Wynajem samochodów z Thrifty na lotnisku Lotnisko Bordeaux-Mérignac

Szukaj ofert wypożyczalni Thrifty na lotnisku Lotnisko Bordeaux-Mérignac i porównuj je.

Bordeaux, Francja - Bordeaux-Mérignac (BOD)
14 gru — 21 gru
Bordeaux, Francja - Bordeaux-Mérignac (BOD)
czw. 14.12
Południe
czw. 21.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Thrifty na lotnisku Lotnisko Bordeaux-Mérignac

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe cars

129 zł - 472 zł

Wszystkie typy samochodów

129 zł - 472 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu małe car z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Bordeaux-Mérignac to Listopad, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 129 zł. 129 zł za dzień to 45% mniej niż średnia roczna cena (236 zł) za samochód małe car z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Bordeaux-Mérignac. Podczas gdy Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu małe car z wypożyczalni Thrifty w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bordeaux-Mérignac, najdroższy miesiąc to Maj. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu małe car z wypożyczalni Thrifty w zależności od dnia rezerwacji.


Wynajmij samochód z innych wypożyczalni na lotnisku Lotnisko Bordeaux-Mérignac

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Thrifty? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Lotnisko Bordeaux-Mérignac

Wypożyczalnie Thrifty w pobliżu Lotnisko Bordeaux-Mérignac

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Thrifty w pobliżu lotniska Lotnisko Bordeaux-Mérignac, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Thrifty w pobliżu Lotnisko Bordeaux-Mérignac

Wynajem samochodu w Thrifty na Lotnisko Bordeaux-Mérignac: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile kosztuje wynajem auta z Thrifty na lotnisku lotnisko Bordeaux-Mérignac?

Za wynajem samochodu z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Bordeaux-Mérignac zapłacisz średnio 212 zł za dzień. W zależności od danego miesiąca, czy typu samochodu, ceny sięgają nawet 235 zł/dzień. Można jednak znaleźć wyjątkowe oferty za 211 zł/dzień. Ceny za wypożyczenie samochodu z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Bordeaux-Mérignac zazwyczaj wahają się o około 11%.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Thrifty na lotnisku lotnisko Bordeaux-Mérignac?

Samochód typu Mini lub podobny jest typem samochodu, na którego wypożyczenie decyduje się 100% w Thrifty na lotnisku lotnisko Bordeaux-Mérignac. Koszt wynajęcia auta typu Mini od Thrifty na lotnisku lotnisko Bordeaux-Mérignac wynosi średnio 217 zł za dzień. Warto jednak pamiętać, że cena zależy od terminu podróży i wybranego auta.

Gdzie znajdę oddział Thrifty na lotnisku lotnisko Bordeaux-Mérignac?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Bordeaux-Mérignac, to najbliższy oddział Thrifty znajdziesz pod tym adresem: Aeroport De Merignac. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +33 825 00 24 00.

Czy Thrifty oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Bordeaux-Mérignac (BOD)?

Tak, Thrifty ma dostępną usługę odbioru z lotniska lotnisko Bordeaux-Mérignac (BOD).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Bordeaux)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.