Wynajem samochodów z Sixt na lotnisku Lotnisko Nowy Jork-JFK

Szukaj ofert wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Nowy Jork-JFK i porównuj je.

Nowy Jork, NY, Stany Zjednoczone - Nowy Jork-JFK (JFK)
13 gru — 20 gru
Nowy Jork, NY, Stany Zjednoczone - Nowy Jork-JFK (JFK)
śr. 13.12
Południe
śr. 20.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Nowy Jork-JFK

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe cars

201 zł - 1 036 zł

Wszystkie typy samochodów

202 zł - 525 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu małe car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK to Listopad, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 201 zł. 201 zł za dzień to 41% mniej niż średnia roczna cena (338 zł) za samochód małe car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK. Podczas gdy Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu małe car z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Nowy Jork-JFK, najdroższy miesiąc to Sierpień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu małe car z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu średnie car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK to Marzec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 179 zł. 179 zł za dzień to 46% mniej niż średnia roczna cena (332 zł) za samochód średnie car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK. Podczas gdy Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu średnie car z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Nowy Jork-JFK, najdroższy miesiąc to Lipiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu średnie car z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu duże car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK to Marzec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 199 zł. 199 zł za dzień to 40% mniej niż średnia roczna cena (331 zł) za samochód duże car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK. Podczas gdy Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu duże car z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Nowy Jork-JFK, najdroższy miesiąc to Lipiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu duże car z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu SUV z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK to Marzec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 179 zł. 179 zł za dzień to 41% mniej niż średnia roczna cena (302 zł) za samochód SUV z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK. Podczas gdy Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu SUV z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Nowy Jork-JFK, najdroższy miesiąc to Lipiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu SUV z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

120 zł/dzień

13 gru - 20 gru
Opel Astra
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

124 zł/dzień

13 gru - 20 gru
Toyota Corolla

Opinie o Sixt

6,4
OKNa podstawie 58 zweryfikowanych opinii gości
7,2Komfort
6,7Odbiór/Zwrot
7,0Czystość
6,3Jakość a cena


Wynajmij samochód z innych wypożyczalni na lotnisku Lotnisko Nowy Jork-JFK

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Sixt? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Lotnisko Nowy Jork-JFK

Wypożyczalnie Sixt w pobliżu Lotnisko Nowy Jork-JFK

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Sixt w pobliżu lotniska Lotnisko Nowy Jork-JFK, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Sixt w pobliżu Lotnisko Nowy Jork-JFK

Wynajem samochodu w Sixt na Lotnisko Nowy Jork-JFK: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Sixt na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK?

Najpopularniejszy rodzaj samochodów wypożyczanych w Sixt na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK to samochód typu Intermediate. Takie samochody kosztują średnio 283 zł za dzień. 17% osób korzystających z naszej strony wybiera samochód typu Intermediate od Sixt na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK ze względu na cenę, dostępność i planowaną trasę.

Gdzie znajdę oddział Sixt na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Nowy Jork-JFK, to najbliższy oddział Sixt znajdziesz pod tym adresem: 312 Federal Cir. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +1 888 749 8227.

Czy Sixt oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Nowy Jork-JFK (JFK)?

Nie, Sixt aktualnie nie oferuje odbioru z lotniska lotnisko Nowy Jork-JFK (JFK). Jednak ich najbliższy oddział znajduje się tutaj: 312 Federal Cir, czyli ok. 1,94 mi od lotniska lotnisko Nowy Jork-JFK. Możesz tam dojechać komunikacją miejską.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Nowego Jorku)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.