Wynajem samochodów z Avis na lotnisku Lotnisko Nowy Jork-JFK

Szukaj ofert wypożyczalni Avis na lotnisku Lotnisko Nowy Jork-JFK i porównuj je.

Nowy Jork, NY, Stany Zjednoczone - Nowy Jork-JFK (JFK)
14 gru — 21 gru
Nowy Jork, NY, Stany Zjednoczone - Nowy Jork-JFK (JFK)
czw. 14.12
Południe
czw. 21.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Avis na lotnisku Lotnisko Nowy Jork-JFK

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe cars

253 zł - 475 zł

Wszystkie typy samochodów

257 zł - 504 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu małe car z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK to Styczeń, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 253 zł. 253 zł za dzień to 32% mniej niż średnia roczna cena (374 zł) za samochód małe car z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK. Podczas gdy Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu małe car z wypożyczalni Avis w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Nowy Jork-JFK, najdroższy miesiąc to Maj. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu małe car z wypożyczalni Avis w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu średnie car z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK to Październik, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 188 zł. 188 zł za dzień to 48% mniej niż średnia roczna cena (364 zł) za samochód średnie car z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK. Podczas gdy Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu średnie car z wypożyczalni Avis w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Nowy Jork-JFK, najdroższy miesiąc to Lipiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu średnie car z wypożyczalni Avis w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu duże car z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK to Listopad, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 284 zł. 284 zł za dzień to 35% mniej niż średnia roczna cena (434 zł) za samochód duże car z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK. Podczas gdy Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu duże car z wypożyczalni Avis w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Nowy Jork-JFK, najdroższy miesiąc to Maj. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu duże car z wypożyczalni Avis w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu SUV z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK to Listopad, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 218 zł. 218 zł za dzień to 42% mniej niż średnia roczna cena (376 zł) za samochód SUV z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK. Podczas gdy Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu SUV z wypożyczalni Avis w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Nowy Jork-JFK, najdroższy miesiąc to Grudzień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu SUV z wypożyczalni Avis w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu van z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK to Wrzesień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 340 zł. 340 zł za dzień to 34% mniej niż średnia roczna cena (512 zł) za samochód van z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK. Podczas gdy Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu van z wypożyczalni Avis w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Nowy Jork-JFK, najdroższy miesiąc to Maj. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu van z wypożyczalni Avis w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Avis

7,0
DobryNa podstawie 98 zweryfikowanych opinii gości
7,2Komfort
6,9Odbiór/Zwrot
7,3Czystość
6,7Jakość a cena


Wynajmij samochód z innych wypożyczalni na lotnisku Lotnisko Nowy Jork-JFK

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Avis? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Lotnisko Nowy Jork-JFK

Wypożyczalnie Avis w pobliżu Lotnisko Nowy Jork-JFK

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Avis w pobliżu lotniska Lotnisko Nowy Jork-JFK, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Avis w pobliżu Lotnisko Nowy Jork-JFK

Wynajem samochodu w Avis na Lotnisko Nowy Jork-JFK: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile kosztuje wynajem auta z Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK?

Średni koszt wynajmu samochodu w Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK to około 263 zł za dzień. W zależności od terminu, wynajem może kosztować od zaledwie 166 zł do nawet 654 zł za dzień. Różnica w cenie to 75%.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK?

Najpopularniejszy rodzaj samochodów wypożyczanych w Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK to samochód typu Intermediate. Takie samochody kosztują średnio 180 zł za dzień. 24% osób korzystających z naszej strony wybiera samochód typu Intermediate od Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK ze względu na cenę, dostępność i planowaną trasę.

Gdzie znajdę oddział Avis na lotnisku lotnisko Nowy Jork-JFK?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Nowy Jork-JFK, to najbliższy oddział Avis znajdziesz pod tym adresem: Building #305 Federal Circle. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +1 718 244 5400.

Czy Avis oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Nowy Jork-JFK (JFK)?

Tak, Avis oferuje usługę dowozu, jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Nowy Jork-JFK (JFK).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Nowego Jorku)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.