Wynajem samochodów z Sixt na lotnisku Lotnisko Bari Palese

Szukaj ofert wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Bari Palese i porównuj je.

Bari, Włochy - Palese (BRI)
5 paź — 12 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Bari, Włochy - Palese (BRI)
czw. 5.10
Południe
czw. 12.10
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Bari Palese

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe

67 zł - 761 zł

Wszystkie typy samochodów

81 zł - 689 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Małe z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bari Palese to Październik, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 67 zł. 67 zł za dzień to 72% mniej niż średnia roczna cena (241 zł) za samochód Małe z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bari Palese. Podczas gdy Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Małe z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bari Palese, najdroższy miesiąc to Kwiecień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Małe z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bari Palese to Lipiec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 226 zł. 226 zł za dzień to 33% mniej niż średnia roczna cena (335 zł) za samochód Średnie z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bari Palese. Podczas gdy Lipiec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bari Palese, najdroższy miesiąc to Listopad. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Średnie z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu SUV z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bari Palese to Wrzesień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 121 zł. 121 zł za dzień to 67% mniej niż średnia roczna cena (370 zł) za samochód SUV z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bari Palese. Podczas gdy Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu SUV z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bari Palese, najdroższy miesiąc to Kwiecień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu SUV z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Sixt

10,0
WyjątkowyNa podstawie 3 zweryfikowanych opinii gości
10,0Odbiór/Zwrot
8,6Jakość a cena
10,0Komfort
10,0Czystość


Wypożyczalnie Sixt w pobliżu Lotnisko Bari Palese

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Sixt w pobliżu lotniska Lotnisko Bari Palese, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Sixt w pobliżu Lotnisko Bari Palese
Viale Enzo Ferrari
+39 02 9475 7979

Wynajem samochodu w Sixt na Lotnisko Bari Palese: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile kosztuje wynajem auta z Sixt na lotnisku lotnisko Bari Palese?

Za wynajem samochodu z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bari Palese zapłacisz średnio 230 zł za dzień. W zależności od danego miesiąca, czy typu samochodu, ceny sięgają nawet 372 zł/dzień. Można jednak znaleźć wyjątkowe oferty za 193 zł/dzień. Ceny za wypożyczenie samochodu z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bari Palese zazwyczaj wahają się o około 49%.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Sixt na lotnisku lotnisko Bari Palese?

Najpopularniejszy rodzaj samochodów wypożyczanych w Sixt na lotnisku lotnisko Bari Palese to samochód typu Economy. Takie samochody kosztują średnio 240 zł za dzień. 26% osób korzystających z naszej strony wybiera samochód typu Economy od Sixt na lotnisku lotnisko Bari Palese ze względu na cenę, dostępność i planowaną trasę.

Gdzie znajdę oddział Sixt na lotnisku lotnisko Bari Palese?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Bari Palese, to najbliższy oddział Sixt znajdziesz pod tym adresem: Viale Enzo Ferrari. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +39 02 9475 7979.

Czy Sixt oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Bari Palese (BRI)?

Tak, Sixt oferuje odbiór z lotniska lotnisko Bari Palese (BRI).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Bari)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 l