Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Płock, mazowieckie

Płock, mazowieckie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
ndz. 2.6
ndz. 9.6
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Płock, mazowieckie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Płock, mazowieckie – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna73 zł/dzień
Klasa kompaktowa89 zł/dzień
Klasa premium693 zł/dzień
Van osobowy307 zł/dzień
Auto luksusowe245 zł/dzień
Kompaktowy SUV108 zł/dzień
Kompaktowe kombi120 zł/dzień
Średni SUV141 zł/dzień
Luksusowy SUV693 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Płock

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Płock.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Płock jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Płock można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Car Net. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 80 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Płock to 123 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Płock?

Kia Rio to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Płock na momondo. Popularnością cieszy się również BMW 5 Series. Osoby korzystające z naszego serwisu zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Kia Rio w mieście Płock za 98 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 80 zł za dzień. Wypożyczenie BMW 5 Series kosztuje zazwyczaj ok. 452 zł za dzień w mieście Płock, jednak zdarzają się okazje nawet za 262 zł za dzień.

Płock, mazowieckie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Płock – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

95 zł - 187 zł

Wszystkie typy samochodów

176 zł - 304 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Płock, Polski wynosi 128 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 95 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 46% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Płock. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Płock zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Płock znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Płock, Polski wynosi 199 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 127 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 15% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Płock. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Płock zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Płock, Polski wynosi 402 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 23%, zaczynającymi się już od 314 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 43% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Płock. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Płock zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży samochód) w mieście Płock znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Płock, Polski wynosi 206 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 123 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 12% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Płock. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Płock zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Płock znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Płock, Polski wynosi 348 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 29%, zaczynającymi się już od 248 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 34% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Płock. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Płock zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Płock znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Płock, Polski wynosi 434 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 27%, zaczynającymi się już od 318 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 47% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Płock. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Płock zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy samochód) w mieście Płock znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

73 zł/dzień

3 cze - 12 cze
Renault Clio
Toyota Auris
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

89 zł/dzień

3 cze - 12 cze
Toyota Auris
Toyota Auris Touring Sports
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów

120 zł/dzień

3 cze - 12 cze
Toyota Auris Touring Sports

Płock – wypożyczalnie samochodów

Płock, mazowieckie - wszystkie największe wypożyczalnie

Panek

3 lokalizacje

RENTIS

3 lokalizacje

Car Net

1 lokalizacja

Express Rent a Car

1 lokalizacja

Firefly

1 lokalizacja

MWM CARS

1 lokalizacja

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Płock

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Płock.

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, Premium

Najtańszy samochód na wynajem

85 zł

Najpopularniejszy model

Kia Rio
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Płock oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, Premium.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Płock to 85 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 192 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Płock w ciągu ostatnich 7 dni był Kia Rio. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także BMW 5 Series.

Płock – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Płock - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Płock, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Czerwiec) w mieście Płock może kosztować zaledwie 335 zł – średnie ceny wynajmu to 396 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 81 zł do 270 zł.

Płock – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Czerwiec?

Większość wybierających się do miasta Płock stawia na wynajem samochodu klasy standard – Czerwiec, ze średnimi temperaturami w wysokości 18 °C i średnimi opadami w okolicach 90 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 341 zł dziennie w mieście Płock.

Płock, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Płock wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 140 km/h.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu BMW 5 Series w mieście Płock?

Płock, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Maj?

Jeśli interesuje Cię Płock, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Maj wynosi tam 12 °C, a opady 30 mm.

Czy pogoda w mieście Płock jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu mazowieckie?

Maj to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu mazowieckie waha się w granicach 12 °C, a opady wynoszą 36,7 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Płock.

samochody w: Płock – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Płock – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

samochody w: Płock – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Płock – dostępnych jest 10 operatorów (dane na maja 2024.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Płock?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Płock). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wynająć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zapoznaj się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Płock: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Płock: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Płock – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

Płock – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Płock – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Płock – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Płock – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Płock – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Płock)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
ndz. 2.6
Południe
ndz. 9.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Płock – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Znajdź wypożyczalnie samochodów na tych popularnych lotniskach w pobliżu Płock