Katowice
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena1 031 zł
Loty Dubaj - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena1 071 zł
Loty Dubaj - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 50min
Najniższa cena1 309 zł
Loty Szardża - Warszawa
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena1 968 zł
Loty Abu Zabi - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 45min
Najniższa cena1 309 zł
Loty Dubaj - Katowice
Najkrótszy czas lotu17h 30min
Najniższa cena3 729 zł
Loty Szardża - Kraków
Najkrótszy czas lotu30h 45min
Najniższa cena1 543 zł
Loty Dubaj - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 15min
Najniższa cena6 986 zł

Loty podobne do tych na trasie Abu Zabi – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Abu Zabi – Kraków