Wynajem samochodów z Sixt na lotnisku Lotnisko Poznań Ławica

Szukaj ofert wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Poznań Ławica i porównuj je.

Poznań, Polska - Ławica (POZ)
9 gru — 16 gru
Poznań, Polska - Ławica (POZ)
sob. 9.12
Południe
sob. 16.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Poznań Ławica

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe cars

67 zł - 326 zł

Wszystkie typy samochodów

99 zł - 326 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu małe car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Poznań Ławica to Październik, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 67 zł. 67 zł za dzień to 48% mniej niż średnia roczna cena (129 zł) za samochód małe car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Poznań Ławica. Podczas gdy Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu małe car z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Poznań Ławica, najdroższy miesiąc to Luty. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu małe car z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu średnie car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Poznań Ławica to Wrzesień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 124 zł. 124 zł za dzień to 38% mniej niż średnia roczna cena (201 zł) za samochód średnie car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Poznań Ławica. Podczas gdy Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu średnie car z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Poznań Ławica, najdroższy miesiąc to Lipiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu średnie car z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Sixt

6,2
OKNa podstawie 2 zweryfikowanych opinii gości
6,0Komfort
7,0Czystość
5,0Jakość a cena
6,0Odbiór/Zwrot

Sortowanie:
10,0 Wyjątkowy
KAYAK
Wszystko poszło prosto,łatwo i przyjemnie.polecam!

Wypożyczalnie Sixt w pobliżu Lotnisko Poznań Ławica

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Sixt w pobliżu lotniska Lotnisko Poznań Ławica, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Sixt w pobliżu Lotnisko Poznań Ławica

Wynajem samochodu w Sixt na Lotnisko Poznań Ławica: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile kosztuje wynajem auta z Sixt na lotnisku lotnisko Poznań Ławica?

Średni koszt wynajmu samochodu w Sixt na lotnisku lotnisko Poznań Ławica to około 124 zł za dzień. W zależności od terminu, wynajem może kosztować od zaledwie 43 zł do nawet 301 zł za dzień. Różnica w cenie to 86%.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Sixt na lotnisku lotnisko Poznań Ławica?

Najpopularniejszy rodzaj samochodów wypożyczanych w Sixt na lotnisku lotnisko Poznań Ławica to samochód typu Economy. Takie samochody kosztują średnio 50 zł za dzień. 18% osób korzystających z naszej strony wybiera samochód typu Economy od Sixt na lotnisku lotnisko Poznań Ławica ze względu na cenę, dostępność i planowaną trasę.

Gdzie znajdę oddział Sixt na lotnisku lotnisko Poznań Ławica?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Poznań Ławica, to najbliższy oddział Sixt znajdziesz pod tym adresem: Bukowska 285. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +48 61 847 14 68.

Czy Sixt oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Poznań Ławica (POZ)?

Tak, Sixt oferuje usługę dowozu, jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Poznań Ławica (POZ).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Poznania)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.